Nocleg w Kołobrzegu.

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Nocleg w Kołobrzegu.

Postautor: b.b tulipan » środa, 24 maja 2017, 12:08

Witam.
Szukam pomocy w sprawie noclegów w Kołobrzegu.
W dniach od 29.06 do 20.07.2017r będę w sanatorium w Kołobrzegu.
Chciałbym zabrać ze sobą żonę [a może i wnuczkę] W sanatorium miejsce dla osoby obcej jest dla mojej kieszeni nie do akceptacji. Za taką sumę miałbym wczasy dla całej załogi.
I tu moje pytanie do mieszkańców Kołobrzegu czy jest możliwość [może ma ktoś informacje] dostania jednego miejsca noclegowego na trzy tygodnie w tym czasie.
Rozważałem postawienie samochodu [VW T4] na campingu Baltic. I to jest ostateczność.
Może ktoś wie gdzie w Podczelach, Grzybowie a najlepiej w Kołobrzegu można by stanąć za pewną opłatą przy jakiejś posesji lub na jakimś parkingu?
Jeśli moja prośba jest zrozumiała to proszę o kontakt.
Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia.

ps. miejsce dla takiego VW T4
Załączniki
I Zlot Grupy Biwakowej. 043.jpg
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości