Rowy nad morzem

outsaider87
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 8 maja 2010, 20:47
Lokalizacja: Gliwice

Rowy nad morzem

Postautor: outsaider87 » czwartek, 19 sie 2010, 21:43

W tym roku pierwszy raz wybrałem się na wakacje moją świeżo zakupioną N 126N z żoną i 4-miesięczną córeczką do Rowów na kemping Wagabunda. Kemping bardzo spokojny , cisza obowiązuje 24h na dobę więc dla rodzin polecam jak najbardziej. Do morza maks 10min spacerkiem. Koszt pobytu naliczany jest za osobę (14zł) i w tym jest przyczepa , przedsionek , samochód i sanitariaty. (prąd 10zł) Miejsc na kempingu bardzo dużo (głównie Niemcy ze swoimi camperami) z porównaniem kempingu obok , gdzie przyczepa koło przyczepy( czego się nie zrobi dla dokładnie 2 złotych taniej ) Szczerze polecam :)

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Rowy nad morzem

Postautor: Paczek » piątek, 20 sie 2010, 06:32

Rekomendowane przez PFCC ?

A gorąca woda była non-stop ?

Był plac zabaw dla dzieci ?

Jakieś atrakcje dla gości ( boisko, bar, świetlica) ?

WIFI ?

też byliśmy na tym "polu". Nam wyjątkowo nie przypadało do gustu. To raczej przydomowe podwórko zaadoptowane na pole campingowe. Raczej tam nie wrócimy

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Rowy nad morzem

Postautor: konrad » piątek, 20 sie 2010, 07:08

outsaider87 pisze:W tym roku pierwszy raz wybrałem się na wakacje moją świeżo zakupioną N 126N z żoną i 4-miesięczną córeczką do Rowów na kemping Wagabunda. Kemping bardzo spokojny , cisza obowiązuje 24h na dobę więc dla rodzin polecam jak najbardziej. Do morza maks 10min spacerkiem. Koszt pobytu naliczany jest za osobę (14zł) i w tym jest przyczepa , przedsionek , samochód i sanitariaty. (prąd 10zł) Miejsc na kempingu bardzo dużo (głównie Niemcy ze swoimi camperami) z porównaniem kempingu obok , gdzie przyczepa koło przyczepy( czego się nie zrobi dla dokładnie 2 złotych taniej ) Szczerze polecam :)


To nasze stałe miejsce 8)
jedyny minus tego pola to brak dobrego odwodnienia, co przy dużych opadach skutkuje podtopieniem,
ciekaw jestem skąd ludzie z Niemiec i Szwecji mają namiary, bo faktycznie bywa że większość aut do obcokrajowcy :roll:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

sonar
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 24 lip 2010, 18:54
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Rowy nad morzem

Postautor: sonar » piątek, 20 sie 2010, 07:25

Jak to skąd. Poczta pantoflowa u nich też działa. I to chyba lepiej niż u nas.
VW 1,9 TDI Variant + N126-N

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Rowy nad morzem

Postautor: konrad » piątek, 20 sie 2010, 07:41

Paczek pisze:też byliśmy na tym "polu". Nam wyjątkowo nie przypadało do gustu. To raczej przydomowe podwórko zaadoptowane na pole campingowe. Raczej tam nie wrócimy


Michale ale to jest małe przydomowe podwórko :lol:
i to jest właśnie fajne, właśnie to ludzie doceniają, że jest tam spokój i cisza :D

Nie ma WIFI czy świetlicy ... a po cóż mi to, jak mam to cały rok ? :wink:
resztę "atrakcji" zapewnia spokojna miejscowość jaką są Rowy - plac zabaw, pewnie i boisko się znajdzie ;)
że nie ma rekomendacji P-coś tam (dziwne że to piszesz Ty) ... a cóż znaczy taka rekomendacja ?
że kibelki będą czyste ?, bo widzisz dla mnie to jest ważniejsze

co ciekawe jesteś chyba jedyną osobą która tak negatywnie pisze o tym polu :roll:
Z lektury forum karawaning.pl widzę, że ludzie uciekają raczej od typowych molochów,
na rzecz takich małych pół, sam tak zaczynam wybierać ... Gacki, Rowy i Wagabunda, Sromowce ...
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Rowy nad morzem

Postautor: konrad » piątek, 20 sie 2010, 07:44

sonar pisze:Jak to skąd. Poczta pantoflowa u nich też działa. I to chyba lepiej niż u nas.


teraz to pewnie tak - fora internetowe górą :lol:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Rowy nad morzem

Postautor: Paczek » piątek, 20 sie 2010, 17:56

konrad pisze:
Paczek pisze:też byliśmy na tym "polu". Nam wyjątkowo nie przypadało do gustu. To raczej przydomowe podwórko zaadoptowane na pole campingowe. Raczej tam nie wrócimy


Michale ale to jest małe przydomowe podwórko :lol:
i to jest właśnie fajne, właśnie to ludzie doceniają, że jest tam spokój i cisza :D

Nie ma WIFI czy świetlicy ... a po cóż mi to, jak mam to cały rok ? :wink:
resztę "atrakcji" zapewnia spokojna miejscowość jaką są Rowy - plac zabaw, pewnie i boisko się znajdzie ;)
że nie ma rekomendacji P-coś tam (dziwne że to piszesz Ty) ... a cóż znaczy taka rekomendacja ?
że kibelki będą czyste ?, bo widzisz dla mnie to jest ważniejsze

co ciekawe jesteś chyba jedyną osobą która tak negatywnie pisze o tym polu :roll:
Z lektury forum karawaning.pl widzę, że ludzie uciekają raczej od typowych molochów,
na rzecz takich małych pół, sam tak zaczynam wybierać ... Gacki, Rowy i Wagabunda, Sromowce ...



"Jeden lubi ogórki , drugi ogrodnika córki"

Znam gości którzy spędzają cały weekend w błocie , jedzą na obiad jaszczurkę , śpią na drzewie i jeszcze za to słono płacą.
Kwestia gustu .....

Awatar użytkownika
markopolo-33
Posty: 167
Rejestracja: niedziela, 6 gru 2009, 11:29

Re: Rowy nad morzem

Postautor: markopolo-33 » piątek, 20 sie 2010, 18:39

Witam, ja byłem osobiście na tym obok Wagabunga i nie było źle, toalety czyste, pachnące, prysznice częściowo nowe kabiny, woda ciepła przez 24 h, fakt troszeczkę tłoczno ale co tam w dzień na plaży a nocą się i tak śpi.
N 250C+

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Rowy nad morzem

Postautor: konrad » sobota, 21 sie 2010, 20:46

Paczek pisze:"Jeden lubi ogórki , drugi ogrodnika córki"

Znam gości którzy spędzają cały weekend w błocie , jedzą na obiad jaszczurkę , śpią na drzewie i jeszcze za to słono płacą.
Kwestia gustu .....


ano dokładnie i nie narzekają że w dżungli nei ma WIFI czy TV :mrgreen:
dlatego nie rozumiem po co napisałeś o WIFI, czy świetlicy na polu które ma zupełnie inny charakter :roll:


to pole ma kilka wad, ale my i tak za rok chyba tam zakotwiczymy :lol:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Rowy nad morzem

Postautor: Paczek » sobota, 21 sie 2010, 22:16

konrad pisze:
Paczek pisze:"Jeden lubi ogórki , drugi ogrodnika córki"

Znam gości którzy spędzają cały weekend w błocie , jedzą na obiad jaszczurkę , śpią na drzewie i jeszcze za to słono płacą.
Kwestia gustu .....


ano dokładnie i nie narzekają że w dżungli nei ma WIFI czy TV :mrgreen:
dlatego nie rozumiem po co napisałeś o WIFI, czy świetlicy na polu które ma zupełnie inny charakter :roll:


to pole ma kilka wad, ale my i tak za rok chyba tam zakotwiczymy :lol:


Absolutnie nie mam zamiaru Ci go obrzydzać.
Po prostu wyraziłem swoją opinię o nim - mam chyba prawo do własnego zdania :?:

My wolimy miejsca gdzie coś się dzieje - jakieś występy na deptakach, wesołe miasteczka dla maluchów, rejsik statkiem, coś ciekawego do zwiedzania itp atrakcje - mieszkam w prowincjonalnym miasteczku i "atrakcje" takie jakie zapewnia kemping "WAGABUNDA" mogę znaleźć u teściowej za stodołą . :lol: :lol: :lol:

Dla nas oderwaniem się od codzienności będzie zgiełk i hałas - Wy szukacie ciszy i spokoju .....


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości