Witam wszystkich.

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Kwiatek i kama
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 29 kwie 2017, 21:52
Lokalizacja: mazowsze

Witam wszystkich.

Postautor: Kwiatek i kama » środa, 3 maja 2017, 22:06

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie z mazowsza.Moja przygoda z niewiadowkiem zaczęła się trzy lata temu. Przez ten czas dokonałem samodzielnego remontu cepki na podstawie opisów zawartych w tym forum. Za co bardzo dziękuję. Obecnie znów remontuję tj robię drobne przemeblowanie.
A tak wyglądała jak ją kupiłem.
Obecnie wygląda lepiej.
A zaczęło się tak.Zawsze mi się podobał carawaning i nasze krajowe przyczepki. Postanowiłem ze kupię sobie coś takiego właśnie do remontu.Brat cioteczny proponował mi zakup anglika ale się nie zdecydowałem ze względu na masę.Mam dwa auta którymi ciągnę przyczepkę. Oba mają po 75 km. Jeden to Dacia Sandero 1.4. a drugi to fabia 1.4 TDI. Więc nie chciałem bardzo obciążać auta ciężką przyczepką.
Przez długi czas przeglądałem ogłoszenia. "Robiłem też grunt" w domu pod zakup przyczepki. Mojemu synowi (wtedy czteroletniemu) pomysł się podobał. Gorzej było z żoną. Zabrałem ją raz na "oglądanie takiej przyczepki" i kupiliśmy. (Potem długo słyszałem "mieliśmy tylko oglądać" ). Przez długi czas mojej zonie ten pomysł się nie podobał. Dopiero później złapała bakcyla. Remontu dokonałem z pomocą mojego taty, tj. człowieka który zawsze mnie wspierał. Pomagał także synek. :D
Obecnie zmieniam ustawienie szafki ubraniowej. A właściwie dodaję jeszcze jedną. Druga szafka ma stać docelowo na ścianie na której znajduje się obecnie kuchenka i lodówka tj w rogu.
Nie żałuję swojego wyboru. Nie potrzebuję większej. Pozdrawiam.
Załączniki
DSC04771.jpg
DSC04776.jpg
DSC04775.jpg

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Witam wszystkich.

Postautor: Romlas » środa, 3 maja 2017, 22:48

No i fajnie. Pozdrowienia z Gniezna
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

dzin1975

Re: Witam wszystkich.

Postautor: dzin1975 » czwartek, 4 maja 2017, 20:01

Siemka,Sobków pozdrawia.Do zobaczenia


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości