Gradobicie

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Gradobicie

Postautor: Andrzej132 » środa, 3 cze 2009, 18:42

Prawie dwa tygodnie temu w piątek moja okolice nawiedziło silne gradobicie. Grad padał ok.14 a do 21 miejscami leżało go sporo. Strat trochę było głównie w roślinności i we wszelkich plastikach, które były na podwórku. Jednego co nie sprawdziłem to była przyczepka. Wczoraj przypadkiem zauważyłem ile jest w niej dziur (w żelkocie). Dzisiaj zabrałem się za łatanie szpachlówką i co rusz znajdowałem nowe. Naliczyłem ich tak ponad 20, różnej wielkości. Co gorsza wywietrznikowi też się dostało i trochę poszczerbiony jest jeden róg ale po za światłem otworu więc nie powinno kapać. Uważajcie więc z Niewiadówkami na gradobicie.

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gradobicie

Postautor: kotek » środa, 3 cze 2009, 19:04

W roku ubiegłym w Swaderkach przyczepa przeżyła gradobicie, ale uszkodzeń nie miała. Może trochę skutki złagodziły drzewa.
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Gradobicie

Postautor: Andrzej132 » środa, 3 cze 2009, 21:25

Znalazłem nawet kilka niewielkich dziurek na pionowej bocznej ścianie.

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Gradobicie

Postautor: ddkrzysztof » czwartek, 4 cze 2009, 07:42

:( aż żal ściska jek piszesz o czymś takim. Powodzenia w naprawie :thumbup:
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Gradobicie

Postautor: serek » czwartek, 4 cze 2009, 09:00

O kurcze , a u nas na śląsku tez ostatnio dawał gradzik , ale strat nie miałem w przyczepie...( przeglądałem) ale za pare dni ruszam z remontem starego budynku gospodarczego na działce i adaptacje go na "duzy" garaż...prawie 40m 2.
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Gradobicie

Postautor: Andrzej132 » czwartek, 4 cze 2009, 21:38

Dziurki już połatane nie jest tak najgorzej. Największe są na dachu a tego nie widać.

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Gradobicie

Postautor: serek » piątek, 5 cze 2009, 09:11

Andrzej132 pisze:Dziurki już połatane nie jest tak najgorzej. Największe są na dachu a tego nie widać.



Nie widac ,ale żeby i nie ciekło ...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Gradobicie

Postautor: Andrzej132 » piątek, 5 cze 2009, 17:29

Raczej nie powinno bo uszkodzony był tylko żelkot. po zakupie przyczepki tez łatałem kilka takich dziurek i na razie jest OK.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości