Turystyka rowerowa...

Wszystko o Waszych zainteresowaniach
serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Turystyka rowerowa...

Postautor: serek » wtorek, 13 sty 2009, 23:51

Zawsze lubilismy bardzo jezdzić na rowerach, urządzać sobie różne wycieczki ... nawet na 20 min pojezdzić po mieście ( rynku Rybnika...) najczęściej jezdziliśmy nad zalew rybnicki 9 km w jedną strone ... pozniej kiedy Madzia urodzila Julcie ...jeździłem troche sam , ale to juz nie to samo...hehe :) do wspólnych wypraw ( rodzinnych z malą Julcią"18 m-cy)wróciliśmy w zeszłym sezonie w Łebie ..kiedy to zrobiliśmy sporo kilometrów np. na ruchome wydmy , oraz codziennie "prawie" na "drugą plaże "... Co najważniejsze małej Julci wycieczki tak bardzo sie spodobały ze aż zasypiała po paru kilometrach ...musieliśmy robic częste przerwy żeby mogła sie rozruszać... ale ogólnie bardzo pozytywnie


Pozwoliłem sobie o wrzutke kilku fotek ...
Obrazek
na molo przed przypłynięciem statku...
Obrazek
mała rowerzystka ...szukająca swojej przyczepy
Obrazek
za tatą Serkiem w drodze...
Ostatnio zmieniony piątek, 20 mar 2009, 07:51 przez serek, łącznie zmieniany 2 razy.
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: konrad » środa, 14 sty 2009, 07:54

Ja w tym roku też planuję powrócić do dwóch kółek, synek będzie miał już dwa latka więc spokojnie może z nami podróżować.
Czeka mnie tylko zakup fotelika, odświeżenie rowerów i w drogę ;)
Bardzo żałowałem, że nie udało się pojeździć w 2008 po Słowińskim Parku Narodowym, podczas pobytu w Rowach.

Mieszkam blisko puszczy Niepołomickiej, więc miejsc do jazdy rowerkiem jest mnóstwo,
fajna jest też wycieczka wałami wiślanymi - ok 15km w jedną stronę, dla Krakusów mogę podesłać info co i jak ;)
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: b.b tulipan » środa, 14 sty 2009, 08:12

Sergiusz ponoć jak pasażer zasypia podczas jazdy to ufa kierowcy za jego dobrą jazdę.
U Ciebie chyba tak jest skoro Jula zasypia nawet na rowerze?
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: serek » środa, 14 sty 2009, 08:56

bogus bednarski pisze:Sergiusz ponoć jak pasażer zasypia podczas jazdy to ufa kierowcy za jego dobrą jazdę.
U Ciebie chyba tak jest skoro Jula zasypia nawet na rowerze?


hehe nie bede sie chwalił ale na roweru jezdze całkiem niezle :D
życie jak droga, kiedyś się kończy...

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: szary11 » środa, 14 sty 2009, 11:35

Ja za czasów szkolnych bardzo dużo jeździłem rowerem, startowałem nawet w wojewódzkich rajdacj przełajowych :) Specjalnych wyników nie miałem ale w 10 się łapałem :)

Niestety od średniej rower poszedł w odstawkę :( Ale mam nadzieję, że teraz przy okazji wyjazdów z przyczepką nieco pośmigam :) W zeszłym roku na Litwie nieco pośmigałem, później kupiłem oświetlenie i licznik do rowerku, pokrowiec, więc na ten sezon jestem gotowy :D Na zloty pewnie zabierzemy roerki :)

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: serek » środa, 14 sty 2009, 11:39

No my tez wezmiemy rowerki na zlot ...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: kotek » środa, 14 sty 2009, 20:12

Na każdy wyjazd z przyczepą zawsze zabieram rowerki, bo poza urlopem praktycznie nie mam czasu aby pojeździć.
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: BIGL » czwartek, 5 lut 2009, 11:27

Ja z kolei całe LO byłem ogromnym fanem kolarstwa i wręcz każdą wolną chwile spędzałem na rowerku uczestnicząc w amatorskich zawodach czy przeróżnych wycieczkach.. Po średniej miałem dość poważne złamanie (kostka) i rower odszedł w niepamięć ustępując miejsca wspaniałej Skodzie 120L :wink: . Jako że życie czasem idzie własnym torem to przez 10 lat praktycznie nie wsiadałem na rower ( brak czasu i chęci :oops: ) i dopiero od jakiegoś miesiąca intensywnie wracam korzeni "pedałując" po zmarzniętym Podlasiu :D . Mam nadzieje że do sezonu uda mi się wrócić chociaż do części poprzedniej formy (teraz ma jakies 60kg więcej :wink: ) i kto wie może kiedyś zorganizujemy jakiś rajdzik...
Obrazek

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: serek » czwartek, 5 lut 2009, 11:39

BIGL pisze: i kto wie może kiedyś zorganizujemy jakiś rajdzik...

tak jest na zlocie ...rajd o tak to mi się podoba... :D
życie jak droga, kiedyś się kończy...

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: BIGL » niedziela, 8 lut 2009, 21:28

Co by nie być gołosłownym wkleję parę fotek z sobotniej rowerowej wyprawy do Narwiańskiego Parku Narodowego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trasa zamknęła się w 60 km.i mimo zmęczenia i dokuczliwego bólu dolnej partii pleców :wink: jestem bardzo zadowolony i zachęcam wszystkich do aktywnego odpoczynku na rowerkach.
Obrazek

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: szary11 » poniedziałek, 9 lut 2009, 19:58

No tak, piwko w bidonie i w drogę :D :D :D hehe :lol:

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: kotek » poniedziałek, 9 lut 2009, 20:30

Krótki popas.
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: BIGL » wtorek, 10 lut 2009, 11:01

szary11 pisze:No tak, piwko w bidonie i w drogę :D :D :D hehe :lol:

Tobie Szary11 to wszystko z piwkiem się kojarzy :wink: ,tak naprawde to zaprzestałem (ze względu na wage :roll: ) popijania tego wielce szacownego trunku i mam oczywiście nadzieje że nie odbije się to jakimś kryzysem w Kompanii Piwowarskiej :D .
Obrazek

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: szary11 » wtorek, 10 lut 2009, 15:35

BIGL pisze:
szary11 pisze:No tak, piwko w bidonie i w drogę :D :D :D hehe :lol:

Tobie Szary11 to wszystko z piwkiem się kojarzy :wink: ,tak naprawde to zaprzestałem (ze względu na wage :roll: ) popijania tego wielce szacownego trunku i mam oczywiście nadzieje że nie odbije się to jakimś kryzysem w Kompanii Piwowarskiej :D .



Takie zboczenie zawodowe :wink:

A nie wiem czy wiesz, ale piwko na wagę nie ma znaczenia - ani nie ma za dużo kalorii, ani wartości odżywczych. Ale robi co innego - powiększa łaknienie i tym się załatwiamy :lol: A wszystko idzie na ten biedny trunek :lol:

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Turystyka rowerowa...

Postautor: BIGL » środa, 30 cze 2010, 19:42

No i stało się - kupiłem sobie konia http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1093168399 , dzisiaj zrobiłem rundkę po osiedlu i 100% satysfakcji :D . Planuję tym sprzętem ganiać do pracy no i jakieś weekendowe wypady za miasto uskuteczniać. Patrzę że brakowało mi rowerku (mam jeszcze MTB ale z ramą 16 cali i wyglądam na nim komicznie :roll: ) bo po zakupie dosłownie nie mogłem zasnąć - snułem sobie plany wycieczek :D . Masakra :D
Jutro wielkie czyszczenie/smarowanie i w drogę 8)
Obrazek


Wróć do „Hobby Fanklubowiczów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości