Projekt 126p z silnikiem 2,0 Turbo - POTRZEBNA POMOC

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
M@ciek_125p
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 17 cze 2012, 16:58
Lokalizacja: Przecław / Mielec / Rzeszów

Projekt 126p z silnikiem 2,0 Turbo - POTRZEBNA POMOC

Postautor: M@ciek_125p » niedziela, 17 cze 2012, 17:08

Wiem że to ma niewiele wspólnego z Niewiadówkami ale jak możecie to pomóżcie koledze :) Będę wdzięczny za każdy głos :)

Aplikuję o Stypendium, ponieważ chcę zbudować swój własny samochód.
http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/u ... wacza-1071

Możesz mi pomóc i zagłosować, zajmie Ci to 20 sekund. Trzeba się
zalogować przez Facebooka i kliknąć "Oddaj głos"

Więcej szczegółów projektu na:
http://www.juwani.augustyn.priv.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Sebastian Juwa

Głosowanie trwa do 1.07.2012r.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości