waga budy 126d

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: waga budy 126d

Postautor: pawko » czwartek, 5 cze 2014, 12:12

Samemu to troszkę ryzykowne bo nie będzie miał kto zabezpieczać z drugiej strony przed upadkiem.
Ja zrobiłem to w dwie osoby - odkręciłem z jednej strony koło, cała przyczepka oparła się na bębnie hamulcowym przechylając się na boczek na tyle, że dolna krawędź skorupy była już tylko jakieś max. 10cm nad ziemią, popodkładałem na ziemi po obwodzie ściany bocznej takie kawałki grubej pianki materacowej i ojciec przechylił skorupę tak, że podłoga była ok. 45 stopni do ziemi, ja z drugiej strony przytrzymałem, a potem razem położyliśmy ją już na boku. Ogólnie akcja - jak się okazało - zupełnie bezstresowa, dwóch chłopów spokojnie kładzie skorupę na boku.
Aha, zrobiłem cztery zastrzały - dwa od ściany do ściany i dwa od podłogi do ściany. Nie wiem czy były konieczne, ale dla spokoju sumienia :wink:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1045
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: waga budy 126d

Postautor: mannt » czwartek, 5 cze 2014, 12:33

I fajnie ze nie było stresu. Niebawem mnie czeka ta operacja


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości