13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Paczek » niedziela, 13 maja 2012, 07:50

arek70 pisze:Ja w sprawie Sielpi. Na pole Złota Rybka jeżdżę od paru lat najwyżej na weekend.Na dłużej według mnie nie ma warunków.Ale na zlot myślę że się nadaje bardzo.Miejsca jest bardzo dużo i zlotowicze mogą się trochę oddalić od innych ludzi żeby nie przeszkadzać .Mimo że popołudniami jest czasami głośno (małolaty lubią głośne discopolo) ,to o 22 robi się cicho. Wieczorami i nocą pojawia się Policja. Chociaż teren nie jest ogrodzony nic mi nigdy nie zginęło.Toalety i prysznice są , ale kiepskie.W porównaniu z Miedzną z tamtego roku ,to tam były luksusy (byłem z moimi chłopakami jako niezrzeszony). Myślę więc że w Złotej Rybce mielibyśmy więcej luzu.....


No i co tu robić :

"REGENT" czy "ZŁOTA RYBKA" ?

Rafik&Bożka
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 22 mar 2011, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Rafik&Bożka » niedziela, 13 maja 2012, 09:01

Nie ma co marudzić czy to będzie złota rybka czy nie, ważne żeby towarzystwo było wpożo jak towarzystwo będzie fajne to zlocik będzie ok :D
VW Bora 1.9 TDI + N126e

steciek
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 13:21
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: steciek » niedziela, 13 maja 2012, 14:02

:) nooo widze ze juz sie szykuje ok 70 osob lacznie ze bedzie :) no to bedzie fajnie napewno

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: kotek » niedziela, 13 maja 2012, 22:31

Jak nas tak dużo, to jedziemy na Rybkę :lol: te trzy dni przeżyjemy z uśmiechem.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Paczek » poniedziałek, 14 maja 2012, 07:03

kotek pisze:Jak nas tak dużo, to jedziemy na Rybkę :lol: te trzy dni przeżyjemy z uśmiechem.


Zgadzam się

Z powodu dużej frekwencji 13 zlot Fanklubu NIewiadówek odbędzie się na kempingu "Złoa Rybka".

Najwyżej stworzymy społeczny komitet ws. ochrony i będziemy pełnić wartę całonocną ( przy ognisku) :D

Awatar użytkownika
Pająk
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 380
Rejestracja: poniedziałek, 15 cze 2009, 07:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Pająk » poniedziałek, 14 maja 2012, 12:04

Termin mi się zwolnił więc chętnie przyjedziemy na 13 zlocik.
Prosze o dopisanie Pająki 2szt.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Paczek » poniedziałek, 14 maja 2012, 13:26

Pająk pisze:Termin mi się zwolnił więc chętnie przyjedziemy na 13 zlocik.
Prosze o dopisanie Pająki 2szt.



Mówisz i masz

Pozycja na liście 23

steciek
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 13:21
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: steciek » poniedziałek, 14 maja 2012, 20:34

eeee jak to przy ognisku a co tam wilki jakieś czy tubylcy :P :P :P ze trzeba pilnowac
ale i tak do zwierzynca sie wiecej osob zapisało :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Paczek » wtorek, 15 maja 2012, 07:03

steciek pisze:eeee jak to przy ognisku a co tam wilki jakieś czy tubylcy :P :P :P ze trzeba pilnowac

przyjedziesz - zobaczysz - zrozumiesz

steciek pisze: ale i tak do zwierzynca sie wiecej osob zapisało :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nic dziwnego - połączone siły dwóch klubów . Z jednego tylko klubu na pewno było mniej.

PS. A ciekawe ile załóg do Ciebie przyjedzie , jak Ty zorganizujesz zlot ? :lol:

adek4444
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 6 lut 2012, 19:28
Lokalizacja: Pruszków

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: adek4444 » wtorek, 15 maja 2012, 20:54

witam.jeśli sa jeszcze miejsca to wstępnie zgłaszam chęć udziału w zlocie w sielpi.jestem nowy ale już wyremontowałem mobila więc chetnie się zjawie.

tak się składa że w majówkę byłem w sielpi i rozmawiałem że strażnikiem gminnym i podobno pole złota rybka zostało zamknięte przez sanepid w zeszłym roku.jak tam podjechaliśmy to kilka przyczepek na dziko było tam rozbitych i masa małolatów miejscowych.
w razie zainteresowania dysponuje danymi na camping obok regenta.znacznie większy niż regent, nie marudzą żeby było spokojnie no i namiastki cywilizacji(ogrodzone , sanitariaty, prad ,miejsce na ognisko,boisko do siatki).jak beda checi wkleje linka.pozdro

arek70
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 192
Rejestracja: sobota, 12 maja 2012, 21:07
Lokalizacja: Radom

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: arek70 » wtorek, 15 maja 2012, 22:32

W zeszłym roku Złota Rybka działała bo byłem. Funkcjonują oni tylko w wakację. A Sanepid faktycznie mógł się przyczepić bo jest do czego.
Pozdrawiam . Seat altea, Niewiadów N126n

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4545
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Paczek » środa, 16 maja 2012, 07:09

adek4444 pisze:witam.jeśli sa jeszcze miejsca to wstępnie zgłaszam chęć udziału w zlocie w sielpi.jestem nowy ale już wyremontowałem mobila więc chetnie się zjawie.

tak się składa że w majówkę byłem w sielpi i rozmawiałem że strażnikiem gminnym i podobno pole złota rybka zostało zamknięte przez sanepid w zeszłym roku.jak tam podjechaliśmy to kilka przyczepek na dziko było tam rozbitych i masa małolatów miejscowych.
w razie zainteresowania dysponuje danymi na camping obok regenta.znacznie większy niż regent, nie marudzą żeby było spokojnie no i namiastki cywilizacji(ogrodzone , sanitariaty, prad ,miejsce na ognisko,boisko do siatki).jak beda checi wkleje linka.pozdro


Jak na złotą rybkę to mogę dopisać - bo na REGENTA to już brak miejsc.

KOLEDZY doceniam Wasze dobre intencje , ale nie wprowadzajmy już zamieszania. Nie będziemy co parę dni zmieniać miejsca. Pozostajemy przy kempingu "Złota Rybka".

Spoko spoko = wczoraj dzwoniłem do szefowej kempingu Złota Rybka.
Oni mają umowę z gminą i faktycznie zaczynają dzierżawę od 1 lipca. Ale z związku z tym że 1szy lipca to niedziela to zaczynają właśnie od naszego zlotu . Zapewniła mnie , że wszystko będzie gotowe - prąd, sanitariaty itp. Nawet będą rowerki wodne ..... o ognisku nie wspomnę. (warto wziąć siekierę - będziemy w lesie opału w brud)
Wiem , że tam są dość surowe warunki , ale te dwie noce jakoś damy radę. Kiedyś zlot był w stanicy harcerskiej i też daliśmy rade.... Będzie OK . :thumbup:

adek4444
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 6 lut 2012, 19:28
Lokalizacja: Pruszków

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: adek4444 » środa, 16 maja 2012, 17:16

no ja tylko piszę o tym co słyszałem od strażników.to prosze mnie dopisać na złotą rybke. :D

steciek
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 13:21
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: steciek » czwartek, 17 maja 2012, 20:31

niach szaleństwa w lesie z siekierą uwieeeeelbiam :):):) to jest to co małe tygryski lubieją najbardziej dziczzzzz i tubylcy bedzie wesoło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tarapukuara
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2009, 18:57
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: 13 zlot Fanklubu Niewiadówek - Sielpia

Postautor: Tarapukuara » piątek, 18 maja 2012, 08:16

Mogę wziąć piłę spalinową? Mogę? Prooooszę! mogę?! :):):):):):):):):)
Bartek bartekatsp5brhkreukrorg 609-220-575 frotka a sport+126e
https://pomagam.pl/fundacjadlamartyny
http://www.ledats.pl żarówki led i panele słoneczne- załatwię spory rabat ;)
http://sp5brh.eu.org


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości