kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Awatar użytkownika
bartekns
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 3 lis 2013, 12:11
Lokalizacja: nowa sol

kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: bartekns » niedziela, 3 lis 2013, 18:58

Swietnie ulokowany KLIF wlasne zejscie na plaze!!! niezla organizacja ceny przystepne i niezapomniane widoki nawet w zla pogode polecam kazdemu z reka na sercu
http://www.alexa.gda.pl

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: stico80 » wtorek, 5 lis 2013, 08:47

O chyba wiem gdzie pojadę na wakacje 2014
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: Paczek » wtorek, 5 lis 2013, 13:54

byłem i ja , ale polecam tylko i wyłącznie kawalerom lub panienkom

Cały dzień wre ( wrze !!!) tam życie , niestety w nocy również .

Jeśli chodzi o Władysławowo / Chłapowo w towarzystwie dzieci to raczej polecałbym kemping KEJA ( 200 metrów dalej )

czytaj Keja - Chłapowo

http://www.fanklub-niewiadowek.com/ruszam_w_trase/na_urlop/nad_morze.html

Ps. kiedy znów będziemy redagować naszą stronę ? takie miejsca godne polecenia zostaną tam na zawsze , a takie pogaduszki na forum przepadną jak bańki na wodzie .

mariusz724

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: mariusz724 » wtorek, 5 lis 2013, 14:17

Byłem kemping super ale straszny ścisk i gwar w nocy też cichutko nie było.Następnego roku wybrałem Lazurowe trochę bliżej centrum i trochę taniej.Cisza i spokój a widok z klifu ten sam .Alexe polecam nawet żonatym jest jeden warunek żona zostaje w domu. :lol:

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: stico80 » wtorek, 5 lis 2013, 15:07

Nosz kur..a a miało być tak pięknie.
"dzyń, dzyń, dzyń"

mariusz724

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: mariusz724 » wtorek, 5 lis 2013, 15:36

Stico miejsce naprawde zajefajne ,kiedy ja byłem zrobiły się upały i dlatego był najazd.ludzi a z ciszą i spokojem to nigdy nie wiesz jakich będziesz miał sąsiadów gdziekolwiek byś nie pojechał.Dla widoku z klifu na bałtyk warto zaryzykować bo miejsce naprawdę Super. :D

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: vvarrior » wtorek, 5 lis 2013, 16:47

My do Alexa pojechaliśmy wstępnie na dwa dni a zostaliśmy chyba 8. Widok z klifu super, własny kawałek "plaży" na klifie. Pomimo tego że dość gęsto to było cicho i właśnie z tego pola odniosłem wrażenie że jednak kempingowcy bardzo się szanują na wzajem. Toalety czyste, cały czas serwis w pogotowiu.
Wieczorkiem podszedłem po cichu do samochodu po wodę do picia a że nocką to troszkę się czaiłem i nagle jak z podziemi wyrosła umundurowana ochrona z pytaniem czy w czymś mi nie pomóc:D.
Co do hałasu to nieopodal jest deptaczek z knajpkami ale cichnie po 22:00. Nasze wrażenia jak najbardziej pozytywne.I na pewno tam wrócimy.
Jeśli ktoś nie lubi chodzić to pod samym polem przystanek autobusowy i w kilka minut można dojechać do Władysławowa - a tam jest dopiero młyn!.
Na piechotkę spacerkiem to ok.40 minutek - nam tyle zajmowało dojście do ulubionej knajpki we Władku.
Wieczorkiem mogę zamieścić mapkę jak szybciej dojechać na pole omijając permanentny korek we Władysławowie, robiony przez samochody "stojące" na Hel.
Na pewno tam wrócimy.... chyba w lipcu.
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: stico80 » wtorek, 5 lis 2013, 18:35

Vvarior my też w lipcu tylko jeszcze nie wiemy czy od 1 czy od 15
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
bartekns
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 3 lis 2013, 12:11
Lokalizacja: nowa sol

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: bartekns » wtorek, 5 lis 2013, 20:06

U ALEXA bylem z rodzina i nie widzialem zadnego problemu wyjezdzajac latem musimy sie liczyc ze czasem robimy grilka i z sasiadem wypijemy piwko moze jest glosniej ale kultura podpowiada ze po 22 jest cisza nocna i tanczyc nie bedziemy do tego sa inne miejsca .ochrona faktycznie chodzi cala noc wiec nawet wyjscie na klif jest do tego bramka ktora jest ,jest zamknieta.jesli chodzi o LAZUROWE TO NIE POLECAM .KAZDY MA SWOJ WYZNACZONY TEREN A TO JEST NIEKAFORTOWE NO I CO WAZNE ZEJSCIA NA PLAZE NIE MA!!!MUSIMY WYJSC Z POLA GLOWNYM WYJSCIEM OD ULICY I OBCHODZIC DO OKOLA .DO MIASTA JEST OK 1KM DO LATARNI MORSKIEJ ZE 3 KM

mariusz724

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: mariusz724 » wtorek, 5 lis 2013, 20:32

To że każdy ma wyznaczony teren to jest akurat na plus przynajmniej nikt mi się nie rozłoży w przedsionku,paarcele są jednakowj wielkości .A wyiście na plaże albo schodami lub zejściem do okoła około 300m i jesteś na plaży.Do centrum Władka jest z 10 minut spacerkiem a z Alexy szło się dobre 30 minut i nie był to spacerek :lol: Ale każdy lubi co innego. :roll:

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: stico80 » niedziela, 10 lis 2013, 10:41

Ja zaryzykuje i najpierw pojadę na Alexe, zobaczymy jak będzie. Jak będzie źle to zmienimy na coś innego, po to właśnie wybraliśmy przyczepę a nie kwatery żeby zmieniać miejsca jak jest nie tak lub się znudzi :D
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: konrad » niedziela, 10 lis 2013, 22:04

stico80 pisze:Ja zaryzykuje i najpierw pojadę na Alexe, zobaczymy jak będzie. Jak będzie źle to zmienimy na coś innego, po to właśnie wybraliśmy przyczepę a nie kwatery żeby zmieniać miejsca jak jest nie tak lub się znudzi :D


możesz mieć problem z wjazdem, mnie kiedyś odesłali z kwitkiem bo full i brak rezerwacji :(
tym sposobem trafiłem na całkiem fajne kameralne pole aga 8)
http://www.agakemp.pl/index.php?option= ... &Itemid=14
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: stico80 » poniedziałek, 11 lis 2013, 08:28

Jak zwykle Konrad ty już wszędzie byłeś :D i chwała Ci za to. Napisz mi na priva jak ogólnie ta miejscowość wygląda tak w porównaniu do Rowów czy Ustroni Morskich? Jaka odległość z pola nad morze? jaka do centrum? czy jest tam jakieś centrum? Woda ciepła w wyznaczonych godzinach mocno mnie zniechęca, ale jak zapłacę 10 zł za prąd to będę z niego mocno korzystał. A najlepiej Konrad to przyjedź kiedyś do mnie w odwiedziny.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 11 lis 2013, 20:22

Ja też już tam byłem i powiem Ci tak... Zaznaczam byłem tam 3 lata temu, tak więc może coś się zmieniło.
Miejsce na kempingu Alexa zarezerwowałem sobie telefonicznie. Po przyjeździe na miejsce najpierw po linkach od namiotów już obecnych wczasowiczów, starając się aby tylko nie obić komuś zaparkowanego częściowo na ścieżce dojazdowej samochodu dobrnąłem do miejsca, które było. Nie daję wiary, że czekało ono na mnie, ale... Ponieważ pierwsze wrażenie nie ścięło mnie z nóg, pozwoliłem sobie dać chwilę czasu na odnalezienie się w sytuacji... Tak więc najpierw udałem się do męskiej, tam spotkałem, nic nadzwyczajnego, kupę pochodzenia ludzkiego. Świadom różnych podejść do pojęcia estetyki oraz kultury współtowarzyszy odpoczynku, udałem się wraz z rodziną na spacer i teraz tak... Kolega, który mówił o własnym zejściu do plaży to albo taternik jest, albo ja już nie wiem. Prawie pionowe, drewniane, częściowo powyłamywane schody, zresztą prowadzące nie tylko do w/w kampingu, ale to zwykłe zejście miejskie jest, ale to nic... Po spacerze, styrany jak bym 2 tony węgla przewalił, bo przecież tą drogą którą zszedłem musiałem wrócić udałem się znowu do męskiej. Było to około 3 godzin od poprzedniej wizyty. No i jak już wróciłem to spotkała mnie znowu ta sama kupa, z którą już wcześniej się zapoznaliśmy. Wniosek dla mnie jeden... Ten kał musiał być stałym wyposażeniem toalety. Do tego ciasnota na "parcelach" - o ile o takowych można tam w ogóle mówić, pojęcie czystości dość względne, ciasnota przy dojeździe. Reasumując wziąłem tyłek w troki i po tych samych linkach, po których przyjechałem, na końcu alejki prosząc tylko "narożnego" wczasowicza o zabranie samochodu - bo bym nie wyjechał, pojechałem na pole oddalone o 300 metrów. Na horyzont. Jego opis umieszczałem w dziale o kempingach. Reasumując Stico ponieważ Ty masz zbliżone podejście do wczasów i wypoczynku, Chłapowo jako samo w sobie Ci polecam, zresztą nie wykluczone, że w 2014 się tam może spotkamy, ale kamping Alexa bym sobie darował.
ad

Awatar użytkownika
bartekns
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 3 lis 2013, 12:11
Lokalizacja: nowa sol

Re: kamping ALEXA CHLAPOWO-WLADYSLAWOWO

Postautor: bartekns » wtorek, 12 lis 2013, 20:22

ja tam pojechalem spontanicznie obsluga powiedziala ze moge sobie pojsc z rodzina i poszukac miejsca.faktycznie jak ja bylem bylo troche ludzi ale mozna bylo wybrac miejsce nawet dobre wiec mysle ze to nie ma sensu rezerwacja chyba ze wiemy dokladnie ktore miejsce.jesli chodzi o zejscia to jedno jest miejskie to od lewej strony a drugie ALEXA i faktycznie trzeba ze 150 schodkow pokonac ale pamietajmy ze to klif .mysle ze wybierajac sie do chlapowa to napewno mamy durzy wybor pol namiotowych.to ze alex jest pelny w szczycie moze oznaczac ze ludzie tam wracaja ,ja z pewnoscia :)pozdrawiam wszystkich


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości