Moderatorzy

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: wyszperane na allegro...

Postautor: Benior » czwartek, 9 mar 2017, 12:10

W jakim celu MOD stęka aby sprawy załatwiać na PW skoro potem to publikuje? Czy już nie ma tajemnicy korespondencji? Jeden stęka o PW inny grozi ostrzeżeniami i sprzątaniem. Słabe to oj słabe. Nie jesteście tacy wszechwiedzący i wiedzący lepiej. Jak widać nie nadajecie się na MODa i dobrze aby was zwolniono z tej funkcji. Będzie to z pożytkiem dla forum. Na prawdę nie macie nic do zaoferowania poza ostrzeżeniami, sprzątaniem i swoimi marnymi wypocinami. Jak chcecie rozmawiać z użytkownikami to rozmawiajcie tak normalnie bez bata w ręce bo niby jesteście MODy i wam więcej można, otóż nie można. Obrzydzacie to forum i chęć do udzielania się. Macie jakąś dziwną wizję forum i chcielibyście wszystko trzymać za mordę ale to nie przejdzie. Przejdźcie się na jakieś większe fora i popatrzcie czy tam admin/mod wchrzania się w każdy temat? czy idąc ulicą też zaczepiasz każdego i radzisz mu jak żyć? To już nikt nie może wyrazić swojej opinii bo narazi się MODowi?

Wnoszę o usunięcie z funkcji moda reflexes i CornBlumenBlau

I nie bierzcie tego do siebie bo przecież z was fajne chłopy. Po prostu ta funkcja was przerasta.

--
Przeniosłem
Kooba

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: wyszperane na allegro...

Postautor: stachu_gda » czwartek, 9 mar 2017, 12:20

Benior pisze:Wnoszę o usunięcie z funkcji moda reflexes i CornBlumenBlau


Kto na tym forum decyduje o mianowaniu kogoś modem albo odebraniu mu tej funkcji? Pytam z ciekawości.

--
Przeniosłem
Kooba


naal

Re: wyszperane na allegro...

Postautor: naal » czwartek, 9 mar 2017, 12:47

Benior pisze:Wnoszę o usunięcie z funkcji moda reflexes i CornBlumenBlau


Popieram!! Będę mógł wtedy pisać sporo więcej!! :lol: :lol: :lol:

grzesiek0

Re: wyszperane na allegro...

Postautor: grzesiek0 » czwartek, 9 mar 2017, 12:52

Benior pisze:W jakim celu MOD stęka aby sprawy załatwiać na PW skoro potem to publikuje? Czy już nie ma tajemnicy korespondencji? Jeden stęka o PW inny grozi ostrzeżeniami i sprzątaniem. Słabe to oj słabe. Nie jesteście tacy wszechwiedzący i wiedzący lepiej. Jak widać nie nadajecie się na MODa i dobrze aby was zwolniono z tej funkcji. Będzie to z pożytkiem dla forum. Na prawdę nie macie nic do zaoferowania poza ostrzeżeniami, sprzątaniem i swoimi marnymi wypocinami. Jak chcecie rozmawiać z użytkownikami to rozmawiajcie tak normalnie bez bata w ręce bo niby jesteście MODy i wam więcej można, otóż nie można. Obrzydzacie to forum i chęć do udzielania się. Macie jakąś dziwną wizję forum i chcielibyście wszystko trzymać za mordę ale to nie przejdzie. Przejdźcie się na jakieś większe fora i popatrzcie czy tam admin/mod wchrzania się w każdy temat? czy idąc ulicą też zaczepiasz każdego i radzisz mu jak żyć? To już nikt nie może wyrazić swojej opinii bo narazi się MODowi?


Trudno mi się tym razem nie zgodzić z Beniorem.
Dodam tylko, że tutejsi Moderatorzy są niesamowicie stronniczy i nie przyjmują do siebie żadnych sensownych argumentów.
Oczywiście do tej polemiki nie można wrócić, ponieważ po cichu z czasem wszystko zostało posprzątane i nie ma po tym żadnego śladu - po prostu idylla.
Klepcie się dalej po ramionkach to mało kto będzie tutaj pisał.

Wnoszę o usunięcie z funkcji moda reflexes i CornBlumenBlau

Jestem za usunięciem CornBlumenBlau

reflexes'a bym zostawił na poprawę - świeżak jest na tej funkcji i jeszcze może wyzbędzie się zepsucia.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moderatorzy

Postautor: reflexes » czwartek, 9 mar 2017, 21:00

Benior pisze: Przejdźcie się na jakieś większe fora i popatrzcie czy tam admin/mod wchrzania się w każdy temat? .

To fakt. Tam nie dyskutują tylko od razy sprzątają.
http://forum.karawaning.pl/forum/38-śmietnik/
Z innych większych jakie znam to na przykład polecam elektrodę. Jeżeli chodzi o moderację to Karawaning, a my tym bardziej, im do pięt nie dorastamy. Ty jeszcze chyba nie widziałeś jak można za mordę trzymać użytkowników, a płaczesz że my za mordę trzymamy. Ciekawe jest to, że tygodniami się nie odzywasz, a do powiedzenia masz zawsze coś jak ktoś raz na miesiąc dostanie reprymendę.

Co do wniosku to popieram go w stosunku do swojej osoby. Żadne to dla mnie przyjemność siedzieć i za frajer poprawiać błędy, bo się wielu nawet nie chce pisać po polsku. Klnę i poprawiam, bo przecież uwagi zwrócić nie można żeby tylko nie urazić. Urazić oczywiście najmniej zainteresowanych. O wysłuchiwaniu jaki to jestem zły i nie dobry jak komuś zwrócę uwagę nie wspomnę. Nie uważam, że mnie to przerasta ale przyszedłem na to forum dla przyjemności, a nie kopać z koniem.
Oczywiście wiadomo, że natura nie lubi pustki wiec jak mam złożyć mandat to wnioskuję o powołanie kol. Beniora na moje miejsce. Niech nam pokaże co to bezstronna, obiektywna moderacja na poziomie, chociaż patrząc na przykład "chorwacki" to szału nie będzie.

A tak na marginesie. Beniu, nie myślałeś żeby założyć własne forum skoro to Ci tak obrzydło?
Nie bierz tego do siebie. W końcu fajny z Ciebie gość.

grzesiek0 pisze:reflexes'a bym zostawił na poprawę - świeżak jest na tej funkcji i jeszcze może wyzbędzie się zepsucia.

Tu niestety Cię rozczaruję. Ja się wedle Waszego mniemania mogę zepsuć tylko bardziej. Moderacja na tym forum jest moim zdaniem baaaaardzo pobłażliwa. Ja nie chcę przekraczać wyznaczonych tu granic dlatego staram się poprawiać te błędy i nie reagować na inne rzeczy, które moim zdaniem o reakcję się proszą.

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderatorzy

Postautor: robert » czwartek, 9 mar 2017, 21:33

W ostatnim czasie, z różnych powodów, bardzo rzadko bywałem na forum, a zatem mogłem nie wyłapać w poszczególnych wątkach o co tak na prawdę chodzi i skąd kolejna awantura.

Chciałem jedynie przypomnieć, że moderatorzy są na forum, aby pomagać w prawidłowym funkcjonowaniu forum. Bardzo dużo Waszych postów jest edytowanych i poprawianych - głównie w zakresie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Poprawiany są linki do stron oraz odnośniki do filmów na YT i grafik. Posty i wątki umieszczone w złych działach są przenoszone do odpowiednich miejsc.

Wciąganie moderatorów w pyskówki i awantury na forum zawsze będzie owocowało niezadowoleniem którejś ze stron konfliktu. A stąd już o krok od zarzutów o stronniczości i braku reakcji na argumenty.
Pamiętajcie, że Moderator to także człowiek, który może mieć gorszy dzień i jemu również mogą puścić nerwy. Uważam, że personalne ataki na osoby funkcyjne nie powinny mieć miejsca.
Bany, ostrzeżenia i usuwanie postów i wątków przez moderatorów nie są pomysłem na poprawę atmosfery na forum.
Ale czasami to jedyna opcja uspokojenia i wyciszenia sytuacji na forum.

W mojej ocenie na forum, okresowo pojawiają się wciąż te same tematy wywołujące burzę.
Na 1 miejscu kwestia handlu jednego z użytkowników.
Na 2 ocena (raczej negatywna) dokonań niektórych osób remontujących swoje (i nie tylko) przyczepy.
Na 3 personalne animozje między użytkownikami a niektórymi z modów (co w efekcie zawsze daje negatywna ocenę działań tego ostatniego).

Reasumując może czas najwyższy ochłonąć? A energię spożytkować na już tuż tuż rozpoczynający się sezon?
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Moderatorzy

Postautor: DIZZY » czwartek, 9 mar 2017, 21:34

Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderatorzy

Postautor: robert » czwartek, 9 mar 2017, 21:38

Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Moderatorzy

Postautor: Benior » czwartek, 9 mar 2017, 21:51

reflexes pisze:a płaczesz że my za mordę trzymamy

No i wylazło PRLowskie podejście do ludzi. Z pracy wyniosłeś tą mądrość? Wy tam u siebie w pracy pewnie jeszcze "towarzysze" mówicie.

reflexes pisze:Ciekawe jest to, że tygodniami się nie odzywasz, a do powiedzenia masz zawsze coś jak ktoś raz na miesiąc dostanie reprymendę

Te twoje reprymendy :lol: To jest jakiś nakaz pisania? Ogarnij się!

reflexes pisze:A tak na marginesie. Beniu, nie myślałeś żeby założyć własne forum skoro to Ci tak obrzydło?

Jeszcze jakieś mądrości?

reflexes pisze: W końcu fajny z Ciebie gość.

Wiem :mrgreen:

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Moderatorzy

Postautor: Benior » czwartek, 9 mar 2017, 22:08

Dostałem kolejne ostrzeżenie. :mrgreen:
Cóż napisać .... coraz bardziej delikatni jesteście.

Piórko w dupę niby paw.

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Moderatorzy

Postautor: TomekN126N » czwartek, 9 mar 2017, 22:19

Nie wtrącałem się do tej pory, ale widzę, że user ( w tym wypadku Beniu i S_majster) mogą pisać, co im się chce tj. obśmiewać, obrażać i drwić bez konsekwencji, a moderator, to musi brać na klatę, bo jak coś powie, nawet sprowokowany, to zaraz do odwołania z funkcji.
To też się narażę i powiem: Eeeech Beniu, w Suchedniowie taki fajny gość z Ciebie był, pogadaliśmy o carverze, cepce i meblach, a teraz dajesz się podpuszczać s_majstrowi, Ty stary chłop... i ciągniesz tę dyskusję bez sensu i na siłę. Odłóż na chwilę klawiaturę i zastanów się po co? Albo, jeszcze lepiej, idż do przyczepy, popieść ją i przyjedź na majówkę, to znowu pogadamy, jak ludzie.

Pozdro chłopie.

T.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Moderatorzy

Postautor: reflexes » czwartek, 9 mar 2017, 22:32

Benior pisze:No i wylazło PRLowskie podejście do ludzi.

Nie wiem co Ci w tym PRLu zrobili, ale widać, że musiało boleć. Ja zbyt wiele z niego nie pamiętam. Za młody jestem.
Z pracy wyniosłeś tą mądrość? Wy tam u siebie w pracy pewnie jeszcze "towarzysze" mówicie.

Marna prowokacja, stać Cie na więcej Towarzyszu :lol: .
Te twoje reprymendy :lol:

Taka rola.
To jest jakiś nakaz pisania?

Nie, skąd że znowu. Wręcz przeciwnie. Jednak przypomnę Ci tylko, że już raz się odgrażałeś jak to dużo będziesz pisał. I co? I nic.
Ogarnij się!

Mój niespełna sześciolatek ciągle tak gada do swoich kumpli. Ciekawe!
Jeszcze jakieś mądrości?

A nie możesz po prostu odpowiedzieć na bardzo proste, grzeczne pytanie?

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Moderatorzy

Postautor: Benior » czwartek, 9 mar 2017, 22:44

TomekN126N pisze:Nie wtrącałem się do tej pory, ale widzę, że user ( w tym wypadku Beniu i S_majster) mogą pisać, co im się chce tj. obśmiewać, obrażać i drwić bez konsekwencji, a moderator, to musi brać na klatę, bo jak coś powie, nawet sprowokowany, to zaraz do odwołania z funkcji.
To też się narażę i powiem: Eeeech Beniu, w Suchedniowie taki fajny gość z Ciebie był, pogadaliśmy o carverze, cepce i meblach, a teraz dajesz się podpuszczać s_majstrowi, Ty stary chłop... i ciągniesz tę dyskusję bez sensu i na siłę. Odłóż na chwilę klawiaturę i zastanów się po co? Albo, jeszcze lepiej, idż do przyczepy, popieść ją i przyjedź na majówkę, to znowu pogadamy, jak ludzie.

Pozdro chłopie.

T.

Myślę,że przesadzasz. Tak na prawdę nie piszę czego chce tylko co jeszcze można napisać ale jak się okazuje mimo wszystko zbyt ostro bo coś delikatne towarzystwo się trafiło. Być może nie masz całego obrazu bo jeden z modów jest wyjątkowo dwulicowy. Obśmiewa katolików na fejsbuniu a tu świętoszka udaje. Tak po prostu widzę jego hipokryzję. Z S_majstrem nie widziałem się od dawna i to bardzo dawna. Nikt podpuszczać mnie nie musi bo jak widzę udostępnianą prywatną pocztę i odpowiedź BO TAK to przepraszam bardzo ale coś tu jest nie halo. Niby komuś tu można więcej? Traktuj jak byś sam chciał być traktowany i będzie ok. Po co to ciągłe pisanie o załatwianiu spraw na PW skoro potem to PW jest udostępniane? Tak po prostu należy się za to BAN bo od dziecka każdego uczono iż prywatna poczta to świętość. Nie istotne czy to mail, sms, czy zwykły list. Odpowiedź ma na to mod prostą "ostrzeżenie" nic więcej do zaoferowania nie ma. On tłumaczyć się nie musi bo wielki MOD

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderatorzy

Postautor: robert » czwartek, 9 mar 2017, 22:45

Panowie!
Wystarczy.
Koniec tych pyskówek!
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości