remonty

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

remonty

Postautor: marek » wtorek, 12 cze 2007, 07:27

W niedługiej przyszłości zamierzam zrobić zakładkę nasze remonty i umieszczać tam fotografie z opisami z remontów naszych przyczep.Z tego miejsca zachęcam do wysyłania na mój adres fotorelacji z remontu .

Bale76
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 20:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Bale76 » wtorek, 12 cze 2007, 09:06

Oki, ale ja cale szczescie nie zamierzam w najbliższym czasie przeprowadzać remontów jak juz to tylko jakies modyfikacje :wink:
Kiedyś N126 1980r, potem N127 1979r, N126n z 1996r. obecnie Sprite Alpine ^89 + Lew 406

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » wtorek, 12 cze 2007, 09:16

ja jak tylko rozpocznę remoncik :oops: , to zapodam zdjecia i swoje odczucia na ten temacik... :?
życie jak droga, kiedyś się kończy...

scech
Posty: 30
Rejestracja: środa, 29 sie 2007, 20:04
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: scech » czwartek, 30 sie 2007, 20:45

A ja sam jeszcze niemoge sie zdecydowac czy remontowac czy zakupic lepsza. (wieksza). Widzac jak macie wyremontowane przyczepy az pale sie do roboty, ale z drugiej strony niepowiekszy to wnetrza. Moze cos doradzicie ???

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Postautor: szary11 » czwartek, 30 sie 2007, 23:01

scech pisze:A ja sam jeszcze niemoge sie zdecydowac czy remontowac czy zakupic lepsza. (wieksza). Widzac jak macie wyremontowane przyczepy az pale sie do roboty, ale z drugiej strony niepowiekszy to wnetrza. Moze cos doradzicie ???


Mówisz o większej niewiadówce czy innej? Ewentualnie można dokupić większy przedsionek. I tak w przyczepie to najczęściej to tylko się śpi:) Jak wyremontujesz domek zobaczysz jak będziesz zadowolony z siebie :)

szaramewa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: szaramewa » piątek, 31 sie 2007, 08:48

szary11 pisze:
scech pisze:A ja sam jeszcze niemoge sie zdecydowac czy remontowac czy zakupic lepsza. (wieksza). Widzac jak macie wyremontowane przyczepy az pale sie do roboty, ale z drugiej strony niepowiekszy to wnetrza. Moze cos doradzicie ???


Mówisz o większej niewiadówce czy innej? Ewentualnie można dokupić większy przedsionek. I tak w przyczepie to najczęściej to tylko się śpi:) Jak wyremontujesz domek zobaczysz jak będziesz zadowolony z siebie :)


Potwierdzam te słowa w 100%

Rok temu widziałem jak na kempingu właściciele powiększyli oryginalny przedsionek.
Poprostu wydłuzyli rurki dachowe o prawie drugie tyle, dołożyli przednie takie same jak w orginalnym a całośc pokryli folią, która miala oczka aby całość naciągnąć.
Bardzo fajne rozwiązanie, przedsionek dwa razy większy, ja osobiście bym zastosował ortalion który jest tańszy niż folia.
Obrazek

N132 rok 1980

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » piątek, 31 sie 2007, 09:26

szaramewa pisze:
szary11 pisze:
scech pisze:A ja sam jeszcze niemoge sie zdecydowac czy remontowac czy zakupic lepsza. (wieksza). Widzac jak macie wyremontowane przyczepy az pale sie do roboty, ale z drugiej strony niepowiekszy to wnetrza. Moze cos doradzicie ???


Mówisz o większej niewiadówce czy innej? Ewentualnie można dokupić większy przedsionek. I tak w przyczepie to najczęściej to tylko się śpi:) Jak wyremontujesz domek zobaczysz jak będziesz zadowolony z siebie :)


Potwierdzam te słowa w 100%

Rok temu widziałem jak na kempingu właściciele powiększyli oryginalny przedsionek.
Poprostu wydłuzyli rurki dachowe o prawie drugie tyle, dołożyli przednie takie same jak w orginalnym a całośc pokryli folią, która miala oczka aby całość naciągnąć.
Bardzo fajne rozwiązanie, przedsionek dwa razy większy, ja osobiście bym zastosował ortalion który jest tańszy niż folia.


ja właśnie o takim przedłuzeniu myśle, bo po wakacja okazało sie ze przedsionek orginaln. jest duzo za mały . Co do przyczepy to faktycznie ( potwierdzam słowa szarego) w niej sie tylko spi, i trzyma trunki w lodówce...heheh , po małym przegrzaniu jej , musiałem wystwic do przedsionka i w ten sposób zrobił sie jeszcze mniejszy. Sowa to pamieta j ak ją przewracalismy zeby zaczela działac.hehehe :D :lol:
życie jak droga, kiedyś się kończy...


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości