Kemping ADA w Sarbinowie

centurion
Posty: 5
Rejestracja: środa, 8 lip 2009, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Kemping ADA w Sarbinowie

Postautor: centurion » środa, 8 lip 2009, 08:56

Polecam kemping ADA w Sarbinowie , cisza spokój , ceny przystępne , warunki super , byłem tam w ubiegłym roku w tym napewno też tam zawitam http://www.ada.strefa.pl/index.php

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Kemping ADA w Sarbinowie

Postautor: bartosz » środa, 8 lip 2009, 12:48

skoro tak fajnie to może coś szerzej da się opisać -> http://www.fanklub-niewiadowek.com/form ... lopowy.php

centurion
Posty: 5
Rejestracja: środa, 8 lip 2009, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kemping ADA w Sarbinowie

Postautor: centurion » środa, 8 lip 2009, 19:04

Kemping położony na samym końcu Sarbinowa , teren jest ogrodzony i strzeżony , samochody parkujemy na wyznaczonym parkingu wewnątrz kempingu lub na parkingu zewnętrznym ogrodzonym i monitorowanym. Miejsca dla przyczep oddzielone są od siebie wysokim żywopłotem tworzącym charakterystyczne parcele. Można na wypoczynek przyjechać ze swoimi czteronożnymi pupilami za których pobyt nic nie płacimy. Sanitariaty utrzymywane w doskonałej czystości (kobitka non stop pracuje "na szmacie") , obok kempingu zejście na plażę , na terenie bardzo przyjemna knajpeczka z obszernym menu , browarek oczywiście zimniutki i smakowity , kemping jest podzielony na miejsca dla przyczep i miejsca namiotowe , całą resztę można przeczytać na ich stronie internetowej , adres strony zamieściłem w poprzednim poście

Awatar użytkownika
Bartasok
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 24 sie 2015, 08:55
Lokalizacja: Poznań

Re: Kemping ADA w Sarbinowie

Postautor: Bartasok » wtorek, 1 sie 2017, 15:12

20170709_190621.jpg
Ada Sarbinowo
Zachęcony opisem kolegi Centurion te wakacje spędziłem na polu namiotowym "Ada" w Sarbinowie. Ponieważ od jego wpisu minęło trochę czasu postanowiłem napisać kilka zdań i potwierdzić jego opis.
Pole zrobiło na naszej rodzince bardzo pozytywne wrażenie.

Plusy:
+Na najwyższą ocenę zasługuje czystość sanitariatów. Sprzątane były praktycznie na okrągło.
+Ciepła woda dostępna 24h.
+Dużo zieleni i cienia.
+Pole sąsiaduje bezpośrednio z zejściem na plażę, a że jest na końcu Sarbinowa to było na niej dużo miejsca (fajne dla rodzin z małymi dziećmi).
+Na przeciwko pola jest sklep spożywczy i smażalnia ryb.
+Na terenie kempingu w dalszym ciągu jest restauracja ale my z niej nie korzystaliśmy. Jednak sądząc po ilości gości to jest ok.
+przystępne ceny (cennik na stronie)
+miła obsługa

Minusy (jest ich na prawdę niewiele ale, że zawsze można coś poprawić to napiszę ;-))

-plac zabaw dla dzieci nie jest zbyt okazały.
-miejsce do zlewania szarej wody, nieczystości jest ale nie oznaczone ( niektórzy nie wiedzieli o jego istnieniu i nieczystości wlewali do toalet)
Link do strony:http://ada.strefa.pl/index.php/pole-namiotowe-sarbinowo/

Mam nadzieję, że opis Centuriona i mój pomoże komuś w podjęciu decyzji o wyborze pola i będzie tak zadowolony jak my.
My wakacje spędzaliśmy w 2 i 3 tygodniu lipca i bez problemu znaleźliśmy tam wolne miejsce.
Nie można rezerwować wcześniej.
Właściciele "Ady" prowadzą drugi kemping w Unieściu.
MB W203
MB W124
N126e
Dniepr

Awatar użytkownika
vikadan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 287
Rejestracja: czwartek, 1 sie 2013, 19:46

Re: Kemping ADA w Sarbinowie

Postautor: vikadan » niedziela, 16 lip 2023, 20:45

Ostatni wpis jest wprawdzie z 2017r. ale może był ktoś w ostatnim czasie i mógłby podzielić się jakimś nowszym info.
Czy też jest może jest jeszcze jakiś inny kemping w Sarbinowie?
:) KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :) KRÓLOWA POLSKICH SZOS :)


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości