Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
panpikuś
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 4 sie 2020, 18:00
Lokalizacja: Warszawa,
Kontaktowanie:

Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: panpikuś » środa, 5 sie 2020, 12:37

Witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się Adam, jestem z Warszawy. Na co dzień zawodowo zajmuję się szkutnictwem czyli buduję, remontuję, doposażam, modernizuję jachty żaglowe i motorowe, popełniłem także kilka camperów, camper busów i przyczep. Na forum trafiłem ponieważ podjęliśmy z Pamiątką Ślubną decyzję o zakupie Niewiadówki na spędzenie obecnych wakacji, a po sezonie na kompleksowe przebudowanie jej na styl marynistyczny i dopasowanie do naszych wymagań. Dlatego N ponieważ mamy sentyment do oldschool i wiekiem będzie pasowała do G klasy z 1988, którą będziemy ją ciągać po wykonaniu przeze mnie rewitalizacji; tak przyczepy jak i auta.
Pozdrawiam.
Jeśli nie odpowiada Tobie treść moich postów zrób sobie dobrze, dodaj mnie proszę do wrogów. Nie zobaczysz więcej mojej wypowiedzi a jedynie informację że coś napisałem. Zaznaj odrobiny komfortu i oszczędź nerwów sobie i innym trenując samodyscyplinę. Pokaż że potrafisz.
Pozdrawiam, Adam 8-)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: tomcat » środa, 5 sie 2020, 13:05

Witam, hej :)
Z takim doświadczeniem myślę, że nie będziesz miał kłopotów z odbudową Niewiadówki ;)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: RAFALSKI » środa, 5 sie 2020, 15:09

Cześć, witaj na forum :) Zapowiada się ciekawa reanimacja niewiadówki, załóż wątek remontowy i chwal się do bólu ;)

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: Murano » środa, 5 sie 2020, 15:46

Witaj. Pewnie sporo szkutniczej roboty będzie widać. Chętnie podpatrzymy co nieco.
Witam z Zabrza.

Samoogon

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: Samoogon » środa, 5 sie 2020, 16:00

Cześć witaj, już się zapisuję do Twojego wątku

Awatar użytkownika
panpikuś
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 4 sie 2020, 18:00
Lokalizacja: Warszawa,
Kontaktowanie:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: panpikuś » środa, 5 sie 2020, 16:05

Jestem do dyspozycji jeśli będę mógł w czymś pomóc. Wątek na pewno założę ale jeszcze poznaję to forum. Jeśli ktoś chciałby popatrzeć na jakieś moje skromne prace to zapraszam http://www.pimpmyboat.pl strona zaniedbana trochę bo brak czasu na jej ogarnianie, ale sporo prac mam w dysku Google, będę coś wrzucać dla przykładu jeśli będzie taka potrzeba.
W sumie to czy przyczepa czy łódka to prawie to samo, różni się tylko medium po którym się przemieszcza.
Jeśli nie odpowiada Tobie treść moich postów zrób sobie dobrze, dodaj mnie proszę do wrogów. Nie zobaczysz więcej mojej wypowiedzi a jedynie informację że coś napisałem. Zaznaj odrobiny komfortu i oszczędź nerwów sobie i innym trenując samodyscyplinę. Pokaż że potrafisz.
Pozdrawiam, Adam 8-)

Warmiak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 18 lip 2020, 14:53
Lokalizacja: NOL

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: Warmiak » środa, 5 sie 2020, 18:54

Cześć!
N-126b 1974r

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 701
Rejestracja: piątek, 1 cze 2018, 20:26

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: Tata Kazika » środa, 5 sie 2020, 21:50

Wolbórz wita :)

dzin1975

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: dzin1975 » czwartek, 6 sie 2020, 01:15

Sobków wita :)

Awatar użytkownika
panpikuś
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 4 sie 2020, 18:00
Lokalizacja: Warszawa,
Kontaktowanie:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: panpikuś » czwartek, 6 sie 2020, 05:17

Kolega @dzin1975 ma w stopce wpisaną offroad-owa enke, podpinana pod tego gallopera? Można ją gdzieś zobaczyć? Jak się zachowuje na wykrzyżach?
Pytanie też co to znaczy offroad? Ciuranie w błocie po okna czy wyprawa leśnym duktem?
Jeśli nie odpowiada Tobie treść moich postów zrób sobie dobrze, dodaj mnie proszę do wrogów. Nie zobaczysz więcej mojej wypowiedzi a jedynie informację że coś napisałem. Zaznaj odrobiny komfortu i oszczędź nerwów sobie i innym trenując samodyscyplinę. Pokaż że potrafisz.
Pozdrawiam, Adam 8-)

dzin1975

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: dzin1975 » czwartek, 6 sie 2020, 06:33

viewtopic.php?t=4871
Proszę bardzo, miłego czytania. Co do pytań, na razie stoi, czeka na remont. Nie była ciorana w błocie, bardziej turystyka szutrowa...

Awatar użytkownika
panpikuś
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 4 sie 2020, 18:00
Lokalizacja: Warszawa,
Kontaktowanie:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: panpikuś » czwartek, 6 sie 2020, 07:18

Dzięki, sądziłem że gotowa i stąd moje pytanie.
Ja do G, typowo w lekki teren zbuduję teardrop aby przekoczować nockę z dala od cywilizacji. Z mojego punktu widzenia nie ma przyczepy która nadaje się w ciężki teren, do tego są auta wyprawowe.
Jeśli nie odpowiada Tobie treść moich postów zrób sobie dobrze, dodaj mnie proszę do wrogów. Nie zobaczysz więcej mojej wypowiedzi a jedynie informację że coś napisałem. Zaznaj odrobiny komfortu i oszczędź nerwów sobie i innym trenując samodyscyplinę. Pokaż że potrafisz.
Pozdrawiam, Adam 8-)

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 995
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: dmb5 » czwartek, 6 sie 2020, 11:31

CK pozdrawiają
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10

dawtow
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 28 kwie 2020, 11:24

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: dawtow » niedziela, 9 sie 2020, 17:44

Witam Panie kolego :)

Awatar użytkownika
panpikuś
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 4 sie 2020, 18:00
Lokalizacja: Warszawa,
Kontaktowanie:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Postautor: panpikuś » niedziela, 9 sie 2020, 22:07

O losie! Cześć Dawidzie! Już mi raźniej z kolegą motorowodniakiem :) Warto wyjaśnić innym użytkownikom że z Dawidem znamy się z ogólnopolskiego forum motorowodnego, jest maniakiem wodnym, dwie łódki, ponton, i buduje wodolot... A właśnie jak tam wodolot? Hula już?
Skoro się wydało, to gwoli wyjaśnienia, oprócz OFM jestem też od wielu lat aktywnym użytkownikiem sailforum...
Żeby nie było niedomówień to wrzucam jakieś swoje prace, na OFM jest stado laminaciarskich moich prac, bardziej ambitnych niż tu wrzuciłem (z racji stażu na forum, tu wrzuciłem pierwsze z brzegu) - trochę innym sposobem niż Wy drodzy Forumowicze, bo ja używam żelkotu na formę i moje wyroby wystarczy zapolerować - jeszcze nie wiem czemu Wy tak nie robicie - być może ktoś robi ale jeszcze nie doczytałem - jedyny temat jaki przeczytałem cały to ten o mebelku na kołach, ma fajny tytuł i 3 strony :D , przecież dokładacie sobie full pracy ze szpachlowaniem i lakierowaniem a niespodzianki i tak wyjdą... :), z kolei na Sailforum wrzucam sporo zdjęć zabudów w moim wykonaniu lub różnych rozwiązań instalacyjnych. Wszędzie staram się być pomocny i dzielić się wiedzą i doświadczeniem popartym praktyką. Problemem jest to że mówię wprost jak coś jest spieprzone a nie wszyscy tolerują konstruktywną krytykę. Mam nadzieję że będę przydatny dla Forumowiczów i liczę także na fachową pomoc jeśli ja będę jej potrzebował.

Dobra wystarczy tego. Jak wodolot?
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 sie 2020, 22:13 przez panpikuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie odpowiada Tobie treść moich postów zrób sobie dobrze, dodaj mnie proszę do wrogów. Nie zobaczysz więcej mojej wypowiedzi a jedynie informację że coś napisałem. Zaznaj odrobiny komfortu i oszczędź nerwów sobie i innym trenując samodyscyplinę. Pokaż że potrafisz.
Pozdrawiam, Adam 8-)


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości