prośba

Jak dodać zdjęcie, jak dodać marker na mapie
Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

prośba

Postautor: rafał » poniedziałek, 27 kwie 2009, 22:14

Witam .Zrobiłem parę zdjęć i mam na kompie (przez straszne machinacje sprzętowe się udało to zrobić) ale nie mogę za licho ich na nasze forum zapodać .Po prostu nie umiem nie wychodzi mi ,dlatego zwracam się z prośbą jakbym na przykład podesłał na maila np adminowi te fotki czy mógłby to zrobić za mnie? Nie chcę nic popsuć ani namieszać jestem laikiem komputerowym wielu rzeczy nie umiem zrobić np żeby zwykłą płytę nagrać kolega musiał nademną godzinę siedzieć i tłuc mi do głowy jak to się robi .
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: prośba

Postautor: kotek » poniedziałek, 27 kwie 2009, 22:26

Wyślij zdjęcia do Bartosza, on będzie wiedział gdzie je umieścić. bgolebiowski@gmail.com
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: prośba

Postautor: bartosz » poniedziałek, 27 kwie 2009, 23:33

bardzo proszę podesłać mailem fotki z opisem gdzie je mam umieścić

czemat2
Posty: 93
Rejestracja: piątek, 14 wrz 2012, 13:59

Re: prośba

Postautor: czemat2 » niedziela, 14 paź 2012, 13:10

witam tez mam problem z wrzuceniem fotek na forum.jak to zrobic krok po kroku,prosze o pomoc.

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: prośba

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 15 paź 2012, 10:37

czemat2 pisze:witam tez mam problem z wrzuceniem fotek na forum.jak to zrobic krok po kroku,prosze o pomoc.

viewforum.php?f=3
a dokładnie tu : viewtopic.php?f=3&t=2
lub prostsze rozwiązanie opisane tu : viewtopic.php?f=3&t=266

Przepraszam ale wystarczy poszukać , większość informacji jest już na forum - nie odkrywamy Ameryki na nowo....


Wróć do „Pomoc przy korzystaniu z naszego Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości