Kilka zdjęć ze zlotu w Warce

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Kilka zdjęć ze zlotu w Warce

Postautor: KONZIO » niedziela, 2 maja 2010, 18:15

Byłem, zobaczyłem, poznałem Paczka i wróciłem :lol: :lol: :lol:
Wróciłem parę godzin temu, niestety choć impreza i towarzystwo naprawdę fantastyczne, to pogoda mało sprzyjająca :( :( :( wypoczynkowi z "Maluszkiem".

Cały mój wyjazd i uczestnictwo w WARczeniu było zupełnie niezamierzone i przypadkowe.
W piątek bowiem wyruszyliśmy z moją załogą, na kemping do Kozienic, bo w sumie w piątek przed wyjazdem odechciało nam się jechać do Suchedniowa, do którego mówiliśmy, że pojedziemy od przynajmniej miesiąca.
Tak wiem, mocno to zagmatwane jest :lol: :lol: :lol:
Na miejscu jednak, po obejrzeniu Kozienickiego "kempingu", daliśmy sobie z nim spokój i padła szybka decyzja nawrotki do Warki.
I chwalimy sobie.
Warkot wg. nas był imprezą rzeczywiście dobrze zorganizowaną i z sympatycznym klimatem.
Było sporo ciekawych możliwości spędzenia czasu, gdyby nie pogoda :( to zostalibyśmy na pewno do jutra, bo tak też zresztą mieliśmy opłacone (dla ciekawskich lub potomnych opłata zlotowa od piątku do poniedziałku (włącznie) kosztowała 150zł, wszystko razem (z prądem) nie zależnie od ilości osób).
Dla dzieciaczków był zamek do skakania, pokaz straży pożarnej, trampoliny, plac zabaw, możliwość darmowego wypożyczenia gokarta na pedały, rowerku lub tp. zabawki.
Dla dorosłych, spływ kajakowy, wycieczki rowerowe, wycieczka historyczna, dyskoteki, muzeum, bar oraz imprezy najszersze - czyli sąsiedzkie :lol: :lol: :lol: .

Ale dość już chyba napisałem, Warka i Warkot są chyba większości dobrze znane, dla tego teraz tylko parę zdjęć i ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ad

gimof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 480
Rejestracja: piątek, 11 wrz 2009, 20:29
Lokalizacja: Promnice / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kilka zdjęć ze zlotu w Warce

Postautor: gimof » niedziela, 2 maja 2010, 19:55

Nawet z postury chłopaki jesteście do siebie podobni 8)
RXE 2.0 Automatic. Reno future :D

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Kilka zdjęć ze zlotu w Warce

Postautor: bartosz » poniedziałek, 3 maja 2010, 11:49

jeśli ma ktoś z Was Zlotowiczów ochotę zapraszam do podesłania zdjęć i paru zdań na fanklubniewiadowek06@gmail.com :wink: z relacją z tego wydarzenia

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Kilka zdjęć ze zlotu w Warce

Postautor: Paczek » poniedziałek, 3 maja 2010, 19:39

Nic dodać nic ując - jeśli chodzi o opis imprezy

Dodam jedynie że nie tylko my dwaj reprezentowaliśmy Fanklub Niewiadówek na tej imprezie . Był też z nami kolega zymek3 ze swoją załogą .

Wytrwaliśmy do poniedziałku , niemal do samego końca imprezy. Nawiązaliśmy kontakt z dwoma załogami "niezrzeszonych " niewiadówek ,więc jest szansa że grona klubowiczów powiększy się.

Ogólnie impreza na najwyższym poziomie , organizatorzy spisali się na medal . Nie zabrakło atrakcji dla każdego.

Szkoda tylko że troszkę kapało ....

Obrazek


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości