Polski Caravaning

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Polski Caravaning

Postautor: Fiacior75 » środa, 28 lis 2018, 07:43

Mam taką fajną książkę w której opisana jest historia pana który skonstruował tą białą, rozkładaną przyczepkę do Warszawy, na tamte czasy coś pięknego, gościu pewnie był królem na kempingach :D
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Polski Caravaning

Postautor: RAFALSKI » środa, 28 lis 2018, 10:58

Fiacior75 pisze:Mam taką fajną książkę w której opisana jest historia pana który skonstruował tą białą, rozkładaną przyczepkę do Warszawy

Kiedyś pokazywali tę przyczepę i właściciela w TVN Turbo, w "Legendach PRL-u". Niesamowita budka a Warszawę która to cudo holowała przerabiał z sedana na kombi :shock: Właściciel to drugi Adam Słodowy ;) Byli też z kamerą u niego w mieszkaniu gdzie pokazał jak zapala kuchenkę gazową... pokręcając nogą wbudowany w nią iskrownik z (jeśli dobrze pamiętam) samolotu Junkers z II W.Ś.

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1054
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: Polski Caravaning

Postautor: krzysztof_cw » środa, 28 lis 2018, 11:10

RAFALSKI pisze:
Fiacior75 pisze:Mam taką fajną książkę w której opisana jest historia pana który skonstruował tą białą, rozkładaną przyczepkę do Warszawy

Kiedyś pokazywali tę przyczepę i właściciela w TVN Turbo, w "Legendach PRL-u". Niesamowita budka a Warszawę która to cudo holowała przerabiał z sedana na kombi :shock: Właściciel to drugi Adam Słodowy ;) Byli też z kamerą u niego w mieszkaniu gdzie pokazał jak zapala kuchenkę gazową... pokręcając nogą wbudowany w nią iskrownik z (jeśli dobrze pamiętam) samolotu Junkers z II W.Ś.


Też widziałem, z tego co pamiętam to w Polsce nie można było kupić Warszawy Kombi, ale były dostępne do niej części. Gościu więc kupił wszystkie klamoty i sam przerobił :)
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości