W czym mogę pomóc .... ?

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Arria
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 24 mar 2014, 00:10

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Arria » sobota, 5 kwie 2014, 22:54

Wątek świetny! Choć sama pewnie nie pomogę zbytnio, to myślę, że mój chłopak, z którym zaczynamy przygodę z eNką już tak:)
Ja studiuję w Krakowie filologię indyjską, czyli jakby ktoś chciał wiedzieć coś o Indiach, czy Pakistanie, czy okolicach to mogę się polecić, również co do języków tamtejszych i z angielskim pomogę. Zaocznie do tego studiuję Handel Międzynarodowy. Moją pasją są podróże dalekie i te bliższe, to właśnie temu staram się podporządkować swoje działanie. Dużą radość daje mi także wolontariat, bo i tym się zajmowałam również poza granicami Polski; kocham sztukę, więc jakby co to doradzę też, czy np. warto kupować obraz Caravaggia (odp: ZAWSZE!) Ale tak jak i panowie piszący wcześniej- żadnej pracy się nie boję:D Mój chłopak (mam nadzieję, że tu sam napisze o sobie coś więcej) studiuje Mechatronikę i ma duże doświadczenie w budowlance, chyba też w elektryce i w całej czarnej magii, której ja humanistka i dusza raczej bardziej artystyczna nie jestem w stanie pojąć i za to go podziwiam jeszcze bardziej:))

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: dworek » niedziela, 6 kwie 2014, 14:40

czytając ten wątek przypomniała mi się zabawna historia:
przyszedł do mnie (w pracy) człowiek i poprosił o pewne informacje, w zasadzie byłem w ich posiadaniu ale nie musiałem a teoretycznie to nawet nie powinienem mu ich podawać, no ale ten człowiek piękną mowę wygłosił że ludzie ludziom na wzajem powinni pomagać i teraz ja jemu a jutro może on mi pomoże ... udzieliłem mu informacji, o które prosił a na koniec spytałem jak w takim razie on może mi się odwdzięczyć a on na to: "no wie pan ja jestem strażakiem, pożary gaszę więc moich usług w zasadzie nie polecam" :lol: :lol: :lol:

jeśli o mnie chodzi to pracuję w ASO Mercedes-Benz -w temacie WSPÓŁCZESNYCH :wink: Mercedesów mogę wiele pomóc
Załączniki
Zdjecie0839.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Algarve/Faro 28.03.2014
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 7 kwie 2014, 21:31

a ja napiszę że mieszkam 20 km od lotniska Chopina(czytaj Okęcie)[południową obwodnicą 30km]
Obrazek
i 40 km od portu lotniczego w Modlinie
Obrazek
oraz 10km od Dworca Centralnego (chyba jedynego w Polsce)Obrazek

Mogę pomóc w topografii miasta ,znaleźć jakąś bazę noclegową no i oczywiście transport osób Obrazek

dysponuję hakiem w aucie :wink:

kontakt 53 03 05 008

Awatar użytkownika
Aga
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 11:15
Lokalizacja: Lublin

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Aga » środa, 7 maja 2014, 14:51

Witajcie, cytując szlagier to "... niewielę Ci mogę dać bo sam niewiele mam..."jednak co mogę to pomogę. Pracuję w Play więc jak ktoś potrzebuje rady, inf o ofercie, opinii o telefonie, pomocy w problemach telekomunikacyjnych to służę całą sobą. Ponadto dużo czasu spędzam w kuchni mogę doradzić, podrzucić jakiś przepis, wymienić doświadczenia. Jestem z Lublina więc jak ktoś ma w okolicy coś do sprawdzenia, obejrzenia, pogadania to nie ma problemu. Ogólnie to staram się pomóc w czym mogę (tam gdzie nie mogę to też) więc jak trzeba to zapraszam do kontaktu.
I'd like mornings better if they started later

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: stico80 » wtorek, 13 maja 2014, 09:41

Czas się wpisać chociaż sam nie wiem czym mogę pomóc. Na pewno znajdzie się u mnie miejsce jeśli ktoś będzie potrzebował się zatrzymać w drodze lub spędzić trochę czasu w Lublinie. Kempingów u nas w mieście chyba za bardzo nie ma więc na spokojnie można stanąć u mnie i spokojnie zwiedzić Lublin i okolice. Mogę polecić ciekawe miejsce, które warto odwiedzić. Jako zajmuję się praniem tapicerki, dywanów i innych takich mogę doradzić jak i czym prać. Jak polerować i jakimi środkami. Zawsze można też skorzystać bo dla forumowiczów zawsze jest jakiś mocny rabat. Pomogę z nawigacją i wszystkim co z nią związane. Chyba tyle.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Od dziadka
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 24 maja 2014, 18:59

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Od dziadka » sobota, 24 maja 2014, 19:42

Lutomiersk koło Łodzi- jestem edukatorem domowym- należę do sporej juz rzeszy ludzi, którzy sami uczą swoje dzieci. W USA popularne: homeschooler. Moja specjalność to nauka wczesnoszkolna i przedszkolna ze szczególnym uwzględnieniem nauki czytania. Mój mąż pomoże i doradzi w sprawach chłodnictwa, klimy, AGD. Jesteśmy pasjonatami fizyki, chemii, mechanikami z zamiłowania i lubimy dobre piwo, które możemy chętnie wypić w dobrym towarzystwie. Posiadamy też przyczepkę GK-100 jeśli ktoś wie co to jest. N-ka jest syna.

walther
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 30 sie 2012, 03:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: walther » poniedziałek, 14 lip 2014, 01:54

Cześć - Wyuczony: Hydrogeolog, szacowanie zasobów wód podziemnych, projekty ujęć wód podziemnych
Wykonywany: Kierowca Autobusów w znanej spółce M-st W-wy :mrgreen:
Chętnie doradzę w temacie wiercenia ujęć wody gruntowej :wink: Na campingach się nie sprawdzę, ale jak ktoś ma działkę to już inna rozmowa :mrgreen:

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: DIZZY » wtorek, 14 paź 2014, 09:20

walther pisze:Cześć - Wyuczony: Hydrogeolog, szacowanie zasobów wód podziemnych, projekty ujęć wód podziemnych
Wykonywany: Kierowca Autobusów w znanej spółce M-st W-wy :mrgreen:
Chętnie doradzę w temacie wiercenia ujęć wody gruntowej :wink: Na campingach się nie sprawdzę, ale jak ktoś ma działkę to już inna rozmowa :mrgreen:

O, to coś dla mnie, ta studnia, chętnie skorzystam z doradztwa, żeby nie dać się nabić w butelke przy zleceniu dokopania się do wody na działce :D
W czym mogę pomóc? Jestem prawnikiem, specjalistą prawa pracy i w tym temacie służę poradą i pomocą.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
byry007
Posty: 125
Rejestracja: środa, 2 cze 2010, 11:41

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: byry007 » środa, 22 lip 2015, 07:54

Witam zajmuje się pomocą w uzyskania odszkodowania , ogólnie zajmuje się sprawami osobowymi jak i rzeczowymi czyli samochód czy posesja . Ogólnie w PL ubezpieczalnie zanizaja wypłatę odszkodowania na naprawę auta i straszą ludzi ze jak się nie zgadzają to mogą iść na sąd z taką sprawa i ludzie nie chcą iść na sąd bo nikomu się nie chce dziś latać po sądach. Ja sprawdzam kosztorys i jak jest zaniżone kwota to moja firma odkupuje ten kosztorys za gotówkę lub przelew wygląda to tak ze trzeba podpisać się 6 razy i kasa jest .

Witam jak miałeś kolizje lub nawet delikatną stłuczkę autem nie ze swojej winy w ciągu 3 lat ? zadzwoń sprawdzę czy ubezpieczalnia wypłaciła Ci wszystkie pieniądze jakie sie należały na naprawę auta . BRAK KOSZTÓW za usługę . PŁACĘ GOTÓWKĄ Jak jesteś świeżo po kolizji zadzwoń należy się Ci auto zastępcze z OC sprawcy .
Masz jakieś obrażenia uzyskam dla Ciebie max odszkodowanie jak CI się należy
*uszkodzenia ciała
*utrata osoby bliskiej
*wypadek przy pracy
*wypadki w gospodarstwie rolnym
*błędy medyczne
*zaniżone lub nie wypłacone odszkodowanie
Zadzwoń sprawdzę bezpłatnie czy należy Ci sie odszkodowanie

uploadfromtaptalk1437543801117.jpg
uploadfromtaptalk1437544127648.jpg


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

GrzegorzBruta

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: GrzegorzBruta » środa, 5 paź 2016, 21:47

Cześć Wszystkim. Jestem z Pszczyny. Mam 47 lat i jestem emerytem już od jakiegoś czasu. Zajmuję się obecnie stolarstwem ( wcześniej tylko w czasie wolnym )
Potrafię z drewna zrobić wszystko ! Inaczej mówiąc prawie wszystko ;) Służę zawsze pomocą i robię to zawsze z uśmiechem. Gdyby ktoś potrzebował mebelki do przyczepy to pisać i jeszcze raz pisać. Pozdrawiam Grzegorz

GrzegorzBruta

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: GrzegorzBruta » środa, 5 paź 2016, 21:49

Zapomniałem jeszcze napisać, że łowię duuuże karpie jeszcze przez cały rok i trochę fotografuje :) Gdyby ktoś chciał na ryby to zapraszam.

GrzegorzBruta

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: GrzegorzBruta » środa, 5 paź 2016, 22:45

Muszę znowu dodać, że potrafię napełnić gazem każdy kartusz

czubinski81
Posty: 36
Rejestracja: sobota, 19 mar 2016, 17:05
Lokalizacja: Lublin

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: czubinski81 » środa, 5 paź 2016, 23:39

Cześć, zawód wykonywany to listonosz, hobby mechanika samochodowa (mam mały warsztat po tacie - wychowany w kanale ;-) ), dugie hobby to ciągła chęć remontowania czegoś(poprzednio T4 teraz N126n). Mogę pomóc w naprawach samochodu czy przyczepy.

dzin1975

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: dzin1975 » czwartek, 6 paź 2016, 20:06

To i ja-jest kawałek placu na nockę z cepką lub kawałek pokoju na nockę bez cepki.Mam migomat,trochę elektronarzędzi,jakie takie pojecie w obróbce metali.2 auta z hakiem w razie ,,W,,.W pobliżu dobry kumpel z podnosnikiem i wulkanizacją,oraz naprawdę niezły mechanik do tych trochę lepszych aut.Można dzwonić 24h,najwyżej nie odbiorę :))) 501-789-729

Marcin4x4
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 15 sie 2016, 21:27

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Marcin4x4 » czwartek, 6 paź 2016, 22:12

Mieszkam w Mrągowie, także gdyby ktoś potrzebował pomocy na Mazurach to zapraszam. Holowanie, wyciągnięcie z trudnego terenu autem 4x4. Awaryjnie miejsce na zostawienie przyczepy na kilka dni.
Poza tym ogólnie pojęta mechanika (pojazdów klasycznych), elektryka. Jestem krótkofalowcem (SQ5IZM), więc sprawy instalacji antenowych, montażu radiotelefonów nie są mi obce.
Z wykształcenia geograf-klimatolog, ale przepowiadaniem pogody się nie zajmuję, polecam m.meteo.pl :)))))
Pozdrawiam!
Marcin


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości