Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Jak dodać zdjęcie, jak dodać marker na mapie
Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: kooba » czwartek, 9 lip 2015, 23:36

Oglądałem ostatnio przyczepę dla znajomego, który nie zdecydował się na jej zakup. Tak sobie pomyślałem, że nawet nie ma na forum działu, w którym mógłbym napisać dwa słowa o obejrzanej przyczepie bo mogłoby się to komuś z was przydać.
Dlatego założyłem nowy dział "Zakup kontrolowany", w którym będzie można właśnie opisać obejrzane przyczepy czy też prośby o rekonesans przedzakupowy.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: Benior » piątek, 10 lip 2015, 08:45

Bardzo dobry pomysł :thumbup:

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: b.b tulipan » piątek, 10 lip 2015, 09:04

A ja już się wpisałem. :roll: :D
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 2 lis 2014, 17:25

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: Feniks » piątek, 10 lip 2015, 23:50

kooba pisze:Oglądałem ostatnio przyczepę dla znajomego, który nie zdecydował się na jej zakup. Tak sobie pomyślałem, że nawet nie ma na forum działu, w którym mógłbym napisać dwa słowa o obejrzanej przyczepie bo mogłoby się to komuś z was przydać.
Dlatego założyłem nowy dział "Zakup kontrolowany", w którym będzie można właśnie opisać obejrzane przyczepy czy też prośby o rekonesans przedzakupowy.


Bardzo fajny pomysł. Szkoda tylko że nie własny.
Zakup kontrolowany
Patrząc na daty to chyba mam rację. Oj nieładnie kopiować podróbki i plagiaty Panie Administratorze :lol:

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: TomekN126N » sobota, 11 lip 2015, 07:55

Patrząc na daty to chyba mam rację. Oj nieładnie kopiować podróbki i plagiaty Panie Administratorze


To spytaj administratora n.pl, co o tym myśli, bo mnie powiedział na innym przykładzie, iż fajnie jest, jak ktoś kopiuje dobre pomysły, bo znaczy to, że ten, co je wymyślił jest godny naśladowania. Zatem raczej nie ma nic przeciwko.
Zakończcie już te wojenki i przytyki, bo nic dobrego one nie wnoszą. A prywatne animozje proszę na pw.

Pozdrawiam i miłych wakacji.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: reflexes » poniedziałek, 13 lip 2015, 07:21

To spytaj administratora n.pl, co o tym myśli, bo mnie powiedział na innym przykładzie, iż fajnie jest, jak ktoś kopiuje dobre pomysły, bo znaczy to, że ten, co je wymyślił jest godny naśladowania. Zatem raczej nie ma nic przeciwko.

Tyle tylko, że to działa jak oni kopiują dobre pomysły, jak my to już jest źle.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: Karolus » poniedziałek, 13 lip 2015, 07:32

Trzeba tylko popatrzeć na daty kiedy i co zostało założone i na jakich forach, a w/w link będzie także plagiatem i podróbką...

No cóż... nie ma jak to z kolejnego konta szukać zaczepki i prowokować...

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: kooba » poniedziałek, 13 lip 2015, 10:28

Feniks pisze:Bardzo fajny pomysł. Szkoda tylko że nie własny.
Zakup kontrolowany
Patrząc na daty to chyba mam rację. Oj nieładnie kopiować podróbki i plagiaty Panie Administratorze :lol:

Najlepszą odpowiedzią na ten zarzut jest wypowiedź Tomka
TomekN126N pisze:To spytaj administratora n.pl, co o tym myśli, bo mnie powiedział na innym przykładzie, iż fajnie jest, jak ktoś kopiuje dobre pomysły, bo znaczy to, że ten, co je wymyślił jest godny naśladowania.

dlatego wzorowałem się na forum jeep.org.pl , na którym jak widać dział "Zakup kontrolowany" jest od 2008 roku.
Szkoda tylko, że "podróbka" (jak to Feniks nazwał) nie jest wcale taka innowacyjna i sama zrzyna z innych, a czepia się jakby pomysł był jej.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: Benior » poniedziałek, 13 lip 2015, 14:36

Proponuję aby każdy zajął się swoim forum. Proszę nie szukać dziury w całym bo nikt tutaj nie ma zamiaru kopiować czegokolwiek z forum "n.pl"
Z pewnością też nikt nie będzie kopiował zlotów pt. Podział granic. :thumbdown: :wtf: :shock:
Forum ma łączyć a nie dzielić.

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: robert » poniedziałek, 13 lip 2015, 15:46

Panowie, nie macie o czym dyskutować?
Wrzućcie na luz.
Może lepiej pogadać o planach wyjazdowych?
Przecież sezon w pełni.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: reflexes » wtorek, 14 lip 2015, 07:49

Pewnie, że mamy ale jak sam widzisz ciągle ktoś tu przyłazi i mąci. Może czas żeby ktoś podjął męską decyzję i usunął mącicielom konta. Jeżeli uważacie, że nie macie powodu to ja Wam już jeden podaję
Kooba
Chcąc być w zgodzie z własnym sumieniem i pewnymi zasadami . Usunięte też zostaje konto Kuby . Moja decyzja nie jest podyktowana ostatnimi wydarzeniami . Długo nad tym myślałem i doszedłem do takiego wniosku .
W/g mnie pełnienie funkcji Administratora na FKN i bycie u Nas zwykłym użytkownikiem nie licują z sobą .
Są to tak odmienne funkcje i obowiązki że nie można ich łączyć .
Takie jest moje zdanie . Każdy może się ze mną nie zgodzić , ale taka jest moja decyzja .
Kuba zażądał natychmiastowego usunięcia postów . I tak się też stało !

Żródło inspiracji
Osobiście głupszego powodu nie widziałem ale co tam, jak bóg Kubie tak Kuba bogu :D :D :D :D

naal

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: naal » wtorek, 14 lip 2015, 09:27

Jeden post, a tyle bólu d***y :D

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: robert » wtorek, 14 lip 2015, 09:51

reflexes pisze:Pewnie, że mamy ale jak sam widzisz ciągle ktoś tu przyłazi i mąci. Może czas żeby ktoś podjął męską decyzję i usunął mącicielom konta.


Pozwolę sobie na kilka uwag.
Po pierwsze zasady i regulaminy innych for(ów) niekoniecznie muszą być przenoszone na nasze forum. Ale już dobre pomysły i rozwiązania warto wdrażać u nas.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie licytowanie się, kto czy co było wcześniej, jest niezrozumiałe. Pewne tematy (ba nawet nazwy wątków) są i będą podobne a nawet identyczne na różnych forach, szczególnie tych zbliżonych tematycznie.

W kwestii mącenia.
Oczywiście można usuwać lub banować konta. Ale zawsze można założyć nowe, po pewnym czasie się ujawnić z nowego konta, my je usuniemy i tak będziemy się bawić w nieskończoność.... Można edytować posty, usuwać wątki, itp Tylko po co?
Najlepszą radą jest ignorowanie postów i nie włączanie się do dyskusji. Od pewnego czasu podjąłem decyzję, że nie wdaje się w żadne dyskusje (o FKN i niewiadowki.pl) ani z jednymi ani z drugimi użytkownikami. Mam tę niekomfortową sytuację, że przyjaźnie się z Heniem i Dorotką, i mam świadomość, że nie potrafię być obiektywny. Mam również świadomość, że na animozje między dwoma fanklubami mają wpływ żale i personalne pretensje między pewnymi osobami. Nie miejsce i czas na analizowanie czy słusznie czy nie. Ale dyskusja zamiast na PW lub telefon przenosi się na forum.

Czy nie możemy funkcjonować w spokoju?
Nie lubisz forum FKN? Nie loguj się.
Nie lubisz forum niewiadowki.pl również się nie loguj.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: reflexes » wtorek, 14 lip 2015, 11:33

To i ja pozwolę sobie na jedną drobną, mam nadzieję ostatnią uwagę.
Użytkownicy FKN od jakiegoś czasu w ogóle nie podnoszą kwestii n.pl, zapanował spokój i forum zmierzało w właściwym dla siebie kierunku.
Od kilku kilkunastu dni ludzie z niewiadówki.pl wykazują tu jakąś wzmożoną aktywność. Niby piszą w temacie ale ja im jakoś nie ufam i myślę, że tylko czekają na odpowedni moment :lol: (ale to ja i nikt nie musi się z tym zgadzać). My jednak odchodzimy się z nimi jak z jajkiem żeby tylko znowu nie było dymu. My również jakoś potrafimy się powstrzymać i nie komentują na ich forum ich pisaniny, a przecież moglibyśmy zarzucać ich co chwila tekstami o plagiatach i podróbkach, bo jak sam Robercie napisałeś
Pewne tematy (ba nawet nazwy wątków) są i będą podobne a nawet identyczne na różnych forach, szczególnie tych zbliżonych tematycznie.

Oni niestety nie potrafią i co rusz wrzucają czy to u siebie czy tu komentarze o ludziach z FKN i o FKNie. Wiem, bo widziałem. Nie dziw się więc Robercie, że niektórzy nie potrafią przejść obojętnie obok takich zaczepek. Wiele osób czuje się z FKN związanych i będzie go bronić jak mawiał klasyk
"- Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub FKN :D ".
Obrazek
Robienie przez Feniksa dziwnych wstawek o tym, że odziedziczył konto itp. to już kompletna kpina z ludzi i traktowanie nas jak idiotów, bo od dawna wszyscy wiedzą kto to jest. Jego oświadczenia o tym, że już więcej tu nie wejdzie to nawet nie wiem jak nazwać, bo jestem prawie pewny, że za chwilę pojawi się w kolejnym wcieleniu, później znowu będzie prosił o usunięcie konta itd., itd., itd. Tylko ile jeszcze razy będziemy tego słuchać/czytać?

naal

Re: Nowy dział "Zakup kontrolowany"

Postautor: naal » wtorek, 14 lip 2015, 12:52

Najlepszą radą jest ignorowanie postów i nie włączanie się do dyskusji.


:thumbup: Pokojowy Nobel za te słowa.

Swoją drogą to "Feniks" ma teraz niezłą uciechę, bo zamiast wylać na ten jego post wiadro sagu łapiemy ból dupki. Taka atencja normalnie :mrgreen:

Tomku uważaj, bo zaraz wyłapiesz pocisk, że nawet niewiadówki nie masz :lol:

A mama mi mówiła - nie pal synku tego "mocarza" :lol:


Wróć do „Pomoc przy korzystaniu z naszego Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości