Nowa buda N126

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
termin21
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 25 lut 2014, 00:36

Nowa buda N126

Postautor: termin21 » piątek, 28 lut 2014, 21:15

Witam. Namierzyłem nowiutką karoserie (sama buda)do N126 na dużej przedniej szybie. Ma szyby drzwi i szyberdach(czyli stoi zamknieta) ,ale brak miejsc na lampy odblaski uchwyty do przeciągania itd (jeszcze nie powiercone).Brak jakichkolwiek uszkodzeń pajaczkow itd.
Powiedzcie mi uczciwie ile za to można dac?? Moze bym sobie na swoją rame wszsytko dal i klamoty z mojej przełożyl??

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości