Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: tomcat » niedziela, 26 lip 2015, 22:55

..."jak Bóg da i partia pozwoli",to w sobotę melduje się tam moja załoga 8)

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: dworek » wtorek, 4 sie 2015, 14:00

Hejak Brzóski !

Jak u Was z miejscem? Mogę wbijać jutro "w samo południe"? :lol:

...tym razem kamper z szóstką na pokładzie
ale niewiadówkowa flaga podróżuje z nami :wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: tomcat » środa, 5 sie 2015, 18:43

Tak jak pisalem,od soboty jesteśmy z moją załogą "pod brzozami" :D
Pogoda narazie sprzyja;dziś tylko trochę chłodniejszy dzień.
Pole dość szczelnie wypełnione, ale w miarę odbywa się rotacja.
Na szczęście znów wraca słońce... 8) :mrgreen:

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: dworek » środa, 5 sie 2015, 22:21

dworki też już pod brzózkami :D

"Bałtyk niezbędny do wypoczynku" :wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: tomcat » sobota, 8 sie 2015, 21:53

A my już w domu :D
Powrót trwał około 7-miu godzin na spokojnie.
"dworek", przepraszam,ze nie pozegnalem sie,ale milo bylo poznac i porozmawiac chociaz chwile.
Może nadrobimy to przy innej okazji :idea:
Pozdrowienia i podziękowania także dla całej ekipy z obsługi " pod brzozami" :D

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: dworek » poniedziałek, 10 sie 2015, 22:17

Spoko :wink:

My wyjechaliśmy w niedzielę

Nie lubimy wracać tam gdzie już byliśmy ale "Pod Brzozami" to absolutny wyjątek -dobre warunki, wspaniała załoga i ciągły rozwój. Na pewno zawitamy tam przyszłości ale mam nadzieję, że już bez dzieci :wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Axtiff » sobota, 18 cze 2016, 19:57

Witam, wczoraj wróciłem z tego kempingu i postanowiłem napisać świeżą relację z pobytu tam :) poniższy tekst jest napisany metodą "kopiuj" , "wklej" z mojego bloga Zapraszam do czytania!


Obrazek
2016 Pod Brzozami w Ustroniu Morskim, wczoraj wróciliśmy z tego kempingu. Powiem Wam szczerze, że przez ten kemping mój blog stanął pod znakiem zapytania…. Już wyjaśniam dlaczego, ponieważ po prostu miałem ochotę pozostawić tam przyczepkę swoją na stałe :) ale o czym wtedy bym pisał? Wracając do kempingu, posiada on dwa wjazdy. Jeden widoczny powyżej na zdjęciu, a drugi od strony Grajkowa – ich pole z domkami holenderskimi. Drugi wjazd szerszy i łatwiejszy poniżej na zdjęciu widoczny:
Obrazek
Główny budynek to recepcja, pokoje mieszkalne, sanitariaty dla pola kempingowego, zmywalnia naczyń dla pola, pralka, kuchnia, garaż z dodatkami itp.
Obrazek
Sanitariaty oczywiście z podziałem na damskie i męskie, w sanitariatach także są prysznice. Prysznice zamykane drzwiami dają poczucie prywatności. Oczywiście w sanitariatach ciepła woda 24h na dobę :) mało tego ogromnym plusem jest także gorąca woda na zmywakach!!
Obrazek
Kemping podzielony na część zacienioną drzewami oraz na słoneczną. Ja rozbiłem się pod drzewami ;) Część zadrzewiona :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Część słoneczna na której także są obszerne boksy z własnym podłączeniem do prądu czy wody
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obie części posiadają pełno budek do podłączenia prądu co zapewnia nam całkowitą swobodę w wyborze miejsca do rozstawienia się :) Pod Brzozami oczywiście nie zabraknie atrakcji, dla maluchów jest placyk zabaw
Obrazek
Dla małych i dużych (do 180kg) :D czeka trampolina
Obrazek
Boisko do siatkówki albo badmintona ;) otoczone ławeczkami
Obrazek
kolejnym pozytywem są osoby prowadzące Brzozy już na wstępie był podany numer komórkowy w razie pytań itp. Osoby bardzo wyluzowane, nie czuć na polu „oka wielkiego brata” :) wszystko to tworzy wspaniałą atmosferę. Dodam także że ze względu na mecz Polska – Niemcy było zorganizowane wspólne oglądanie i kibicowanie! Widać że właściciele dbają o wczasowicza. Co jest także równie ważne kemping jest przyjazny dla zwierząt. To bardzo ważne! sam jestem człowiekiem,który ocenia ludzi po tym jak traktują zwierzaki!zarówno mój kot jak i pies rodziców czuły się tam dobrze Wspominając o rodzicach dodam, że zatrzymali się w tym czasie w pokojach i powiem jedno polecam także pokoje tam. Czysto, wyposażone w niezbędny sprzęt itp.
Na kempingu oczywiście darmowy dostęp do Wi-Fi, a kolejnym atutem jest pralka dla wczasowiczów… płatne tylko 1,50zł za 15 minut… super! Kemping jest czynny cały rok a jeśli chcemy możemy tam zostawić swoją przyczepę na okres zimowy… za symboliczną kwotę… ja także zwróciłem uwagę na to że aktywnie jest prowadzona strona kempingu na facebooku.
Jeżeli jesteś także posiadaczem niewiadówki możesz liczyć na rabat w sezonie Odnośnie niewiadówek… to ciekawostką jest to że stoi u nich przyczepa niewiadów, którą posiadał sam Jan Tomaszewski :) tak tak ten znany piłkarz :) dowiedziałem się tego od kolegi z forum, który aktualnie tam przebywał oraz oficjalnie od miłego Pana, który odkupił ją od Jana Tomaszewskiego i do dziś jej używa poniżej fota
Obrazek

Na koniec kilka słów ode mnie jak zawsze ;) jak pisałem na początku bez oporów pozostawiłbym „Pod Brzozami” swoją przyczepkę… jest tam wszystko co niezbędne do udanego wypoczynku… wiem że jeszcze tam wrócę! na znak tego okleiłem swoją przyczepę ich naklejką.

Obrazek

soyer666
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 14 kwie 2015, 10:16

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: soyer666 » sobota, 6 sie 2016, 08:53

Byłem, widziałem i polecam. Na pewno tam jeszcze wpadnę :)

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Murano » wtorek, 26 cze 2018, 18:02

Czy ktoś ma aktualną wiedzę o tym miejscu?
Warto?

piotr05
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: wtorek, 2 cze 2009, 06:52
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: piotr05 » wtorek, 26 cze 2018, 18:15

Duzo nowosci. Nowe toalety fajna miejscowka dla dzieci. Pytanie czy jest miejsce. W maju juz bylo ciasnawo
Wyjazdy 2019 3096 km 27 nocek
Wyjazdy 2020 2250 km 21 nocek
Wyjazdy 2021 1000 km 7 nocek
Wyjazdy 2022 2138 km 17 nocek
Wyjazdy 2023 4175 km 33 nocki
Wyjazdy 2024 250km 2nocki

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: dworek » wtorek, 26 cze 2018, 18:46

Ja tam byłem trzy razy, ostatnio w 2016 ... i wyjechałem z przekonaniem, że już tam nie wrócę...
Pole wciąż się rozwija, obserwuję ich na FB, w tym roku podobno utwardzili alejki, nowy budynek oddali (sanitarny i świetlica) i bar otworzyli... ale dla mnie ZAWSZE liczą się MIEJSCE I LUDZIE, a to drugie ostatnim razem znacznie odstawało, a już brak Pani Marty najbardziej odczuliśmy, kobieta "czuła tętno" pola i gości. Ostatni pobyt zaczął się dla nas niemiłym epizodem z Panią z recepcji, niesmak pozostał... oczywiście teraz nie musi tak być ale my już sprawdzać tego nie będziemy.

Decydując się na pobyt w tym miejscu musisz się liczyć z tym, że plaża to wąska kiszka, znaleźć miejsce bardzo trudno (nie dotyczy tych co o 5:00 parawan wbijają). Kupienie ryby z kutra raczej niemożliwe, smażalnia "w porcie" to jedno oszustwo.

Jednak jadąc rowerami nad samym morzem w stronę Kołobrzegu, przy niezwykle urokliwej ścieżce znajdziecie plażę niemalże bezludną. Dla samej tej ścieżki warto Ustronie Morskie odwiedzić.

Jakbyście tam zawitali w tym roku to opiszcie proszę Wasze wrażenia.
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: tomcat » wtorek, 26 cze 2018, 21:26

Zgadzam się z opinią dworka.Kemping raczej mocno obłożony.Mając miejscówkę przy ogrodzeniu musisz się liczyć z wszechobecnym kurzem-no chyba ,że utwardzili przebiegającą tam drogę.Nie stawiałbym też przyczepy przy boisku do siatkówki-piłka czesto ląduje tam gdzie nie powinna.Na plażę jest około 400 metrów przechodząc ulicami miasteczka.Nam plaża nie przypadła do gustu; bardzo tłoczno i wąsko.Jeśli rozbudowali i poprawili węzeł sanitarny to na plus.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 cze 2018, 21:58 przez tomcat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Murano » wtorek, 26 cze 2018, 21:29

Macie może fotki swojego autorstwa tak żeby zobaczyć realne warunki a nie woskowane plenery?

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: tomcat » wtorek, 26 cze 2018, 21:48

Ja niestety nie mam ale z tego co pamiętam to ich galeria zdjęć mniej więcej pokrywa się z rzeczywistością bez koloryzowania.
Podsumowując;dla nas sam kemping jest ok ale tłok w miejscowości i na plaży trochę dyskwalifikuje tą miejscówkę.

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie

Postautor: Miron EZD » wtorek, 26 cze 2018, 22:13

Dlatego Panowie, tylko do Białogóry :lol:


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości