KLEJE (m.in do tapicerki) - jakie , co polecacie ?

czyli ściany, okna, wykładziny ...
naal

Re: KLEJE (m.in do tapicerki) - jakie , co polecacie ?

Postautor: naal » środa, 1 sie 2018, 09:04

Jeśli chcesz po Bożemu to kup sobie grzebień plastikowy 4mm i zaciągnij całe podłoże klejem. Na to wykładzina i ewentualnie możesz ją docisnąć i rozprowadzić wałkiem do tapet.

Awatar użytkownika
neeken
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 26 lut 2017, 10:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: KLEJE (m.in do tapicerki) - jakie , co polecacie ?

Postautor: neeken » środa, 1 sie 2018, 09:45

naal pisze:Jeśli chcesz po bozemu to kup sobie grzebień plastikowy 4mm i zaciagnij całe podłoże klejem
:D :D :D a później wyśle żonę pod prysznic :D

Ale tak na poważnie. Gumolity też można kleić tymi bonatermami czy bonatapami? Planuję folię grzewczą więc tak naprawdę folia będzie klejona do podłogi a gumolit do folii. Folia bardzo się nie nagrzewa więc chyba nie będzie to dla kleju problem. W porządne upały buda też potrafi się nieźle nagrzać a jakoś wykładziny się Wam trzymają.
Niewiadów 126e 1986
Toyota Previa
Toyota Yaris
Cinquecento 0.9
Kawasaki ZX-12R
Wigry 3

Samoogon

Re: KLEJE (m.in do tapicerki) - jakie , co polecacie ?

Postautor: Samoogon » środa, 1 sie 2018, 10:09

Nie ma znaczenia pędzel czy wałek. Możesz posmarować tam gdzie gumolit jest na wierzchu.
Podobno potrafi wstawać i robią się buły choć to pewnie zależy też od wykładziny. Lepiej przykleić i spokój. Ja kleiłem bonatapem.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: KLEJE (m.in do tapicerki) - jakie , co polecacie ?

Postautor: RAFALSKI » środa, 1 sie 2018, 11:17

neeken pisze:Gumolity też można kleić tymi bonatermami czy bonatapami?

Tak, można.
Samoogon pisze:Podobno potrafi wstawać i robią się buły choć to pewnie zależy też od wykładziny.

Ja nie kleiłem bo pod wykładziną mam podkład piankowy. W "wielorybie" w niektórych miejscach lekko wstało ale w niczym to nie przeszkadza. Jak nie pokażę to nikt tego nie widzi.


Wróć do „Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości