Wyścigi pod prysznicem

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 30 lip 2012, 09:41

Konrad masz u mnie duże C(_) :wink:

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: KONZIO » wtorek, 31 lip 2012, 17:11

Dzięki, choć jak to mówią "Ci co mają najbliżej do siebie, mają zawsze najdalej"... :wink: :lol:
ad

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: KONZIO » wtorek, 31 lip 2012, 17:36

chris_666 pisze:zazwyczaj jak jadę na wakacje to nie patrzę na koszta i wolę oczywiście jasne sytuacje finansowe

Otóż właśnie.
Choć nie urodziłem się w rodzinie Rokefelerów, i może właśnie dla tego, to ja również na starcie wolę wiedzieć, że płacę załóżmy 10-15zł więcej, ale mam spokój psychiczny, bo wiem na co mogę sobie pozwolić.
Nie lubię takich sytuacji kiedy muszę zastanawiać się czy mogę kupić dziecku gofra i czy jedząc go, czy zmaże się bitą śmietaną, w efekcie czego będzie musiał iść pod prysznic (za 2-jaka).
Bo tu zaczyna się trauma, złodziejsko drogi gofr (kosztujący normalnie 2-4zł) na wczasach kosztujący 8zł, wyjdzie mi złotych 10.
Całokształt i zawiłość sytuacji, spowoduje pogłębienie się depresji mojej i mojej małżonki, która to w ramach łagodzenia stresu pourazowego uda się na najbliżej położone stragany, gdzie za złodziejskie ceny kupi jakiś badziew, który tuż po powrocie z wakacji zgubi, albo popsuje, a ja patrząc na to wszystko pójdę na złodziejsko drogie piwo z sokiem (bo innego nie pijam, chodź teraz polubiłem te cytrynowe z lemoniadą).
Po drodze jeszcze ze dwa razy się pokłócimy o wydatki, w rezultacie czego będę Ją musiał jeszcze przepraszać, a chyba wszyscy mężczyźni wiedzą, czym najlepiej przeprasza się kobiety i jak jest to kosztowne...
Wszystko to zachwieje nam tak budżetem, że będę musiał wrócić wcześniej niż zaplanowaliśmy.
W rezultacie, zamiast z wakacji powrócić wypoczętym i szczęśliwym wrócę w depresji i zdesperowany...
Do tego od tych nerwów, często będę chodził do toalety (już tak mam w syt. stresowych), co oczywiście również pogrąży sytuację finansową.
A wszystko to przez cholern...e płacenie 2zł za prysznic i brak srajtaśmy!!!!
ad

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: konrad » wtorek, 31 lip 2012, 17:54

Konzio Gąski ? , bo opis mi pasuje ;)

mnie przy cenie 2.5zł wychodziło coś niecałe 7zl, czyli na jedno
na prądzie lodówka, światło i mały 10"tv, czajnik 800W, nie oszczędzaliśmy jakoś specjalne :roll:
widzisz teraz mając solar wolę zapłacić za zużycie niż np 15zł/dobę ;)

inna kwestia że cena 2,5zł to tak 4x więcej jak koszty prądu, więc trochę bandyckie

a co do prysznica, też nie lubię czasowych, a już różne warianty przerabiałem, teraz to wszędzie są już automaty
kiedyś brało się klucz z recepcji i bieg do kabiny ... gdzie czekała gotowa na wspólny prysznic narzeczona :-D

co do WC, odkąd mam w cepce to jakoś łatwiej i w sumie mało korzystamy z tych publicznych,
wolę przejechać z kasetą niż siedzieć w syfie :(
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: KONZIO » wtorek, 31 lip 2012, 21:11

Nazwa miejscowości to: (patrz obrazek)

No właśnie na te 2,5zł składają się takie rzeczy w proporcjach %: prąd (5%) + zużycie kabla przesyłowego (10%) + rdzewienie skrzynki (10%) + wydeptanie trawnika podczas podłączania (10%) + zużycie wkładu długopisu podczas pisania stanu początkowego (10%) + kartka do spisania (15%) + wytarcie kłódki przez klucz (10%) + zużycie klucza podczas otwierania skrzynki elektr. (10%) + zdarcie obuwia przez właściciela podczas dojścia celem manewrów przy skrzynce (15%) + a bo tak się należy (5%) = 100% :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Obrazek
ad

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: konrad » wtorek, 31 lip 2012, 21:25

KONZIO pisze:Nazwa miejscowości to: (patrz obrazek)

i wsztsko jasne :)
zrobili kanalizacje czy dalej szambiary jeżdżą jak oszalałe ? :mrgreen:
kemping fajny, ale sama miejscowość mi średnio przypadła
aaa woda pod prysznicem nie za chłodna ? bo moja lepsza połówka narzekała że woda letnia :(
(w prysznicach był tylko jeden kurek, temp woda regulowana odgórnie nakazem właściciela :lol: )

No właśnie na te 2,5zł składają się takie rzeczy w proporcjach %: prąd (5%) + zużycie kabla przesyłowego (10%) + rdzewienie skrzynki (10%) + wydeptanie trawnika podczas podłączania (10%) + zużycie wkładu długopisu podczas pisania stanu początkowego (10%) + kartka do spisania (15%) + wytarcie kłódki przez klucz (10%) + zużycie klucza podczas otwierania skrzynki elektr. (10%) + zdarcie obuwia przez właściciela podczas dojścia celem manewrów przy skrzynce (15%) + a bo tak się należy (5%) = 100% :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

no tak, nie wpadłem na to :lol:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: KONZIO » wtorek, 31 lip 2012, 21:54

Jest kanaliza, szambiary jeździły dalej, w stronę latarni.
Nie stałem na Bursztynowym tylko o 1 dalej. Bursztyn na skutek całokształtu, a w szczególności rozmowy wstępnej z właścicielem, od razu sam się wyeliminował z dalszej współpracy.
Pan starszy, był uprzejmy zadać mi pytanie: "Pan u nas 1 raz?";
Ja: Tak;
Pan Starszy: to Pan nic nie wie;
Ja: no a co, mam wiedzieć, a jeśli coś powinienem to chyba mi Pan zaraz powie;
Pan Starszy: najpierw pójdzie Pan i poszuka sobie miejsca, tam gdzie "R" Pan zapomni bo to rezerwacja;
Ja: Gdzie szukać?;
Pan starszy: Różnie, tam gdzie się znajdzie;
Ja (miałem na myśli, ale nie powiedziałem bo się wstydziłem): Kur.a to po co Pan tu stoi, jak Pan nawet nie powie, w której alejce mam szansę coś znaleźć?;
Nie zdążyłem wygładzić myśli, aby przerobić ją na słowo, gdy Pan, sam uprzejmie rozwiązał mój problem zadając mi pytanie pomocnicze, które rozwiało zupełnie moje wątpliwości.;
Pan starszy: to co zostaje Pan, czy nie?!
Ja: Nie; :lol: :lol: :lol:
ad

Awatar użytkownika
zoja
Posty: 325
Rejestracja: poniedziałek, 12 mar 2012, 12:19

Re: Wyścigi pod prysznicem

Postautor: zoja » niedziela, 5 sie 2012, 20:20

Temat ciekawie się rozwija, aż mam ochotę przesłać linka do właścicieli kempingów


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości