Kolory

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Kolory

Postautor: RAFALSKI » wtorek, 31 maja 2022, 10:15

Wchodzę sobie na forum a tu :shock: Wypowiedziałbym się wcześniej, ale...
sookinsyn pisze:moderacja miała refluks i nie zauważyła....

...miałem mały refluks i nie zauważyłem bo jako...
sookinsyn pisze:Święta Moderacja

...pozwoliłem sobie na odpoczynek i przedłużony weekend w siodle z kumplami...
P1080222.JPG

...zamiast śledzić forum, podpisy i stan posiadania forumowiczów 8-)
Miron EZD pisze:Wobec tego proszę moderatorów o bardziej intensywny pomarańczowy kolor ze względu na ilość posiadanych Niewiadówek.

:lol: Co nie? Ja tam kiedyś zzieleniałem ale mój pomarańcz też powinien bić po oczach z tego samego względu, choć podpis tego nie sugeruje :lol:

Dobra, żarty żartami, ale...
sookinsyn pisze:Ja po 15 min sprzedania niewiadowki zmieniłem barwy.

To bardzo proste. Najprawdopodobniej pochwaliłeś się sprzedażą akurat w momencie gdy wszyscy odpowiedzialni za zmiany kolorów byli obecni na forum. Wcześniej nie deklarowałeś w żaden sposób (podpis, wątek, wzmianka w jakimś temacie, itp.) posiadania innej niewiadówki więc zmieniłeś kolor.
sookinsyn pisze:Bo od sprzedaży 132 przez Romlasa minął rok zanim ktoś się obudził...

Spokojnie, nikt nie śpi, choć nawet moderatorzy mają do tego prawo. Wiem ile minęło od sprzedaży jego przyczepy gdyż... sam ją kupiłem.
sookinsyn pisze:Na czym Święta Moderacja opiera się przeznając barwy?

kooba pisze:Kolory zmieniam ja.

To fanklubowicze powinni sobie zakodować. Naszą wiedzę o posiadaniu bądź nie niewiadówek czerpiemy zarówno z podpisów jak i ze zwykłych kontaktów międzyludzkich. Posiadanie w podpisie informacji o posiadaniu niewiadówki jest dobrowolne i nie wiąże się bezpośrednio z nadanym kolorem użytkownika.
sookinsyn pisze:Opieramy się na dobrowolnych zeznaniach (patrz Fiacior)

sookinsyn pisze:Mnie chodzi tylko o fakt...

Ciekawe... Gdyby się przyjrzeć "zeznaniu" Kolegi o którego kolor się rozeszło, to deklaruje posiadanie niewiadówki którą z tego co pamiętam sam widziałem u niego na podwórku. Ma to w podpisie od dawna, warto najpierw sprawdzić pewne rzeczy... W ruch poszły screeny, od siebie też taki dołożę, jeszcze ciepły:
romlas.png

Oczywiście istnieje możliwość, że podpis jest nieaktualny. Widzę, że dla niektórych kolor na forum jest bardzo ważny (może jakaś domniemana ranga, czy co? :roll: ) więc na zakończenie deklaruję wyjaśnienie z Romlasem kwestii posiadania niewiadówki.

Teraz zdanko prywatnie, nie jako moderator. To mnie osłabiło...
sookinsyn pisze:Chcesz skan umowy?

Podziwiam, ja tam nie mam w zwyczaju chwalić się publicznie takimi rzeczami. Powiem tylko jako ciekawostkę, że umowę z Romlasem na 132 podpisałem w Twojej obecnej przyczepie :)

Temat został wyczerpany do końca, z pozdrowieniami dla wszystkich zamykam wątek, widzimy się na zlocie.
Ale się Romlas zdziwi gdy wejdzie na forum :lol:


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości