Inter Camp 84 - Łeba

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Inter Camp 84 - Łeba

Postautor: reflexes » wtorek, 24 maja 2016, 13:49

Byliśmy tam w ostatni weekend co prawda bez przyczepy ale oczywiście przeprowadziłem inspekcję więc mogę co nieco napisać.
Kemping Inter Camp 84 znajduje się na ulicy ul. Turystyczna 10-12 (przy drodze na wydmy)
Strona www ze wszystkimi danymi, cennikiem i zdjęciami: http://www.intercamp84.eu/
Sporo fotek znajduje się na stronie internetowej więc swoich nie będę wrzucał, bo te co są na stronie oddają stan faktyczny. Kemping jest duży, a na jego terenie znajduje się kilkadziesiąt domków kempingowych i domków holenderskich oraz duży plac na przyczepy kempingowe. Na placu przyłącza prądowe, krany z wodą. Obok budynku sanitarnego zlewnia wc. Toalety duże, przestronne, czyste i w raczej nowe. Na zewnątrz budynku miejsce do mycia naczyń. Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko, a dla dzieci plac zabaw. Obok kempingu jest basen ale teraz był jeszcze nieczynny więc trudno mi o nim coś powiedzieć. W sąsiedztwie są różnej maści sklepy (w tym PoloMarket - 5 minut spacerkiem, Biedronka trochę dalej), restauracje, kilkadziesiąt metrów od kiempingu nad kanałem mozna kupić świeże rybki prosta z kutra albo na kuter się zaciągnąć i popłynąc w rejs wędkarski. Do plaży spacerkiem 1 km. Plaża szeroka i czyściutka.
Generalnie przed sezonem bardzo fajnie i dość spokojnie. Jedyne czego się obawiam to to, że gdy w sezonie będzie pełne obłożenie to ludzi będzie tam jak mrówek, a przez to może być głośno i tłoczno ale raczej na własnej skórze nie będę tego testował :-) raczej wrócę tam po sezonie ale już z przyczepą.

Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości