Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Samoogon

Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: Samoogon » poniedziałek, 10 paź 2022, 13:30

Cześć :)
Drogą przymuszenia zostałem wytypowany na łorganizatora tegoż zlociku, zatem kilka wiadomości. Siamki obecnie każdy forumowicz już chyba zna, więc przedstawiać nie trzeba.

Problem był z terminem, a to pogody nie będzie, a to ten nie może, a to tamten będzie chory, ogólnie lipa. Wyszło tak, że jedyny wolny termin to Sylwester :)
W zeszłym roku również bawiliśmy się świetnie w Siamoszycach witając nowy rok na Jurze.

Trochę szczegółów technicznych.
Koszt od załogi to 50 zł, jeśli ktoś życzy sobie przyłączyć się do prądu to opłata wyniesie dodatkowe 15 zł.
Jest możliwość zarezerwowania sobie pokoju, trzeba to jednak robić indywidualnie dzwoniąc do Tomka.
Ośrodek w tym okresie jest zamknięty, dlatego nie można liczyć, że wszystko będzie dostępne tak jak latem, jednak z naszego doświadczenia wynika, że mamy w budynku dostępna wodę, prysznic i kibelki. Jeśli nie spotka nas jakiś zimowy armagiedon pewnie tak będzie też i tym razem, Tomek zawsze stara się nam nieba uchylić, w końcu to południowa baza FKNu :)

Do dyspozycji mamy cały kemping i salę która latem służy jako bufet, pewnie kojarzycie. Resztę ogarniamy we własnym zakresie, dewasta do grzania sali i inne nieistotne pierdoły to się załatwi po drodze, będziem się też pewnie umawiać co do jadła i napitku.
Informacyjnie to chyba tyle.

Nie wiem czy będzie ciepło czy zimno, czy będzie padał deszcz czy śnieg, ale wiem nie pewno że będzie wesoło, zawsze jest.
Również ten temat nie będzie pewnie taki jak każdy w tym dziale, cóż imprezę organizuje Trzoda, więc jak zawsze bedzie z humorem, ironią i wieeelkim dystansem do siebie i życia.
Zatem, jeślii ktoś chce być kotem Filemonem, Łosiem bądź Nocną Furią zapraszamy.
Na zachętę zdjęcie z zeszłego sylwestra, oczywiście i w tym roku Ruda zapewni nam stroje, na konkursy gry i zabawy też na pewno nie zabraknie nam inwencji :)

Bawimy się w zgodzie z hasłem
"Co było w Siamoszycach, zostaje w Siamoszycach" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IMG_20211231_193946.jpg



Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki
6. Rumuni
7. Arras0
8.

naal

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: naal » poniedziałek, 10 paź 2022, 13:49

Notka prawna!

Pamiętajcie!!! 8-)
Spot jest luźnym spotkaniem użytkowników forum. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie, swoją załogę oraz za zapewnienie opieki nad własnymi dziećmi oraz członkami załogi, którzy z wiadomych przyczyn ulegli chwilowej niedyspozycji. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu. Organizatorzy spotu ani zarząd forum nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, atak atomowy, śnięte ryby w zalewie, zachowanie innych uczestników i wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, moralne i za rzeczy zgubione (dotyczy również rozumu i godności) lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu (w tym gwałtowne wystąpienie chorób nowotworowych) wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich :-) .
Dbając również o swoje dobre imię proszę o nieeksponowanie organów i innych elementów które mogą wywoływać wyśmianie wśród uczestników przynajmniej w obecności dzieci, a najlepiej wcale.

Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki
6. Rumuni
7. Arras0
8.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 paź 2022, 14:35 przez naal, łącznie zmieniany 1 raz.

dzin1975

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: dzin1975 » poniedziałek, 10 paź 2022, 14:04

Organizacyjnie. Stroje, ewentualnie, obowiązują z zeszłego roku. Dla nowych brygad Ruda coś ogarnie, ew. się z bibuły coś wymodzi ;)
Nagłośnienie i ogrzewanie biorę na siebie, ale w zależności od cen paliw może być ogłoszona zbiórka w ilości 100ml ropy od załogi ;)

Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki (?)
6. Rumuny vel Bułgarzy :)
7. Arras0
8.

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3911
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: tomcat » wtorek, 11 paź 2022, 12:24

naal pisze:Prośba do zielonych: w miarę możliwości prosimy o dopisanie sylwestra do kalendarza imprez fanklubowych 2022.

Gotowe.
Doprecyzować datę :?:

naal

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: naal » wtorek, 11 paź 2022, 12:37

Poproszę 30.12.2022-01.01.2023

BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 730
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2014, 22:07
Lokalizacja: Świdnica, Dolny Śląsk

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: BoskiWalenty » wtorek, 11 paź 2022, 15:26

Samoogon pisze:Oczywiście żem dziad i mógłbyś spokojnie napisać, że z dalekiego południa :)


Dziad to wiadomo, ale że z dalekiego południa? To ja ciekawe skąd. Pewnie z zaświatów. :)

Pomysł sylwestra ciekawy, jestem jak najbardziej za. Muszę tylko obgarnąć wolne i wtedy dopiszę się. Pogadam z Sebkiem czy pojedzie, ale tym razem bez łamania nóżek. A jeśli trzeba to do berbeluchy do ogrzewania się dorzucamy.
No i stroje obowiązkowo.
Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność...

N126n `89 dizel edyszyn - już nic nie robię
N132T `84 gaz edyszyn
Opel Zafira B '08 - holownik w ropie
Ford Fiesta MK7 '09 -małe, srebrne toczydełko
Towarówka ze Świdnika

dzin1975

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: dzin1975 » wtorek, 11 paź 2022, 20:03

BoskiWalenty pisze:
Samoogon pisze:Oczywiście żem dziad i mógłbyś spokojnie napisać, że z dalekiego południa :)


Dziad to wiadomo, ale że z dalekiego południa? To ja ciekawe skąd. Pewnie z zaświatów. :)

Pomysł sylwestra ciekawy, jestem jak najbardziej za. Muszę tylko obgarnąć wolne i wtedy dopiszę się. Pogadam z Sebkiem czy pojedzie, ale tym razem bez łamania nóżek. A jeśli trzeba to do berbeluchy do ogrzewania się dorzucamy.
No i stroje obowiązkowo.

Liczymy że dołączycie :) Z racji tego, że macie daleko to od Was po 50ml :mrgreen:

Samoogon

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: Samoogon » czwartek, 13 paź 2022, 08:59

Bartek w tej zawierusze umknął mi twój post, oczywiście że musicie być, no i bez łamania nóżek :)
Serdecznie zapraszam też niezdecydowanych, mam nadzieję że uzbiera się nas jakaś spora trzodowa gromadka :)

W kwestii formalnej to nic się nie zmienia, na forum mnie nie będzie, ale zapisujcie się, a bliżej terminu i tak będziemy wszystko ogarniać jakimś komunikatorem.
No to do Sylwestra :)

tomash44
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 156
Rejestracja: czwartek, 13 paź 2016, 11:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: tomash44 » czwartek, 13 paź 2022, 22:31

Tak trzymać, to i ja ogarnę jakąś niespodziankę na imprezę : :D
n250 2x
n126E 87
n132L 85r
ponorka 85r
Gk 110 80r
n126 74r
Malwa 68r

Slawek_C
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 224
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2021, 18:17

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: Slawek_C » czwartek, 13 paź 2022, 23:14

Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki
6. Rumuni
7. Arras0
8. Slawek_c z Marią ale jest? Czy na pewno
9.

Samoogon

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: Samoogon » piątek, 14 paź 2022, 05:38

Będzie na pewno, nic sie nie bój :)
Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki
6. Rumuni
7. Arras0
8. Slawek_c z Marią
9.

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: dankm » piątek, 14 paź 2022, 07:42

Nie na stówę ale wolę poinformować o wielkiej chęci przybycia. U mnie sytuacja zmienia się często, ale ze względu na sytuację na forum zapisuję się bo może lista wyparować, jak wiele wartościowych osób.

Lista:
1. Samoogon & florida_blue
2. Naal & Bubu
3. Rude & Dziny
4. Sookinsyn & Ela
5. Ruciaki
6. Rumuni
7. Arras0
8. Slawek_c z Marią
9. Dankm
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: RAFALSKI » piątek, 14 paź 2022, 07:54

dankm pisze:zapisuję się bo może lista wyparować, jak wiele wartościowych osób.

Osoby odchodzą na własne życzenie natomiast o listę i wątek nie musisz się martwić, wszystko pozostanie na miejscu.

Samoogon

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: Samoogon » piątek, 14 paź 2022, 08:21

Dzięki Panowie za odwagę, mam więcej sygnałów o chęci przybycia, ale niestety ludziska trochę się boją oficjalnie pokazać w tym temacie ze względu na okoliczności.

Mam nadzieję, że nikt nie ucierpi na tym, że zechce przyjechać do nas na zlot, ale wiem też że nie jest łatwo pokazać się obok nas w tej chwili. To jest również dla nas bardzo trudny czas, zachęcam jednak do uzupełniania listy.

O temat jak pisałem nie musicie się martwić, zostanie "zaopiekowany" i naprawdę nikogo nie podejrzewam o to że miałby zostać usunięty.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Sylwester z Trzodą, Siamoszyce 2022

Postautor: reflexes » piątek, 14 paź 2022, 08:26

Samoogon pisze:Dzięki Panowie za odwagę, mam więcej sygnałów o chęci przybycia, ale niestety ludziska trochę się boją oficjalnie pokazać w tym temacie ze względu na okoliczności.

Mam nadzieję, że nikt nie ucierpi na tym, że zechce przyjechać do nas na zlot, ale wiem też że nie jest łatwo pokazać się obok nas w tej chwili. To jest również dla nas bardzo trudny czas, zachęcam jednak do uzupełniania listy.

Ty tak poważnie? Sądzisz że ktoś by się tutaj zniżył do takiego poziomy żeby szykanować kogokolwiek za przyjazd na waszego sylwestra? Mam wrażenie że próbujesz być teraz na siłę złośliwy!


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości