N126n - Kraków - prośba o oględziny

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
tango
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2020, 21:52
Lokalizacja: Mazowieckie

N126n - Kraków - prośba o oględziny

Postautor: tango » sobota, 4 lip 2020, 13:38

Koledzy,
czy ktoś z Krakowa ma taką możliwość aby zerknąć po weekendzie - na przykład w poniedziałek po południu (sprzedający wyjechał i dopiero wtedy wraca) na przyczepkę?
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n126n-1986r-zarejestrowana-lodowka-CID5-IDFAiu9.html#d4b643eddc
Mieści się w moim budżecie i ogłoszenie jest aktulne, jednak rozmowa wstępna była nieco mało konkretna żeby jechać 700 km w ciemno - zbyt wiele niewiadomych.
Oczywiście wyrazy zobowiązania za oględziny nie pozostaną jedynie w formie ustno-pisemnej - proponuję trunek rozgrzewający :)

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: N126n - Kraków - prośba o oględziny

Postautor: tantalos » sobota, 4 lip 2020, 14:42

Nie pomogę ale dodam coś od siebie.
Cena atrakcyjna jak na ten model tyle że musisz dokupić kufer, nie ma połowy szafki kuchennej a lodówka pasuje jak nos do pięści, o tv nawet nie wspomnę. Udanych łowów ;)

dzin1975

Re: N126n - Kraków - prośba o oględziny

Postautor: dzin1975 » sobota, 4 lip 2020, 15:28

Moje podejrzenia się potwierdziły. To jest gość który handluje przyczepami. Byłem kiedyś jak szukałem swojej, nie polecam. Jak bardzo chcesz podbij do Piotrka Aganetki, może obejrzy. Drugi krakus na wakacjach...

tango
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 22 cze 2020, 21:52
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: N126n - Kraków - prośba o oględziny

Postautor: tango » sobota, 4 lip 2020, 15:51

Wielkie dzięki za odpowiedzi - własnie nie ma to jak zapytać kogos bezstronnego i podejść na chłodno. Brak kufra to w tej chwili nie jest problem, jednak docelowo to dodatkowy koszt - tymbardziej że z tego co widzę jest to rzecz deficytowa (przynajmniej w wersji do "eNki"). Bynajmniej ten tv nie przykuł az tak mojej uwagi że już sie zainteresowałem :)
Odpuszczam i szukam dalej - bardzo Wam dziękuję za zerknięcie na ten temat i cenne uwagi.

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 995
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: N126n - Kraków - prośba o oględziny

Postautor: dmb5 » sobota, 4 lip 2020, 19:37

Też bym powiedział że drogo 86' cała do remontu - jakaś dziwna lodówka, tapicerka opada, brak kufra ....
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości