Remont N126E z 81r ->Leonn<-

czyli nasza walka z przyczepą...
Leonn
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 16 mar 2019, 00:18

Re: Remont N126E z 81r ->Leonn<-

Postautor: Leonn » czwartek, 25 kwie 2019, 22:40

Jak kleicie sufit w jednym kawałku to jak natniecie remontówkę np zeby zawinąć ją z 4 stron w szyberdach po te 8 cm to w naroznikach nie zostają wam kliny bez materiału? Czy w narożnikach najpierw wyklejacie kawałki a poźniej dopiero zawijacie materiał z sufitu? Skrupulatnie oglądam zdjęcia zwracając uwagę na szczegóły i może jakoś to pójdzie - obawiam się tylko bo mam jasny popiel remontówkę że jak nałoże gdzieś więcej kleju to mi go przeciśnie przez wykładzinę i będą plamy....

Awatar użytkownika
oko
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 2164
Rejestracja: poniedziałek, 20 cze 2016, 11:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: Remont N126E z 81r ->Leonn<-

Postautor: oko » czwartek, 25 kwie 2019, 22:45

Leonn pisze:obawiam się tylko bo mam jasny popiel remontówkę że jak nałoże gdzieś więcej kleju to mi go przeciśnie przez wykładzinę i będą plamy....

Też mam jasną i obawiałem się tego samego, ale nie zauważyłem żeby gdzieś przebił. A dawałem dość grubo miejscami. Prędzej na krawędzi wyciśniesz spod wykładziny, niż przebije. Ale wtedy rozpuszczalnik nitro i schodzi jak ta la la.
OCZY :shock: Team
Nie dla nas "All inclusive". Wolimy "nonexclusive".

kilometry/nocki w n126e
12311/93

Leonn
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 16 mar 2019, 00:18

Re: Remont N126E z 81r ->Leonn<-

Postautor: Leonn » czwartek, 2 maja 2019, 23:11

Klejenie tapicerki już za mną. bez oklejania szyberdachu i drzwi wyszlo mi 6 l kleju łącznie z ekranami z tym że ociepliłem całą przyczepę zakupiłem 4 rolki czyli 20m2 i zosało mi jeszcze półtorej - nie oklejałem tylko szyberdachu ale to i tak myślę że dużo zostało. Troche mam mieszane uczucia co do bonatap - po kilku dniach tam gdzie usmarowałem eement nadal nie jest wyschnięty - klei się cały czas tak jak bym go dopiero co położył a kładłem wykładzinę w temperaturze minimalnej 18C ciepła i jeżeli chodzi o klejenie ekranu do przyczepy trzyma super - wykładziny do ekranu również dobrze ale wykładzinę do wykładziny na zakładkach ciężko się skleja tym Bonatap M38


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości