Kuchenka gazowa 2-palnikowa

czyli meble, lodówki, ogrzewanie, zlewozmywaki, kuchenki ...
Jano
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 25 lip 2017, 20:39

Kuchenka gazowa 2-palnikowa

Postautor: Jano » niedziela, 6 sie 2017, 17:08

Witam serdecznie. W mojej przyczepie mam kuchenkę gazową 2-palnikową i jedna sprawa mnie niepokoi mianowicie fizycznie jest podłączony jeden palnik a drugi ma tylko samą "górę" czyli fajerkę która niczego się nie trzyma. Podłączyłem gaz z 2kg butki przez reduktor i... pali się ten jeden bdb natomiast drugi wygląda jakby na faktycznie odłączony bo gaz tu nie ulatuje (zawór otwarty gazu-pokrętło) myślę że i płomień się w nim nie pokaże ale mydłem nie sprawdzałem. Proszę o poradę czy od nowości tak było czy fabrycznie były połączone dwa palniki (N-126 1980r) płyta gazowa wraz z okrągłym zlewem z nierdzewki. Czy można nabyć takie (pod spodem) połączanie drugiego palnika z zaworem i ew. gdzie. Dziękuję.

Awatar użytkownika
yourij
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 14 lut 2013, 15:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Kuchenka gazowa 2-palnikowa

Postautor: yourij » niedziela, 27 sie 2017, 01:11

trochę późno bo urlop miałem ale odpisuję:

mam taką kuchenkę (n126a '76) i oba palniki są od spodu połączone ze sobą do wspólnego wejścia dla gazu:
Obrazek

w wolnej chwili (jeśli to aktualne jeszcze) mogę zdjęcie zrobić jak to od spodu wygląda u mnie
rapid '89 / n250 '79 / n126a '76 / +48 505 230 876


Wróć do „Wyposażenie wnętrza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości