Witam z Bydgoszczy

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Drednot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 658
Rejestracja: poniedziałek, 12 sty 2015, 02:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: Drednot » poniedziałek, 21 mar 2016, 15:00

Super przyczepka! - gratuluję zakupu!
REMONT NIE DLA WRAŻLIWYCH: viewtopic.php?f=36&t=5157

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: Axtiff » sobota, 18 cze 2016, 23:57

Hej hej! żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj w swoim wątku powitalnym bo niejako to co napiszę odnosi się do mnie :)
Jestem świeżakiem w karawaningu, jak pamiętacie kupiłem Niewiadówkę ze względu na całą magiczną otoczkę wokół niej, ludzi związanych z tą przyczepą.
Chciałem być wśród tej społeczności. Niestety już od pierwszych moich dni w temacie niewiadówek nie uszła mi uwadze wewnętrzna walka dwóch for związanych z przyczepami. Zarówno na jednym i drugim znalazłem różne animozje związane z tym zagadnieniem... Powiem szczerze, że jako użytkownik obu for, czuję się dziwnie.... aż na tyle dziwnie że postanowiłem napisać taki mój manifest na obu forach w swoich wątkach powitalnych. Chcąc zasięgnąć informacji na temat niewiadówek korzystałem z obu źródeł... oba fora są cenną kopalnią informacji... Jednak teraz po dłuższym okresie korzystania tutaj i tutaj zacząłem się serio czuć nieswojo poprzez te wojenki... pisząc coś na jednym forum czułem, że zdradzam to drugie... i na odwrót....jak szpieg jednego i na odwrót... masakra jakaś, totalna schizma.... piszę blog nt. karawaningu okiem adepta, o moich wyjazdach z rodzinką i o wspaniałej przyczepie jaką jest Niewiadówka. Teraz staram się już dla bezpieczeństwa unikać nawet nazw, bo obawiam się posądzenia o szpiegowanie na rzecz drugiego... nikt co prawda mi nic złego nigdy nie powiedział ale "przezorny zawsze ubezpieczony". Jestem nowy i chcę coś dać od siebie społeczności karawaningowej, stąd staram się opisywać miejsca w których byłem. Relacja z kempingu, bo wiem że taka jest cenniejsza niż najlepsza strona internetowa kempingu :) Nie mam ani grosza z tego, nie mam reklam na blogu ani nie dodaję linków do stron www kempingów :) ot takie hobby i jak wspomniałem chęć dania kawałka siebie wspaniałej społeczności karawaningowców. Mam nadzieje, że w miarę przedstawiłem swój kąt widzenia, w porównaniu do Was mam mleko pod nosem. Ale poczułem, że chcę zabrać głos w takiej dyskusji. Mam nadzieję że nie wywołam jakiejś burzy... ot tak chciałem być fer wobec jednych i drugich... może teraz nie będę się klamkował pisać i tu i tu?
Miłego wieczoru dla tych co wytrwali i przeczytali moje wypociny :)
Pozdrawiam Adam!

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: stachu_gda » niedziela, 19 cze 2016, 00:02

Adam, nie zmieniaj tak często adresu swojego bloga bo go czytałem a potem nie mogłem znaleźć :)

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: __ArroW__ » niedziela, 21 sie 2016, 01:25

Ładna Nka, cały czas w obiegu? Masz aż dwa przedsionki? Robisz komunię? [emoji12]
Dawaj trochę więcej zdjęć. Powodzenia

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: Axtiff » niedziela, 21 sie 2016, 08:59

__ArroW__ pisze:Ładna Nka, cały czas w obiegu? Masz aż dwa przedsionki? Robisz komunię?
Dawaj trochę więcej zdjęć. Powodzenia

Pozdr ArroW!


Nie przedsionki sprzedałem :) teraz jestem na etapie kupna daszka i kombinowania z wodą :)

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: RE: Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: __ArroW__ » niedziela, 21 sie 2016, 09:01

Axtiff pisze:
__ArroW__ pisze:Ładna Nka, cały czas w obiegu? Masz aż dwa przedsionki? Robisz komunię?
Dawaj trochę więcej zdjęć. Powodzenia

Pozdr ArroW!


Nie przedsionki sprzedałem :) teraz jestem na etapie kupna daszka i kombinowania z wodą :)

Według mnie niepotrzebnie, ja tam przedsionek uważam za priorytet. Co tam z wodą rzeźbisz?

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: Axtiff » niedziela, 21 sie 2016, 09:47

Tak ale ja wyjazdy weekendowe. To nie chciało mi się rozkładać na taką chwilę przedsionków. W ogóle moje to była jakaś magia żeby rozstawić... widziałem takie zwykłe niewiadowskie to w moment się rozkładają (nie licząc kolegi Stacha :) ) a mój pełno rurek i innych :) a wodę to standard bo nie mam. Czyli pompka, baniak i wylewka z mikrowłącznikiem aha i zlew :) kupiłem eNkę bez wody ale jednak zauważyłem potrzebę jej posiadania :)

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Witam z Bydgoszczy

Postautor: __ArroW__ » niedziela, 21 sie 2016, 11:47

Poszło PW

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości