Sielski Hel w Helu

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Sielski Hel w Helu

Postautor: tantalos » sobota, 3 sie 2019, 17:31

https://sielskihel.pl
Kemping, pole namiotowe zaraz obok latarni. Podłoże nierówne aczkolwiek teren płaski, trawa niekoszona z piaskiem. Droga prowadząca do pola wyłożona płytami betonowymi po której cały dzień krążą melexy z turystami i rzadziej samochody. Droga wewnętrzna na terenie kempingu pokryta ziemią i czarnym pyłem. Miałem tą "przyjemność" rozbić się przy tej drodze i po kilku upalnych dniach nasz zestaw wyglądał jakbyśmy stacjonowali na przykopalnianej hałdzie -wszystko czarne. Respektowana cisza nocna. Sanitariaty to kontener w którym są po 2 umywalki, 1 lustro, 3 kabiny WC i 3 kabiny prysznicowe.Po jedynym dla pań i panów. I to wszystko na 10-12 m2 czyli baaaardzo ciasno. Często była sytuacja że golasy z braku miejsca wychodziły spod prysznica aby się wytrzeć pod umywalkę gdzie np.dzieci myły zęby. Woda gorąca przez cały czas. Względnie czysto. Miejsce do zmywania naczyń jest na zewnątrz kontenera jak i w środku niestety bez ciepłej wody. Miejsce do opróżniania kasety jest.Sprzątane na bieżąco. Możliwość wynajęcia domku holenderskiego.
Generalnie kemping drogi a wg mnie nawet bardzo. Za zestaw 2+2 zapłaciłem 117zł bez prądu.
Czy polecam? Trudno powiedzieć..... z powodu nieczynnego kempingu przy szkole alternatywy brak.

Marcin4x4
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 15 sie 2016, 21:27

Re: Sielski Hel w Helu

Postautor: Marcin4x4 » sobota, 3 sie 2019, 22:04

Czy to jest pole namiotowe, które wiele lat stało nieczynne? Z opisu wynika, że ktoś chce w krótkim czasie dobrze zarobić niewiele inwestując, więc normalka dla 90% naszej branży turystycznej nad morzem :(
Pozdrawiam!
Marcin

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sielski Hel w Helu

Postautor: tantalos » sobota, 3 sie 2019, 22:50

Marcin4x4 pisze:Czy to jest pole namiotowe, które wiele lat stało nieczynne?

Tego nie wiem niestety bo pierwszy raz byłem w Helu na kempingu.

20190803_203106.jpg

Awatar użytkownika
Pavulon
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 506
Rejestracja: wtorek, 30 lip 2019, 13:01
Lokalizacja: Rudy Raciborskie

Re: Sielski Hel w Helu

Postautor: Pavulon » sobota, 3 sie 2019, 23:00

Miłego odpoczynku, jak będziesz wracać to podobno już otworzyli część obwodnicy Częstochowy.

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sielski Hel w Helu

Postautor: tantalos » piątek, 9 sie 2019, 07:19

Pavulon pisze:Miłego odpoczynku, jak będziesz wracać to podobno już otworzyli część obwodnicy Częstochowy.

Dzięki. Pierwszy raz jechałem nowym odcinkiem A1 Częstochowa - Pyrzowice i jazda super! Żona powiedziała że strasznie nudno bo... pusto :) Jednak w samej Cz-wie brak jakichkolwiek znaków z Jedynki do nowego węzła na A1. Musiałem oszukać navi bo cały czas kierowała na Siewierz.

Samoogon

Re: Sielski Hel w Helu

Postautor: Samoogon » piątek, 9 sie 2019, 11:14

Znaków nie ma i nie będzie dopóki nie skończą obwodnicy. Tak sobie to wymyślili :)


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości