Dzień dobry z okolic Krakowa

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Herne
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 22 sie 2016, 17:11

Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: Herne » czwartek, 25 sie 2016, 08:47

Witam wszystkich uczestników forum.

Jako nowy, chciałem się przedstawić - mam na imię Marcin I nie mam Niewiadówki.

Póki co, mamy dobrego radzieckiego Skifa M2, ale właśnie planuję (a razem ze mną rodzina :lol: ) nabyć Niewiadówkę na przyszły sezon.

Jako, że jest nas 5 osób (ja, żona I 3 córki) myślałem o Niewiadówce 132.

Przy okazji, jaki model radzilibyście dla naszej rodziny (córki 13, 11 i 3 lata), żona (41 lat).

Pozdrawiam,
Marcin (Herne)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: reflexes » czwartek, 25 sie 2016, 09:01

Witaj na FKN.
Wszystko zależy jaki chcesz mieć luksus, bo w 5 osób to i w zapiekance (N126e) się wyśpisz. Czy będzie wygodnie to już wątpię i to mocno. Poza tym bez przedsionka się nie obejdzie. Ważną kwestią jest to czy macie zamiar robić wakacje objazdowe czy wolicie się rozbić na 2 tygodnie na jeziorem i nigdzie się nie ruszać. Skoro da się wyspać w zapiekance to i da się w N126N ale wnętrze trzeba będzie do tego dostosować, bo wersja N126Nl raczje nie pojawia się na ogłoszeniach. W N132 to oczywiście będzie największy luksus w stosunku do reszty ale moim zdaniem dla 5 osób to wciąż bardzo ciasno.

Awatar użytkownika
Herne
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 22 sie 2016, 17:11

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: Herne » czwartek, 25 sie 2016, 09:15

Generalnie Niewiadówki nie zamierzam specjalnie używać do wojaży po Polsce, jako, że w Polsce namiętnie korzystamy ze schronisk szkolnych / młodzieżowych, bo to I duży luksus (cała sala lekcyjna dla nas) I niski koszt - w tym roku nad Bałtykiem koszt dla 5 osób wynosił od 75 do 90 PLN dziennie.

Żona jest zwolennikiem pobytu na miejscu, ja bardziej objazdowo. Z tego też powodu myślę o Niewiadówce, bo SKIF-a rozłożyć/złożyć, nie daj Bóg z przedsionkiem co 1-2 dni I to jeszcze jak pada to rodzinna awantura gotowa.
Poza wszystkim innycm, to jednak namiot. Oczywiście mam świadomość potencjalnego braku komfortu, inaczej nie szukałbym Niewiadówki. Przesiadka ze Skifa nie powinna być mimo wszystko bolesna.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2601
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: stachu_gda » czwartek, 25 sie 2016, 09:17

Cześć,

Na Twoim miejscu w pierwszej kolejności udałbym się do pierwszych z brzegu najbliższych oferowanych na sprzedaż przyczepek - do zapiekanki i do enki żeby w ogóle ustalić czy jest o czym myśleć. Dodatkowo masz na stronie fanklubu wymiary łóżek. Przemyśl sprawę.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: reflexes » czwartek, 25 sie 2016, 09:32

Tu masz 132. http://olx.pl/oferta/niewiadow-n-132-CID5-IDhdlwt.html#
Dorobisz po taniości albo piętrówkę albo hamak dla jednej z córek nad pojedyńczym łóżkiem, a brzdąca na razie weźmiecie na duże wyrko i będzie jak znalazł.

dzin1975

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: dzin1975 » czwartek, 25 sie 2016, 09:40

Witam imiennika,pozdrawiam.viewtopic.php?f=27&t=6703.Przeczytaj,pomysl,zajrzyj przymierzysz sie

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: Axtiff » czwartek, 25 sie 2016, 09:43

Cześć, witaj na forum. Posiadam eNkę czyli n126N ja mam rodzinkę 2+2. Co prawda najmniejszy ma dopiero pół roczku ale jak podrośnie to spokojnie dorobię mu spanie - łóżko piętrowe nad jedynką. Widziałem już także że nad szafką kuchenną też dorabiają łóżko :) dla chcącego nic trudnego! Popieram słowa Stacha obejrzyj najpierw co i jak wygląda a wątpliwości CI się same rozwieją! Udanych poszukiwań !

przemia
Posty: 96
Rejestracja: środa, 30 lip 2014, 13:03
Lokalizacja: Krzeszowice/Strawczyn

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: przemia » czwartek, 25 sie 2016, 16:18

Witaj.
pozdrawiam
Przemek

N126e

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Dzień dobry z okolic Krakowa

Postautor: DIZZY » czwartek, 25 sie 2016, 19:32

W zasadzie w przyczepie bedziecie spać a w ciagu dnia zwiedzać,plażować, a siedziec i gotowac w przedsionku albo obok. Na waszym miejscu kupiła bym N132 i zrezygnowała z szafki kuchennej wewnątrz. Chodzi o wygospodarowanie wolnej przestrzeni na spanie i przebieranie się...
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości