Rzeszów Wita

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Rzeszów Wita

Postautor: DIZZY » czwartek, 1 wrz 2016, 12:15

:P Dobra wiadomość
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 14:15

tak już na spokojnie z Komputera. Przyczepka wygląda nieźle jak na 27 lat. Podobno wzmacniana rama, dospawana poprzeczka żeby się lepiej chodziło po niej, Pan twierdzi że tak mu koledzy doradzili, a przez lata jeździli niezłą ekipą. szafki wszystkie w stanie bdb (tylko ten kolor !!!), obicia granatowe, tapicerka brązowa - ogólnie nie moja kolorystyka, ale nic nie śmierdzi i jest ok. wykładzina na podłodze jak nowa! od 27 lat - bo na niej leżą dywaniki. kuchenka chyba ani raz nie odpalona, tak jak umywalka - co mnie nie dziwi bo ja też nie potrzebuję w tak małej przyczepce kuchni. Jest też przedsionek niebiesko-granatowy. Na zdjęciach jakoś sie to większe wydaje, a to takie małeeeee - ale za to suuuuper. Jest lodówka na 12/24 V ( a ja już kupiłem drugą :))- będą dwie na więcej piwa dla gości ;). generalnie chyba ok, ale remoncik i tak trzeba zrobić i pare fajnych patentów podebrać :)

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Rzeszów Wita

Postautor: stachu_gda » czwartek, 1 wrz 2016, 14:21

Seba pisze: szafki wszystkie w stanie bdb (tylko ten kolor !!!)


Bez problemu przemalujesz. Ja u siebie malowałem i spoko wygląda. Jeśli samego układu/wymiarów mebelków nie chcesz zmieniać to szanuj te co masz - one są naprawdę ultralekkie (co sprawdzisz jak zdemontujesz do remontu) i to jest ich ogromny plus.

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 14:38

układ zostanie raczej ten sam tyle że zlikwiduje umywalke i kuchenkę, a w to miejsce zrobie dodatkowe szafki na ciuchy i inne drobiazgi. te półki na górze sa całkiem pojemne - mówiąc o drobiazgach

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Rzeszów Wita

Postautor: stachu_gda » czwartek, 1 wrz 2016, 14:44

Seba pisze:układ zostanie raczej ten sam tyle że zlikwiduje umywalke i kuchenkę, a w to miejsce zrobie dodatkowe szafki na ciuchy i inne drobiazgi. te półki na górze sa całkiem pojemne - mówiąc o drobiazgach


E to jak kuchnie i zlew likwidujesz to na tym sobie jeszcze troche kosztow odbijesz :)
Z tymi szafkami to ostrożnie, nie zrezygnuj przez pomyłkę z blatu. Nawet jak stwierdzisz że nigdy w żuciu nic nie ugotujesz na gazie ani nie skorzystasz ze zlewu, to musisz mieć miejsce żeby cokolwiek położyć gdzieś, albo sobie kanapki przygotować czy cokolwiek postawić.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10868
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Rzeszów Wita

Postautor: reflexes » czwartek, 1 wrz 2016, 14:49

Seba, nie idz tą drogą. Kuchnia ważna rzecz. Jak jest to ją zostaw, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy stwierdzisz, że jednak coś być zjadł. Weekend na słoikach z Biedy można przeżyć ale 2-3 tygodnie wczasów raczej ciężko.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Rzeszów Wita

Postautor: stachu_gda » czwartek, 1 wrz 2016, 14:51

reflexes pisze:Seba, nie idz tą drogą.


"(...) Nie idźcie ta droga, Sabo" przepraszam, nie mogłem się powstrzymać Tomku jak przeczytałem Twój komentarz :D

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: Rzeszów Wita

Postautor: ttaber » czwartek, 1 wrz 2016, 15:43

Ja zawsze zastanawiam się (jednocześnie podziwiając) jak jest możliwe ugotowanie czegokolwiek w niewiadówce, w szczególności w zapiekance. Choć i w ence to byłby dla mnie wyczyn.
Ale też uważam, że "kuchnia" powinna zostać. Jako mebel/schowek/blat jest przydatna.

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Axtiff » czwartek, 1 wrz 2016, 15:45

stachu_gda pisze:
reflexes pisze:Seba, nie idz tą drogą.


"(...) Nie idźcie ta droga, Sabo" przepraszam, nie mogłem się powstrzymać Tomku jak przeczytałem Twój komentarz :D


Mówisz Stachu z agenta 07 cytujesz ?:P
Załączniki
agent-zero-siedem.jpg

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Rzeszów Wita

Postautor: DIZZY » czwartek, 1 wrz 2016, 16:06

reflexes pisze:Seba, nie idz tą drogą. Kuchnia ważna rzecz. Jak jest to ją zostaw, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy stwierdzisz, że jednak coś być zjadł. Weekend na słoikach z Biedy można przeżyć ale 2-3 tygodnie wczasów raczej ciężko.

No ugotować tak samo, a nawet swobodniej można w przedsionku. Osobiście nie dziwię się, że kuchenka i zlew jak nowe, zapewne poprzednicy mieli kuchenką turystyczna osobno na zewnątrz. A co do mebli, te co zostały mam pomalowane i wyglądają bardzo nowocześnie. Te nowe też malowane, bo ze sklejki.
p.s. My gotujemy i sobie i psom, nie uznaję puszek i słoików, wolę mniej ale dobrze.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 16:28

poprzednicy gotowali rzeczywiście w przedsionku.
dzięki za wszelkie uwagi, oczywiście je przyjmuję co nie znaczy że z nich skorzystam :), a poważnie macie większe doświadczenie więc jak coś to piszcie.
Blat oczywiście zostanie. chcę w to miejsce gdzie wchodzi butla z gazem i pojemnik na wodę zrobić jakieś półeczki. Przy dwójce dzieci zawsze potrzeba miejsca.
Chce mieć w przyczepce czajnik elektryczny i myślałem o takiej kuchence z dwoma palnikami elektrycznymi do ustawienia na blacie (jak potrzeba), ale nie jestem zwolennikiem jakiegoś wielkiego gotowania w przyczepię. a jak już to będę pichcił w przedsionku lub wymyślę jakiś patent na palniki na zewnątrz. Grill elektryczny jak najbardziej. Wolę korzystać z regionalnej, lokalnej kuchni (np pizzerii).
jeszcze pewnie będą sie koncepcje zmieniać :)

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 16:32

Ps. meble są w sumie fajne i ładnie dopasowane, na pewno je chce odświeżać, zastanawiam się tylko...
jak wstawię nową tapicerkę z tych wykładzin co większość, jak podłożę co nieco żeby ocieplić...
to czy je włożę z powrotem, bo coby nie powiedzieć ciut się środek zmniejszy, a one na wymiar :)

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 16:49

przy okazji zacznie się wiele pytań z mojej strony - niewątpliwie.
choćby że przyczepka ma dwie wtyczki podpięcia do auta - jedna która daje światła do jazdy, druga podobno do instalacji 12V w przyczepie. Ja musze kupić hak do auta i z jakim gniazdem do podpięcia? tym 13 pin i zmieniać te dwie wtyczki na jedną nową?

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Axtiff » czwartek, 1 wrz 2016, 17:11

Seba, pamiętaj o powierzchni pod rozłożonymi łózkami. Ja przy 2 dzieci spokojnie się mieszczę, w szafie + torby pod łóżkami. Pod podwójnym spaniem po rozłożeniu masz bardzo dużo miejsca... A podejrzewam że pewnie łóżko będzie wciąż rozłożone :) może się okazać że półeczki zamiast kuchni nie będą potrzebne nawet :)

Co do prądu, to jedną masz wtyczkę i podpinasz pod auto... a ta dla przyczepy to taka co jak na kempingu jesteś to prąd podłączasz. Gniazdo z prawej strony z przodu jest.
Załączniki
asdsa.jpg
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 wrz 2016, 17:22 przez Axtiff, łącznie zmieniany 1 raz.

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Rzeszów Wita

Postautor: Seba » czwartek, 1 wrz 2016, 17:18

Axtiff może być i tak jak mówisz. wiesz myślę że może być potrzebne do takich rzeczy jak kawka, cukier, jakieś gorące kubki na szybko (choć nie często korzystamy) i inne suche rzeczy związane z konsumpcją. nie wiem czy nie byłbym zainteresowany dwoma lodówkami :). Jedna jest w przyczepce a drugą trzy dni temu zakupiłem i teraz pytanie co z nią? Generalnie są one małe a zawsze przyda sie miejsce na schłodzenie mleka, nabiału, wody i piwka, piwka, piwka, drinka ... i tego co na urlopach się pije :) Ta orgyinalna jest też na 12v a ta co kupiłem tylko na 220V (ale tylko 65W) - zobaczymy


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości