Problem z radiem

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Brian
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Problem z radiem

Postautor: Brian » poniedziałek, 16 lis 2009, 19:43

Witam. Posiadam radio Sony xr-3740 i dziś chciałem posłuchać muzyki z kasety i wałek :? Kaseta w środku, muzyki brak a używając przycisk "wyrzuć" kasetę nic. Radio odbiera stacje ale nie mogę wyjąć kasety. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi na odległość? Kurcze normalnie to zostawiłbym tą kasetę w środku i się nie przejmował ale jest to kaseta bez taśmowa dzięki której odtwarzam z mp3 piosenki. Czy ktoś miał już może podobny problem? Dodam że próbowałem poruszać mechanizmy które mogły się zablokować ale nic na siłę, wole spytać niż zepsuć :twisted:
Berlingo 1.9D + N126b
Obrazek

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Problem z radiem

Postautor: kotek » poniedziałek, 16 lis 2009, 21:13

Obawiam się, że pomoże tylko serwis, można wyjąć radio , rozebrać obudowę i próbować wyjąć kasetę, być może wygięła się dźwigienka wysuwająca.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości