CamperMannt

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1045
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: CamperMannt

Postautor: mannt » niedziela, 15 paź 2023, 20:02

Myślę, że niewielu chętnych by było na takie warsztaty. Druga kwestia, nie jestem zbyt dobrym nauczycielem. Dużo łatwiej jest mi coś wykonać i pokazać jak to robię niż o tym opowiedzieć. Kolejna kwestia to brak czasu. Ostatnio miałem zapytanie o przebudowę łazienki Fenda również z łazienką bez WC czyli modernizacja z dołożeniem kasety. Jak się klient zdecyduje to mogę udokumentować tą robotę. Jednak nawet jak się zdecyduje to ten projekt mogę rozpocząć dopiero w czerwcu. Teraz na warsztacie mam Niewiadówkę naszego forumowego kolegi @easy_rider. Ma być jak najbardziej zbliżona do oryginału. Później konwersja Renault Master i jeszcze parę drobnych projektów.
A jeśli konkretnie potrzebujesz know-how i narzędzi to zapraszam na praktyki do siebie. Pod moim nadzorem poznasz metody pomagając przy projekcie przy okazji będziesz miał dostęp do narzędzi i wsparcie.

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2970
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: CamperMannt

Postautor: robert » poniedziałek, 16 paź 2023, 19:45

Wielka szkoda. Uważam, że masz złote ręce i warto tę wiedzę oraz doświadczenie przekazać dalej.
Przynajmniej dla Fanklubowiczów!

A z zaproszenia na 100% skorzystam.
I jadąc do lub z Kielc obowiązkowo odwiedzę Bartka w Radomiu... bo tam kawa czeka na mnie od kilu lat.

Wracając do meritum sprawy narzędzia i miejsce do prac mam tu w stolicy, ale nie ukrywam, że chcę Cię dopytać o rozwiązania jakie stosujesz w łazienkach.
Nie widzę sensu wywarzać otwartych drzwi.

PS. uprzedzając pytania - nie, nie zamierzam porzucić chirurgii
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1045
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: CamperMannt

Postautor: mannt » piątek, 20 paź 2023, 22:37

robert pisze:PS. uprzedzając pytania - nie, nie zamierzam porzucić chirurgii


Lepiej połączyć dwie pasje i tchnąć życie np. w Pinokia ;) :lol:


edit
MATKO!!! mam syna który ma niecałe 3 latka. Miałem na myśli prawdziwego Pinokia wystruganego przez Gepetta w mieście Collodi. Dopisuje tą informację, żeby nie było głupich skojarzeń politycznych. [emoji1787]


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości