Mały remoncik naszej arki

czyli nasza walka z przyczepą...
d.kulik
Posty: 3
Rejestracja: środa, 23 lip 2014, 18:29

Mały remoncik naszej arki

Postautor: d.kulik » wtorek, 28 cze 2016, 20:15

Witam posiadam kilka zdjęć z odświeżenia naszej przyczepki które odbyło się po zakupie i pierwszym wypadzie nad możne . Tak wyglądała po kupnie na naszym pierwszym kempingu
IMAG0039.jpg


Po pierwszym deszczu zapadła decyzja o remoncie do którego zostały wykorzystane elementy zakupione w Niewiadowie firmowym sklepie obok fabryki tylko tapicerka została zakupiona w miejscowości Ujazd bo tam wyszło taniej i jeszcze rabat dostaliśmy :lol:
Więc maszyna ruszyła najpierw został wypruty środek i przygotowany pod nową tapicerkę którą zacząłem wyklejać .
Zacząłem oczywiście od dachu i po koleji ściany aż do podłogi . Między czasie pociągnąłem instalacje elektryczną ,kolega lakiernik zajął się powłoką lakierniczą i laminatem został dobrany lakier do zrobienia wtrysków .Następnie zostały założone nowe uszczelki okien i okna , zamontowany dach oczywiście za pomocą nierdzewnych śrub i nowych zaślepek na owe śruby. Rączki manewrowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej też założyłem nowe pozostałe lampy były w bardzo dobrym stanie i tak zakończył się pierwszy etap ,przyczepka przezimowała pod chmurką taki test suchości przeszła wzorowo :) Na wiosną zabrałem się za wyposażenie środka oryginalnie miała rozkład mebli n 126 e ja zrobiłem coś na styl n 126 d . Meble sypialniane zrobiłem wykorzystując ramki starych konstrukcji a na wierzch poszła płyta wiórowa 16 mm popiel oklejona białą pcv konstrukcja szafy i komody z tej samej płyty tylko blatu stołów i komody rysunek orzecha . Natomiast szafki górne zostały oryginalne tylko oklejone szarą folią pod kolor mebli w firmie reklamowej. Oświetlenie obudowy zostały oryginalne tylko w środek poszły Ledy . Nowe gąbki obszyła mama kolegi firanki i zasłony z resztą też , zasłony zostały uszyte z oryginalnego materiału który leżał w sklepie w niewiadowie do pakowania zakupów wiec zapakowałem bardzo dokładnie zakupy :lol: jeszcze nowa wykładzina i to chyba tyle kuchenki i zlewu niema w środku tak chcieliśmy na polach są zmywaki ;) kuchenka elektryczna awaryjnie mała gazowa na naboje chyba wszystko . A jeszcze koła 13 wypiaskowane i pomalowane od cienkiego założyłem i oczywiste przedsionek został dokupiony do kompletu kilka fotek:
DSC_0115.JPG
DSC_0116.JPG
DSC_0113.JPG
DSC_0111.JPG
DSC_0122.JPG
DSC_0138.JPG
IMAG0085.jpg
IMAG0083.jpg
IMAG0074.jpg

Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości