oklejanie matami za grzejnikowymi

czyli nasza walka z przyczepą...
wojtekstce
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 3 cze 2014, 00:09
Lokalizacja: STARACHOWICE

oklejanie matami za grzejnikowymi

Postautor: wojtekstce » poniedziałek, 30 cze 2014, 18:33

Witam wszystkich :) piszę trochę tak nie śmiało bo wiem, że ten temat był już na pewno poruszany ale mam pytanko odnośnie ocieplenia mojej enki, ponieważ chce ją okleić matą za grzejnikową tylko nie wiem czy są jakieś cenne sugestie odnośnie tego sprawdzone porady . np
1 czy lepiej kleić małymi kawałkami czy jak największym elementem maty
2 jak kleić na przetłoczeniach
ogólnie bym prosił o kontakt od kogoś kto już tak oklejał najlepiej bym poprosił o nr tel lub maila
Pozdrawiam Wojtek 533158179
N 126N :)

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: oklejanie matami za grzejnikowymi

Postautor: vvarrior » poniedziałek, 30 cze 2014, 20:40

O remontach i izolacji już sporo napisano. Generalnie warto wypełnić wręgi sufitu pianką żeby klej miał co chwytać. Boczne przetłoczenia można wypełnić styropianem. Warto też zadbać o izolacje podłogi. Wiadomo też że skuteczna izolacja to ciągła izolacja ale przy kształcie naszych budek każdy kraje jak mu materiału staje ;). Pod tym linkiem masz encyklopedie remontów i rozwiązań. http://www.fanklub-niewiadowek.com/niew ... monty.html . Powodzenia w remoncie!
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

wojtekstce
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 3 cze 2014, 00:09
Lokalizacja: STARACHOWICE

Re: oklejanie matami za grzejnikowymi

Postautor: wojtekstce » poniedziałek, 30 cze 2014, 21:00

dzięki na pewno się przyda:) jak skończę to się pochwale jak będzie czym hehe Pozdro
N 126N :)

naal

Re: oklejanie matami za grzejnikowymi

Postautor: naal » wtorek, 1 lip 2014, 11:07

Weź zrób tez łączenia ekranów jakąś taśmą w celu zachowania ciągłości. Ja uzylem aluminiowej.


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości