W czym mogę pomóc .... ?

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz

W czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Paczek » sobota, 8 mar 2014, 02:56

Taki mi przyszedł pomysł do głowy , że możemy tutaj dokonać trochę autoprezentacji , a to w celu pomocy innym klubowiczom

Nieraz każdy z nas szukał pomocy w różnych tematach .

Sam niedawno szukałem fotografika, potem lakiernika

Możemy sobie wzajemnie pomóc ....
Pozdrawiam

Obrazek

WYPOŻYCZĘ , WYNAJMĘ przyczepkę NIEWIADÓW n126e

pisz m.kosierkiewicz@o2.pl
dzwoń 500-216-744

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Paczek » sobota, 8 mar 2014, 02:59

Paczek ( czasem Michał )

z zawodu automatyk

Pomogę przy szeroko rozumianej automatyce , alarmach , monitoringu ...... , mam pewne doświadczenie w odszkodowaniach , prawie pracy.

Gdyby ktoś z Was przejeżdżał przez Opoczno .... zapraszam
Pozdrawiam

Obrazek

WYPOŻYCZĘ , WYNAJMĘ przyczepkę NIEWIADÓW n126e

pisz m.kosierkiewicz@o2.pl
dzwoń 500-216-744

Awatar użytkownika
marcinek94

Re: Odp: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: marcinek94 » sobota, 8 mar 2014, 06:26

To może i ja z pierwszego zawodu blacharz samochodowy,lakiernik z musu, z wykształcenia i zamiłowania informatyk a z zamiłowania ojczyzny funkcjonariusz.

marcinek94 » So, 8 mar 2014, 12:45
Kochany o pomocy technicznej zapomniałem ;-) na drodze krajowej nr 50 i na 8 ze stolycy w stronę Mazur też pomogę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 mar 2014, 17:25 przez robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Odp: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Karolus » sobota, 8 mar 2014, 10:22

marcinek94 pisze:To może i ja z pierwszego zawodu blacharz samochodowy,lakiernik z musu, z wykształcenia i zamiłowania informatyk a z zamiłoania ojczyzny funkcjonariusz.

Ja prawie tak samo, ale...

Z pierwszego zawodu po liceum ale ekonomista z wyższego. Drugie wyższe robię z Bezpieczeństwa wewnętrznego. Mechanik z hobby, lakiernik z chęci, z wykształcenia pisałem, z drugiego hobby sędzia piłkarski, z trzeciego hobby motocyklista, z czwartego hobby karawaningowiec... Ogarnięty w informatyce, a co do miłości do ojczyzny - funkcjuszem jestem - ale przełożeni wybili mi tą miłość z głowy (zadowolenie ze służby jak i miłość do ojczyzny)

Znalazło by się jeszcze parę hobby ale o wszystkich pisać nie muszę... ;)
Brak budki..... rozglądam się....

Ale namiot jest ;)

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Quedin / Insula Sanctae Mariae / Marienwerder / Kwidzyn (pomorskie)

Postautor: reflexes » sobota, 8 mar 2014, 11:16

No to może i ja się dorzucę. Średnie mam mechaniczne z elementami elektryki ale niestety elektryka nie była moją najmocniejszą stroną, bardziej kwestie mechaniczne mnie interesowały i interesują. Niestety wirtualnie nie da się tu zbyt wiele pomóc poza dobrą radą ale za to w moim drugim fachu mogę pomagać wirtualnie bez większych ograniczeń. Wyższe mam z administracji i dokładnie w tym zawodzie pracuje. Pracuję w pupie :D tzn. w Powiatowym Urzędzie Pracy i zajmuję się projektami wszelkiej maści. Nikomu nie życzę aby został klientem tej instytucji, no chyba, że jako pracodawca ale jakby się zdarzyło to w każdej kwestii mogę poradzić albo pomóc z kwitami.
Knaus Sport 400 LK wcześniej Adria Unica 5204 , Chateau Cantara 908 i Niewiadów N126N
| 2019 - 55 nocy, 3880 km | 2018 - 65 nocy, 5384 km | 2017 - 53 noce, 6335 km | 2016 - 42 noce, 3840 km |

:arrow: IV Jesienny Spot FKN - Ciechocinek - 8 - 11 listopad 2019

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: b.b tulipan » sobota, 8 mar 2014, 11:29

Mężczyzna po czterdziestce musi mieć kochankę lub swoje hobby. :lol:
Na kochankę mnie nie stać. Hobby też nie jest tanie.
Tak więc w temacie nie pomogę. Natomiast podam rękę każdemu kto będzie potrzebował pomocy we Wrocławiu.
Mieszkamy wraz z żoną sami.Jeśli ktoś będzie potrzebował noclegu lub innej formy pomocy to chętnie w tym pomożemy. :thumbup: :clap:

A tu namiary, jak by coś; 693725649
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 mar 2014, 07:37 przez b.b tulipan, łącznie zmieniany 1 raz.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: kooba » sobota, 8 mar 2014, 14:33

Bardzo fajny temat, podoba mi się.
Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jestem szeroko pojętym informatykiem, kompa zrobię, bazę naprawię, jak trzeba to i coś prostego zaprogramuję. A z zamiłowania to fotografia (sprzęty i obróbka zdjęć) i klasyczna złota rączka, żadnej pracy się nie boję i każda robota to małe piwo przed śniadaniem (jak mawiał Prokop). Doradzę i pomogę w sprawach związanych z gazem, wodą, elektryką i prostą elektroniką. Jeżeli macie jakiś problem w sprawach związanych z przyczepą to piszcie, dzwońcie jestem zawsze chętny do pomocy.

Awatar użytkownika
TomekN126N
Moderator
Moderator

Postautor: TomekN126N » środa, 12 mar 2014, 19:47

Dobra, to ja też... Z wykształcenia po ekonomii, a obecnie na zarządzaniu. Z zainteresowań zawodowych, szkolenia i psychologia zarządzania (tak, żeby nie zrobić krzywdy ludziom, czyli bez mobbingu i manipulacji, tylko cierpliwe podnoszenie kwalifikacji ). Prywatne hobby: mogę trochę doradzić przy zabytkowych motocyklach, a także zapraszam na kawkę, nocleg z cepką, jeśli ktoś będzie jechał A4-ką, bo okrąża Kędzierzyn z trzech stron, więc niezależnie, czy od Gliwic, czy od Wrocka, można do mnie zjechać bez nadrabiania kilometrów. Turystycznie mogę doradzić w woj. Lubuskim i trochę Dolnośląskim oraz na zachodnie wybrzeże Bałtyku.
Aaa, przy naszych remontach: chrom i ocynk przedmiotów o wymiarach do 90 x 60 x 20cm. Mam znajomego galwanizera, który robi fajnie i za przyzwoitą kasę.
Nocki/km
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N(89)-Remont
Fabia kombi 1,9 SDI - na miasto
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)

Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: termin21 » środa, 12 mar 2014, 21:49

Wykształcenie juz zdobyte Technik Mechanik(cos zawsze mogę pomóc przy furce-najlepiej przy klasycznej :P) obecnie studiuję.
Zajmuję sie trochę idąc w ślady za mamą udzielaniem kredytów tzw. Trudnych jak ktos ma kłopoty.
www.trudne-kredyty.pl (dla forumowiczow rzetelna pomoc)
Ogolnie mam mozliwość załatwienia tańszego chromowania, posiadam swoją Kabine do piaskowania 350L ,ale mam slaby kompresor ,także ew. z maszyna moge sie o kogoś zgruzowac jak ktoś ma mocny sprzęt na siłe

Awatar użytkownika
arturo1970
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: arturo1970 » piątek, 14 mar 2014, 20:11

A ja chętnie pomogę w sprawach remontowo-wykończeniowych mieszkań .posiadam w tym zawodzie wieloletnią praktykę .A jakby w Warszawie któremuś z kolegów potrzebna byłaby wszelka pomoc to może liczyć na mnie .

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator

Postautor: robert » wtorek, 25 mar 2014, 17:16

Z wykształcenia jestem lekarzem (chirurgia ogólna i naczyniowa, choroby naczyń) oraz informatykiem (bazy danych, sieci komputerowe, systemy przemysłowe). Mieszkam w Siemianowicach - to 25 km od lotniska w Pyrzowicach.
Chętnie służę pomocą w problemach medycznych i informatycznych. W ew. kwestiach transferu z i na lotnisko oraz ew. przenocowaniu również.
Z uwagi na ciągłą walkę z moją N132 pomogę - w miarę możliwości - w problemach remontowych. Część z nich musiałem samodzielnie rozwiązać podczas mojego remontu.

PS. uwielbiam Guinnessa a Spencer Pub w Katowicach znam jak własną kieszeń.....
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

emilos

Postautor: emilos » wtorek, 25 mar 2014, 17:57

Witam, ja z kolei jestem grafikiem komputerowym. Zajmuję się szeroko pojętą poligrafia. Tak więc po ulotki, wizytówki itp. zapraszam do siebie. Mieszkam w Wieliczce- przy okazji zwiedzania kopalni zapraszam na kawę i pizzę (przy domu mamy pizzerię). Dodatkowo tak jak poprzednicy żadnej pracy się nie boję :-)

Sent from my GT-S7530 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Tarapukuara
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tarapukuara » wtorek, 25 mar 2014, 20:43

Ciągle uczę się elektryki(sep:EDP pow 1kV), radioamatorstwa(SQ7BRH), fotowoltaiki(EU cert. instalatora OZE PV), hydrauliki i gazownictwa(vide pożar u Pączka;), spawania tig-em (w tym amelinium), tokarstwa, frezerstwa, majsterkowania, informatyki dachowej (łącza mikrofalowe)... mam też plac na którym można przenocować w trasie, ale może się przedłużyć;)
Bartek sq7brhatbartekkreukrorg 609-220-575 frotka a sport+126e
http://www.ledats.pl żarówki led i panele słoneczne- załatwię spory rabat ;)
http://bartek.eu.org

Awatar użytkownika
ralf325

Postautor: ralf325 » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:56

Witajcie z zawodu cukiernik w życiu stolarz meblowy hobby niewiadka i wędzenie wszelkiego rodzaju wlasnych wyrobów, jesli moge pomóc to zapraszam.Mieszkam w kotlinie kłodzkiej.pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
naal
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: naal » środa, 2 kwie 2014, 22:44

Cześć z Łodzi. Pracuję w budowlance, a właściwie prowadzę własną działalność. Pomogę w elektryce, w hydraulice i ogólnie w poradach związanych z pracami budowlano-wykończeniowymi. Jakiś czas pracowałem w Straży Miejskiej i dwóch sklepach z bronią, więc znajomość podstawowych kodeksów mam. Jeśli chodzi o militaria współczesne, jak i broń palną też chętnie doradzę. Na upartego mogę przenocować i ugościć wodą ognistą.
Audi A6 2,5 V6 TDI 00'
Ford Focus 1,8 TDDI 99'
Peugeot Partner 1,6 HDI 07'
N126N
N132t
"Non est fallus at provintia"
Obrazek

Wróć do „Przedstawmy się”