co z działem remonty??

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
cuubbee
Posty: 77
Rejestracja: wtorek, 20 sie 2013, 13:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

co z działem remonty??

Postautor: cuubbee » wtorek, 15 kwie 2014, 11:41

tak się zastanawiam co z działem Remonty, większość osób, jak nie wszyscy, opisują swoje remonty w dziale Problemy, albo w dziale Sprawdzone Porady, jak dla mnie masło maślane. Ja sam zaczynam remont i żeby podejrzeć czyjeś pomysły, porady, muszę szukać i szukać w tych wszystkich postach, różnie zatytułowanych, czasem na tyle różnie, że tytuł nie wskazuje na remont. A tak w dziale Remonty elegancko jest rozpisane; nick+ model przyczepy - zakładki z etapami remontów.
jak to się ma w Waszym odczuciu? :)
N126n

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: co z działem remonty??

Postautor: kooba » wtorek, 15 kwie 2014, 11:46

Takie rzeczy są na stronie fanklubu. W nowej wersji strony, która jest w trakcie powstawania, ma być możliwość własnoręcznego dodawania i modyfikacji. Obecnie należy takie informacje wysłać mailem na [url]kontakt@fanklub-niewiadowek.com[/url]

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: co z działem remonty??

Postautor: reflexes » wtorek, 15 kwie 2014, 13:33

Ale zrobienie działu byłoby dobrym posunięciem. Teraz zamieszczamy w problemach, a przecież remont to nie tylko problemy.

naal

Re: co z działem remonty??

Postautor: naal » środa, 16 kwie 2014, 09:30

Z jednej strony owszem, tylko zobaczcie, że w większości tematów z remontami jest mnogo pytań, porad. Zawsze można zapytać kogoś o coś lub wyrazić jakąś opinie. Poza tym wiele wątków nie jest dokończonych.

Autor każdego tematu, jeśli ma życzenie powinien zredagować wszystko co pisał w dziale na forum, wrzucić fotki i zrobił ładny, przejrzysty tekst, który trafiłby na stronę główną.

Ot takie moje zdanie.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: co z działem remonty??

Postautor: reflexes » środa, 16 kwie 2014, 13:19

Z jednej strony owszem, tylko zobaczcie, że w większości tematów z remontami jest mnogo pytań, porad. Zawsze można zapytać kogoś o coś lub wyrazić jakąś opinie. Poza tym wiele wątków nie jest dokończonych.

A byłeś kiedyś na przykład na forum muratora. Tam jest tak, że wielu ludzi zakłada dwa temat. Pierwszy to dziennik budowy gdzie opisują swoje postępy prac, a drugi to właśnie temat do dyskusji o tej właśnie budowie. Ma to sens dlatego, że możesz wejść i obejrzeć sobie tylko relację z budowy z pominięciem całej dyskusji.

Autor każdego tematu, jeśli ma życzenie powinien zredagować wszystko co pisał w dziale na forum, wrzucić fotki i zrobił ładny, przejrzysty tekst, który trafiłby na stronę główną.

Niby tak ale ja na przykład nie mam zamiaru nikomu (czytaj Robertowi - administratorowi) robić dodatkowej roboty. Jak tylko powstanie nowa strona z możliwością samodzielnego dodawania treści to to zrobię, mimo, że cały czas się zastanawiam nad sensem powielania treści tu i na www.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: co z działem remonty??

Postautor: kooba » środa, 16 kwie 2014, 13:59

Było w temacie "bez sensu"
marek pisze:Tak to już jest że wszyscy wszystkiego szukamy na forum, a stronę tak naprawdę mało kto zna a pamiętajmy,że forum powstało około 10 miesięcy po stronie.Zbieranie materiałów na strona zajęło mi około 3 lat i od 6 lat jak istnieje doszło około15 %. Tak że prośba sprawdzone porady i relacje z remontów ,ciekawe miejsca proszę opisywać i przysyłać "marekjanusz@tlen.pl". Na stronie każdy to znajdzie a na forum się gubimy zwłaszcza nowi.

Awatar użytkownika
Addeo
Posty: 129
Rejestracja: środa, 12 lut 2014, 12:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: co z działem remonty??

Postautor: Addeo » piątek, 18 kwie 2014, 09:20

Prowadzę też dwa fora o motoryzacji i tam wręcz mamy podzielone remonty na poszczególne kategorie t.j. nadwozie, silnik, hamulce etc. to ułatwia dokopanie się do poszukiwanych tematów, tutaj taki podział oczywiście jest zbędny,REMONTY by się przydał bardziej jak statyczna strona z takowymi opisami...
Adrian
N132t (1979) + Zastava Mediteran (1980) Opcjonalnie V70 (2000)

Awatar użytkownika
yourij
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 14 lut 2013, 15:59
Lokalizacja: Kraków

Re: co z działem remonty??

Postautor: yourij » piątek, 18 kwie 2014, 10:56

naal pisze:Autor każdego tematu, jeśli ma życzenie powinien zredagować wszystko co pisał w dziale na forum, wrzucić fotki i zrobił ładny, przejrzysty tekst, który trafiłby na stronę główną.
Ot takie moje zdanie.

moje też, chociaż wątek rozpoczęty przeze mnie jest dosyć ubogi... ale zamysłem było, że w razie pytania z mojej strony będę tam je zadawał.
Równolegle prowadzimy z żoną zapis remontu niewiadki na stronie www (niepublikowanej) i w przypadku zakończenia pozytywnego zamierzamy poddać to redakcji i będziemy chcieli umieścić to w istniejącym na stronie głównej dziale REMONTY.
Sam dział uważam za dobry pomysł w jego obecnej postaci, bo stanowi bibliotekę różnych rozwiązań przydatną w remoncie własnej budki, brak tam zbędnych komentarzy (jakichkolwiek) i wszelkiej maści dywagacji.
Dla konkretnego problemu - opcja "SZUKAJ" i jazda po forum...
Dla ogólnego spojrzenia na remont budki - lista w dziale remonty, gdzie widać od razu typ budki (mnie tylko interesowały wersje 126, 126a i 126b).
Reasumując - jak dla mnie tak, jak jest... jest dobrze, bo bardzo łatwo jest mi wyszukać to czego szukam (forum) i znaleść to, czego nie wiedziałem, że muszę szukać (remonty na głównej)

PS: a w sumie, to jako zajawkę wrzucę link tej nie ukończonej relacji z remontu w wątku o naszej cepce... a co tam, w końcu budka jest już niemal jezdna, no i podczas jednego urlopu już nam służyła.
rapid '89 / n250 '79 / n126a '76 / +48 505 230 876


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości