Przemeblowanie - nowy/stary układ, łóżko piętrowe, webasto, woda w n126

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
NkaOffRoad
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2015, 15:30

Re: Przemeblowanie - nowy/stary układ, łóżko piętrowe, webasto, woda w n126

Postautor: NkaOffRoad » środa, 17 cze 2020, 21:23

tomcat pisze:Fajne zestawienie kolorystyczne i ta sklejka robi robotę ;)


Też mi się tak wydaje, że wszystko wyszło całkiem całkiem. Biel już była teraz czas na coś innego. I chodziło aby jasność sklejki zachować a jednocześnie użytkowość czyli półpolityk. Zobaczymy jak będzie się użytkować a w razie czego zawsze można pomalować.
Przyczepa: N126D 1980r.
Holownik: VW T6 Multivan 2.0TSI 4Motion

Awatar użytkownika
zbinek
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 4 cze 2019, 08:19

Re: Przemeblowanie - nowy/stary układ, łóżko piętrowe, webasto, woda w n126

Postautor: zbinek » wtorek, 16 mar 2021, 07:33

Witam, chciałem odświeżyć trochę temat w związku z łóżkiem piętrowym. W mojej N-126e muszę zrobić łóżko piętrowe (pojemność przyczepy to 2 rodziców i bliźniaki :D ) i rozwiązanie przedstawione przez NkaOffRoad wydaje mi się najbardziej dla mnie odpowiednie i chciałbym je skopiować :roll: no ewentualnie ulepszyć ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Moje pytanie (może głupie - ale to początek remontu - z czasem się wyrobię :lol: ):
- Jak jest mocowane te piętrowe łóżko ze zdjęć NkaOffRoad?
Jak rozumiem jak wszystkie meble do podłogi i do listwy drewnianej w ścianie. Dwie poziome porządne dechy łączą szczyty łóżka I tyle...? A te wkręty zaznaczone na czerwono?
Szczyty łóżka zamierzam zrobić ze sklejki wstępnie 15mm (kompromis pomiędzy wytrzymałością, elastycznością a wagą).

Pewnie założę mini wątek remontowy. Przedstawiłem się 2 lata temu a dopiero zaczynam remont :lol: Nie no zdążyłem opróżnić zapiekankę do zera w międzyczasie :lol:

Zrzut ekranu 2021-03-16 072726.jpg


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości