Witam z Koszalina

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Berlinczyk
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 lip 2016, 21:58

Re: Witam z Koszalina

Postautor: Berlinczyk » piątek, 29 lip 2016, 18:04

Ładna przyczepa :) A gdzie w pomorskim warto teraz pojechać ?

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2591
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Witam z Koszalina

Postautor: stachu_gda » piątek, 29 lip 2016, 18:14

Berlinczyk pisze:Ładna przyczepa :) A gdzie w pomorskim warto teraz pojechać ?


Doprecyzuj co Cię interesuje to może podpowiem.

Raafiii
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 24 lip 2016, 08:46

Re: Witam z Koszalina

Postautor: Raafiii » niedziela, 7 sie 2016, 14:25

Pierwszy chrzest za nami i przyczepką. Trafiliśmy na mega rozbujaną pogodę, zwłaszcza w nocy silne opady deszczu z piorunami, tak więc atrakcji nie brakowało.
DSC_3275.jpg


Z punktu widzenia żółtodzioba, przyczepka spisała się niesamowicie. Spodziewałem się większej wilgoci i zimna w środku, tymczasem było dość komfortowo.
Strzałem w 10 był zakup przenośnej toalety, raz, że dzieci często korzystały, ale i ja sam w środku nocy, podczas silnej ulewy doceniłem to udogodnienie. Na noc stoi ona koło dużej szafki. Mankamentem jej jest z pewnością to, że w dzień chowamy ją do szafki pod zlewem. Niestety wyciąganie tego ustrojstwa wymaga wysiłku ( w miarę napełniania dolnego zbiornika jest coraz trudniej). Trzeba będzie pomyśleć nad jakąś pochylnią wewnątrz szafki. Toaleta jest to, ta większa o wys 44cm, więc nie schowa się w kufrze łóżka.

Kuchnia gazowa działa prawidłowo, ale nie sądziłem, że podczas np grzania czajnika robi się tak ciepło, zatem trzeba pamiętać o uchylonych wywietrznikach.

Zasilanie akumulatorowe (aku 45Ah) na 1 niepełny weekend bez problemu wystarczyło ( 3 lampki, pompka wody + gniazdo 12V do zasilania- ładowania głównie telewizorka 7") . Podejrzewam, że jakieś 3 dni ten akumulator już by nie dał rady.
Odkryłem ciekawe zjawisko, mianowicie antenka do TV - taka na magnesiku, zaczyna łapać sygnał przyczepiona do zlewu, bądź kuchenki. To chyba związane jest z dużą powierzchnią odbicia.

Zużycie wody wyszło około 10l (grzanie wody na kawę herbatę, zmywanie, poranna toaleta przy zlewie). Oraz około 7l w toalecie.

arektrz29
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 14 sie 2016, 13:09

Re: Witam z Koszalina

Postautor: arektrz29 » niedziela, 21 sie 2016, 18:52

Część :)
Gdzieś w Łabuszu widziałem tą przyczepę z tym holownikiem :)
Pozdrawiam i zapraszam
viewtopic.php?f=1&t=6847
Fiat 125p 1988r Biały (w użytkowaniu)
Fiat 125p 1991r Kombi Czerwony (do remontu)
Niewiadów n126 1977r
Trabant 601 1987r Kremowy (córki, w remoncie)


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości