celowo brak "podforum"?

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

celowo brak "podforum"?

Postautor: wedrowniczek » czwartek, 25 sie 2011, 22:00

hej. jest forum powitalne, sa fora robocze, a co z forem pozegnalnym? wlasnie mi moja polowica oswiadczyla,ze dluzej udawac nie bedzie i juz ma dosc karawaningu. mowi to w chwili,kiedy zaczalem przygotowania do wlk.remontu (dobrze,ze nie po nim). "troche" podlamalem.. i co teraz? :cry: :cry: :cry:
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Konto usuniete

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: Konto usuniete » czwartek, 25 sie 2011, 22:12

Post usuniety
Ostatnio zmieniony środa, 6 mar 2013, 07:31 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: kotek » czwartek, 25 sie 2011, 22:51

Nikogo nie żegnamy najwyżej zmienia status czyli kolor .
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: robert » piątek, 26 sie 2011, 08:47

hmmm zmienić połowice?
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: andriu » piątek, 26 sie 2011, 11:25

robert pisze:hmmm zmienić połowice?

Hmm, dobry pomysl, tylko jak znaleźć następną żeby była ładna, bogata, dobrze gotowała i sprzątała, mało mówiła i jeszcze lubiła karawaning :? Ja jestem w tej samej sytuacji co Wedrowniczek, moja też jeździła jak za karę, w tym roku bylismy w OW, w zagrzybionym, nieprzytulnym pokoju i teraz moja mówi że przyczepa była ok, tylko rozkładanie przedsionka ją wkurzało :lol: więc w następne wakacje wybierz coś "extra" a małżonka napewno skruszeje. :lol:
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

Konto usuniete

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: Konto usuniete » piątek, 26 sie 2011, 12:05

Post usuniety
Ostatnio zmieniony środa, 6 mar 2013, 07:31 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: wedrowniczek » piątek, 26 sie 2011, 23:54

taaaa... choc musze powiedziec, ze wszystko przez te glupie sraki, jej kolezanki z pracy, bo ta sie chwali,ze Egipt, tamta, byla na Majorce, a my.. "tylko" w Szwecji. Tak, zmiana meza na milionera wydaje sie najlepszym rozwiazaniem, bo na podwyzki u mnie sie nie zanosi ;( dzieki za rady :D przemysle, choc ta mowiaca o zmianie polowki raczej bym odrzucil..
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: andriu » sobota, 27 sie 2011, 13:50

No to daj sie namówic na wyjazd np. do egiptu, wcale nie jest powiedziane ze się Twojej małzonce spodoba, ja byłem i mi sie nie spodobalo, nachalni handlarze w miescie, wycieczki w konwoju wojska, ciągle nawaleni i drący mordy ruscy w hotelu, no i niepewność czy samolot nie spadnie :lol: Ewentualnie cos takiego co przekonało mojego kolegę do wypoczynku nad bałtykiem, gośc sie smiał ze mnie w zywe oczy ze jezdze nad Bałtyk, sam pojechal chyba na krete (nie jestem pewien) z tym ze po drodze biuro podróży zbankrutowało i przyszło koczować na lotnisku kilka dni. Teraz gosciu nie chce słyszeć o zagranicznych wczasach, zostal zagorzalym miłośnikiem naszego bałtyku :lol: Głowa do góry, jest wiele sposobów które mogą nawrócic małzonke na własciwą drogę :D
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

Konto usuniete

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: Konto usuniete » sobota, 27 sie 2011, 14:53

Post usuniety
Ostatnio zmieniony środa, 6 mar 2013, 07:33 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: celowo brak "podforum"?

Postautor: wedrowniczek » poniedziałek, 29 sie 2011, 22:38

w Miedznej? myslalem, ze w Czechach.. NTG - z uwagi na robote po raz kolejny nie dam rady. Jakos sie urlopowo nie moge nigdy wpasowac do terminow roznorakich zlotow, nad czym bardzo boleje widzac,jak bardzo dobrze zna sie tutaj ze soba wiekszosc ludzi :) coz, sluzba nie druzba :cry:
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości