JAKI MATERIAŁ????

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Robert84
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek, 9 sty 2012, 23:04

JAKI MATERIAŁ????

Postautor: Robert84 » poniedziałek, 18 lut 2013, 18:23

Witam potrzebuje waszej pomocy.
Ponieważ pierwszy sezon z przyczepką mam już za sobą :D są też pierwsze wnioski i pomysły na "ulepszenia" chodzi i mi o to że potrzebuje nieco przerobić swój przedsionek. Wiem ze wielu z was samemu szyło przedsionki do swoich przyczep, ale nie wiem jakiego materiału najlepiej użyć. Szukając informacji na ten temat "dokopałem się" do ortalionu kaletniczego, co o tym sądzicie?? Mój przedsionek jest uszyty przez poprzedniego właściciela z takie samego materiału jak przedsionek uszyty przez Esia czy to właśnie jest ten ortalion kaletniczy?? A może jest jakiś inny lepszy materiał??
N132T

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: JAKI MATERIAŁ????

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 18 lut 2013, 19:56

wielu :?: :?: :?: :?: :?: :think: :think:
a który z kolegów to Esio :?:

Robert84
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek, 9 sty 2012, 23:04

Re: JAKI MATERIAŁ????

Postautor: Robert84 » poniedziałek, 18 lut 2013, 20:19

http://www.fanklub-niewiadowek.com/niew ... ionki.html

Powyżej link do przedsionka uszytego przez Esia. Poza tym kolega TomAkme również sam stworzył przedsionek, tak wiec wnioskuje ze jeszcze znajdzie się kilka innych osób posiadających doświadczenie w tej materii :D
N132T

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: JAKI MATERIAŁ????

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 18 lut 2013, 21:07

już wiem kolega Esio nigdy nie zajrzał na forum.... a TomAkme to ostatnio gościł u nas w grudniu - temu nie pamiętałem..

Awatar użytkownika
zoja
Posty: 325
Rejestracja: poniedziałek, 12 mar 2012, 12:19

Re: JAKI MATERIAŁ????

Postautor: zoja » wtorek, 19 lut 2013, 09:32

Do zmian w posiadanym już przedsionku najlepiej użyć tkaniny zbliżonej do tej, z której był zrobiony. Musisz odpowiedzieć sobie na pytania: Czy to jest bawełna czy syntetyk? Jaka jest gramatura tkaniny (grubość)? Uważam, że najlepsza będzie tkanina namiotowa. Ja kupowałam tu : http://www.vika.pl/?id_s=38.


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości