Witajcie- proźba

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
kodzo
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2008, 13:06

Witajcie- proźba

Postautor: kodzo » czwartek, 10 sty 2008, 13:14

Witam mam na imię Konrad
Już od dawan w moim garażu stoi przyczepka niewiadowska jest to Tramp bodajze 66
Jest dość stara w dowodzie mam rok produkcij 1964r

Mam pytanie ile jest warta taka zabytkowa przyczepka? z tego co się oriętuje posiada wszystkie originalne części (no jest do małej kosmetyki ale z tym wiekiem nie ma co się dziwić ) w niedługim czasie zabiorę się za nią :-)

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Witajcie- proźba

Postautor: kotek » czwartek, 10 sty 2008, 19:00

Witaj Konradzie. Czy możesz pokazać fotkę tej przyczepy? Czy nie masz przekłamania w dokumentach?
Przyczepy Tramp były wyprodukowane w niewielkiej ilości w 1958 roku, a dopiero w 1965 roku powstał prototyp namiotówki,
a od 1966 roku była wdrożona produkcja Tramp-66. Co do wartości, to niech się wypowiedzą specjaliści i amatorzy zabytków.
Jeżeli jest to oryginał z przedsionkiem, to cena prawdopodobnie waha się w granicach 500-1000 zł.
Z pozdrowieniami.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

kodzo
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2008, 13:06

Re: Witajcie- proźba

Postautor: kodzo » czwartek, 10 sty 2008, 19:35

Z tymi dokumentami faktycznie musi być coś nie tak.. w weekend będę miał dostęp do przyczepki i przyjże się tablice oraz zrobię foty i wstawie :-)

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Witajcie- proźba

Postautor: szary11 » czwartek, 10 sty 2008, 22:17

Witaj :) No koniecznie wrzuć fotki na forum. To nie lada rodzynek i każdemu ślinka cieknie by pogapić się w te cudo :)

Wartość pewnie też zależy od stanu. Kiedyś na allegro widziałem wyremontowaną w idealnym stanie to z tego co kojarze zapłacono sprzedawcy ok 3-4tys.

szaramewa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie- proźba

Postautor: szaramewa » piątek, 11 sty 2008, 08:32

Ja również witam i czekam na fotki. A co do wartości to wydaje mi sie że jest to przedział między 1-2 tys zł.
Obrazek

N132 rok 1980

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witajcie- proźba

Postautor: marek » piątek, 11 sty 2008, 22:21

A chcesz ją sprzedać czy odnowić ? Bo teraz ma Niewidów robić jakąś imprezę i szukali kogoś z trampem.A przede wszystkim fotki :D

kodzo
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2008, 13:06

Re: Witajcie- proźba

Postautor: kodzo » niedziela, 13 sty 2008, 12:58

Niestety się rozchorowałem i nie bylem stanie pojechać na wieś gdzie stoi przyczepka więc zdjęć narazie nie mam ale postaram się jak najszybciej zrobić..
Najpierw chce ją wyremontować i odnowić a puźniej może i sprzedać

gdzie mogę się dowiedzieć o tej imrezie w niewiadowie ? w sumie to do niewiadowa mam bardzo blisko bo jestem z tych rejonów

kodzo
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2008, 13:06

Re: Witajcie- proźba

Postautor: kodzo » środa, 13 lut 2008, 19:29

obiecałem fotki i torchę się z nimi zeszło :? ale udało mi się zrobić kilka zdjęć choć lichej jakości bo przez tel. ale są zrobie lepsze :wink:

http://picasaweb.google.com/kodzok/Przyczepka

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witajcie- proźba

Postautor: marek » czwartek, 14 lut 2008, 07:34

Stan z fotek jest bardzo dobry.Walcz z remontem jak tylko to będzie możliwe to pomożemy.A jak myślisz o sprzedaży to jestem chętny :wink:

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Witajcie- proźba

Postautor: kotek » czwartek, 14 lut 2008, 15:30

Patrząc na fotki, to nie jest tak źle.Roboty to na pewno będziesz miał. Jakbyś miał jakieś problemy, to pytaj, a na pewno będziemy chcieli pomóc w miarę naszej wiedzy i możliwości. Powodzenia.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

mirkaz11
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 lut 2008, 00:07
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Witajcie- proźba

Postautor: mirkaz11 » sobota, 23 lut 2008, 00:56

Cześć Konrad,bardzo miło wspominam czasy w których jeździłem z taką przyczepką,zresztą była to pierwsza przyczepa po latach spędzonych w namiotach.Kupiłem ją okazyjnie i też stała od wielu lat w garażu.Pierwszy raz pojechałem z nią 1983r do Łeby na camping "Przymorze:,poszukam zdjęć to je wkleję.Służyła nam,to znaczy mnie i mojej rodzinie(4osoby)do 1998r gdzie kupiłem przyczepę campingową niemiecką.Przez te kilka lat służyła nam bez problemów,mimo że miała już swoje lata.Oczywiście wspominamy ją z rozrzewnieniem,wzbudzała na campingach duże zaciekawienie,szczególnie jak zmieniłem jej okrycie.To były ciekawe lata wielu rzeczy było brak,i tak zamiast powłoki z materiału namiotowego uszyli powłokę z plandeki dla sam ciężarowych i żeby było śmieszniej koloru czarnego.Kiedy przyjechałem po odbiór to mało nie zemdlałem. Parę razy przesuwali termin realizacji i tak dwa dni przed wyjazdem na urlop odebrałem "odnowioną " przyczepę.Jeżeli ta opowieść będzie kogoś interesować to opiszę co było dalej.

mirkaz11

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Witajcie- proźba

Postautor: serek » sobota, 23 lut 2008, 11:22

mirkaz11 pisze:Cześć Konrad,bardzo miło wspominam czasy w których jeździłem z taką przyczepką,zresztą była to pierwsza przyczepa po latach spędzonych w namiotach.Kupiłem ją okazyjnie i też stała od wielu lat w garażu.Pierwszy raz pojechałem z nią 1983r do Łeby na camping "Przymorze:,poszukam zdjęć to je wkleję.Służyła nam,to znaczy mnie i mojej rodzinie(4osoby)do 1998r gdzie kupiłem przyczepę campingową niemiecką.Przez te kilka lat służyła nam bez problemów,mimo że miała już swoje lata.Oczywiście wspominamy ją z rozrzewnieniem,wzbudzała na campingach duże zaciekawienie,szczególnie jak zmieniłem jej okrycie.To były ciekawe lata wielu rzeczy było brak,i tak zamiast powłoki z materiału namiotowego uszyli powłokę z plandeki dla sam ciężarowych i żeby było śmieszniej koloru czarnego.Kiedy przyjechałem po odbiór to mało nie zemdlałem. Parę razy przesuwali termin realizacji i tak dwa dni przed wyjazdem na urlop odebrałem "odnowioną " przyczepę.Jeżeli ta opowieść będzie kogoś interesować to opiszę co było dalej.

mirkaz11

Proponuje abyś wszystkie fotki sprzed lat i opis umieścił tu viewtopic.php?f=13&t=127
życie jak droga, kiedyś się kończy...

mirkaz11
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 lut 2008, 00:07
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Witajcie- proźba

Postautor: mirkaz11 » sobota, 23 lut 2008, 21:49

Witajcie. Nie sądziłem że tak szybko ktoś zainteresuje się moją informacją na temat tej przyczepki. Oczywiście że w najbliższą niedzielę poszukam zdjęć z tamtych lat.Nie jest to takie proste, wtedy fotografowałem aparatem dostępnym na rynku,w tej chwili nawet nie pamiętam jakiej był marki(miałem ich kilka).Spróbuję porozmawiać z córkami(dzisiaj to dorosłe osoby, żonate i dzieciate),ale myślę że nie będą miły nic przeciw abym opisał naszą przygodę z carawaningiem,tym bardziej że jedna z nich posiada od jesieni też przyczepę.Początkowo wszystkie zdjęcia są w slajdach,dawno do tych kaset nie zaglądałem.Żięć jest informatykiem na pewno pomoże mi w instalacji ich na forum.Pierwszy raz pojechałem na urlop z córką w 1980r,jest to szmat czasu temu. Od tej pory jeździmy co roku,w różnych składach,ale to opiszę później.Może na forum przyjmie się pomysł.na stare jak i nowe opowieści i przeżycia w czasie wypadów krótkich jak i urlopów.
mirkaz11


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości