W czym mogę pomóc .... ?

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

W czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Paczek » sobota, 8 mar 2014, 02:56

Taki mi przyszedł pomysł do głowy , że możemy tutaj dokonać trochę autoprezentacji , a to w celu pomocy innym klubowiczom

Nieraz każdy z nas szukał pomocy w różnych tematach .

Sam niedawno szukałem fotografika, potem lakiernika

Możemy sobie wzajemnie pomóc ....

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Paczek » sobota, 8 mar 2014, 02:59

Paczek ( czasem Michał )

z zawodu automatyk

Pomogę przy szeroko rozumianej automatyce , alarmach , monitoringu ...... , mam pewne doświadczenie w odszkodowaniach , prawie pracy.

Gdyby ktoś z Was przejeżdżał przez Opoczno .... zapraszam

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: marcinek94 » sobota, 8 mar 2014, 06:26

To może i ja z pierwszego zawodu blacharz samochodowy,lakiernik z musu, z wykształcenia i zamiłowania informatyk a z zamiłowania ojczyzny funkcjonariusz.

marcinek94 » So, 8 mar 2014, 12:45
Kochany o pomocy technicznej zapomniałem ;-) na drodze krajowej nr 50 i na 8 ze stolycy w stronę Mazur też pomogę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 mar 2014, 17:25 przez robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Odp: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Karolus » sobota, 8 mar 2014, 10:22

marcinek94 pisze:To może i ja z pierwszego zawodu blacharz samochodowy,lakiernik z musu, z wykształcenia i zamiłowania informatyk a z zamiłoania ojczyzny funkcjonariusz.


Ja prawie tak samo, ale...

Z pierwszego zawodu po liceum ale ekonomista z wyższego. Drugie wyższe robię z Bezpieczeństwa wewnętrznego. Mechanik z hobby, lakiernik z chęci, z wykształcenia pisałem, z drugiego hobby sędzia piłkarski, z trzeciego hobby motocyklista, z czwartego hobby karawaningowiec... Ogarnięty w informatyce, a co do miłości do ojczyzny - funkcjuszem jestem - ale przełożeni wybili mi tą miłość z głowy (zadowolenie ze służby jak i miłość do ojczyzny)

Znalazło by się jeszcze parę hobby ale o wszystkich pisać nie muszę... ;)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: reflexes » sobota, 8 mar 2014, 11:16

No to może i ja się dorzucę. Średnie mam mechaniczne z elementami elektryki ale niestety elektryka nie była moją najmocniejszą stroną, bardziej kwestie mechaniczne mnie interesowały i interesują. Niestety wirtualnie nie da się tu zbyt wiele pomóc poza dobrą radą ale za to w moim drugim fachu mogę pomagać wirtualnie bez większych ograniczeń. Wyższe mam z administracji i dokładnie w tym zawodzie pracuje. Pracuję w pupie :D tzn. w Powiatowym Urzędzie Pracy i zajmuję się projektami wszelkiej maści. Nikomu nie życzę aby został klientem tej instytucji, no chyba, że jako pracodawca ale jakby się zdarzyło to w każdej kwestii mogę poradzić albo pomóc z kwitami.

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: b.b tulipan » sobota, 8 mar 2014, 11:29

Mężczyzna po czterdziestce musi mieć kochankę lub swoje hobby. :lol:
Na kochankę mnie nie stać. Hobby też nie jest tanie.
Tak więc w temacie nie pomogę. Natomiast podam rękę każdemu kto będzie potrzebował pomocy we Wrocławiu.
Mieszkamy wraz z żoną sami.Jeśli ktoś będzie potrzebował noclegu lub innej formy pomocy to chętnie w tym pomożemy. :thumbup: :clap:

A tu namiary, jak by coś; 693725649
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 mar 2014, 07:37 przez b.b tulipan, łącznie zmieniany 1 raz.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: kooba » sobota, 8 mar 2014, 14:33

Bardzo fajny temat, podoba mi się.
Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jestem szeroko pojętym informatykiem, kompa zrobię, bazę naprawię, jak trzeba to i coś prostego zaprogramuję. A z zamiłowania to fotografia (sprzęty i obróbka zdjęć) i klasyczna złota rączka, żadnej pracy się nie boję i każda robota to małe piwo przed śniadaniem (jak mawiał Prokop). Doradzę i pomogę w sprawach związanych z gazem, wodą, elektryką i prostą elektroniką. Jeżeli macie jakiś problem w sprawach związanych z przyczepą to piszcie, dzwońcie jestem zawsze chętny do pomocy.

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: TomekN126N » środa, 12 mar 2014, 19:47

Dobra, to ja też... Z wykształcenia po ekonomii, a obecnie na zarządzaniu. Z zainteresowań zawodowych, szkolenia i psychologia zarządzania (tak, żeby nie zrobić krzywdy ludziom, czyli bez mobbingu i manipulacji, tylko cierpliwe podnoszenie kwalifikacji ). Prywatne hobby: mogę trochę doradzić przy zabytkowych motocyklach, a także zapraszam na kawkę, nocleg z cepką, jeśli ktoś będzie jechał A4-ką, bo okrąża Kędzierzyn z trzech stron, więc niezależnie, czy od Gliwic, czy od Wrocka, można do mnie zjechać bez nadrabiania kilometrów. Turystycznie mogę doradzić w woj. Lubuskim i trochę Dolnośląskim oraz na zachodnie wybrzeże Bałtyku.
Aaa, przy naszych remontach: chrom i ocynk przedmiotów o wymiarach do 90 x 60 x 20cm. Mam znajomego galwanizera, który robi fajnie i za przyzwoitą kasę.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 25 lut 2014, 00:36

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: termin21 » środa, 12 mar 2014, 21:49

Wykształcenie juz zdobyte Technik Mechanik(cos zawsze mogę pomóc przy furce-najlepiej przy klasycznej :P) obecnie studiuję.
Zajmuję sie trochę idąc w ślady za mamą udzielaniem kredytów tzw. Trudnych jak ktos ma kłopoty.
www.trudne-kredyty.pl (dla forumowiczow rzetelna pomoc)
Ogolnie mam mozliwość załatwienia tańszego chromowania, posiadam swoją Kabine do piaskowania 350L ,ale mam slaby kompresor ,także ew. z maszyna moge sie o kogoś zgruzowac jak ktoś ma mocny sprzęt na siłe

Awatar użytkownika
arturo1970
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 107
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 18:28

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: arturo1970 » piątek, 14 mar 2014, 20:11

A ja chętnie pomogę w sprawach remontowo-wykończeniowych mieszkań .posiadam w tym zawodzie wieloletnią praktykę .A jakby w Warszawie któremuś z kolegów potrzebna byłaby wszelka pomoc to może liczyć na mnie .

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: robert » wtorek, 25 mar 2014, 17:16

Z wykształcenia jestem lekarzem (chirurgia ogólna i naczyniowa, choroby naczyń) oraz informatykiem (bazy danych, sieci komputerowe, systemy przemysłowe). Mieszkam w Siemianowicach - to 25 km od lotniska w Pyrzowicach.
Chętnie służę pomocą w problemach medycznych i informatycznych. W ew. kwestiach transferu z i na lotnisko oraz ew. przenocowaniu również.
Z uwagi na ciągłą walkę z moją N132 pomogę - w miarę możliwości - w problemach remontowych. Część z nich musiałem samodzielnie rozwiązać podczas mojego remontu.

PS. uwielbiam Guinnessa a Spencer Pub w Katowicach znam jak własną kieszeń.....
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

emilos
Posty: 7
Rejestracja: środa, 19 cze 2013, 20:21
Lokalizacja: Wieliczka

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: emilos » wtorek, 25 mar 2014, 17:57

Witam, ja z kolei jestem grafikiem komputerowym. Zajmuję się szeroko pojętą poligrafia. Tak więc po ulotki, wizytówki itp. zapraszam do siebie. Mieszkam w Wieliczce- przy okazji zwiedzania kopalni zapraszam na kawę i pizzę (przy domu mamy pizzerię). Dodatkowo tak jak poprzednicy żadnej pracy się nie boję :-)

Sent from my GT-S7530 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Tarapukuara
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2009, 18:57
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Tarapukuara » wtorek, 25 mar 2014, 20:43

Ciągle uczę się elektryki(sep:EDP pow 1kV), radioamatorstwa(SQ7BRH), fotowoltaiki(EU cert. instalatora OZE PV), hydrauliki i gazownictwa(vide pożar u Pączka;), spawania tig-em (w tym amelinium), tokarstwa, frezerstwa, majsterkowania, informatyki dachowej (łącza mikrofalowe)... mam też plac na którym można przenocować w trasie, ale może się przedłużyć;)
Bartek bartekatsp5brhkreukrorg 609-220-575 frotka a sport+126e
https://pomagam.pl/fundacjadlamartyny
http://www.ledats.pl żarówki led i panele słoneczne- załatwię spory rabat ;)
http://sp5brh.eu.org

Awatar użytkownika
ralf325
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 22 sty 2012, 07:36

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: ralf325 » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:56

Witajcie z zawodu cukiernik w życiu stolarz meblowy hobby niewiadka i wędzenie wszelkiego rodzaju wlasnych wyrobów, jesli moge pomóc to zapraszam.Mieszkam w kotlinie kłodzkiej.pozdrawiam. :D

naal

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: naal » środa, 2 kwie 2014, 22:44

Cześć z Łodzi. Pracuję w budowlance, a właściwie prowadzę własną działalność. Pomogę w elektryce, w hydraulice i ogólnie w poradach związanych z pracami budowlano-wykończeniowymi. Jakiś czas pracowałem w Straży Miejskiej i dwóch sklepach z bronią, więc znajomość podstawowych kodeksów mam. Jeśli chodzi o militaria współczesne, jak i broń palną też chętnie doradzę. Na upartego mogę przenocować i ugościć wodą ognistą.


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości