Wenecja - Punta Sabbioni

Awatar użytkownika
Adam_Paw
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 7 wrz 2012, 14:50
Lokalizacja: Katowice - Tysiąclecie
Kontaktowanie:

Wenecja - Punta Sabbioni

Postautor: Adam_Paw » sobota, 8 wrz 2012, 11:31

Tydzień temu wróciłem z tygodniowego wypadu do Wenecji i chciałem podzielić się wrażeniami.
Niestety wyjazd odbył się namiotowo (mam nadzieję, że to ostatni raz bez przyczepy).
Przez internet znalazłem coś takiego : http://www.camping-miramare.it/index-gb.htm.
Jest to chyba jeden z tańszych obiektów w okolicy, powód niższych cen jest dosyć prozaiczny: kemping nie jest bezpośrednio przy plaży.
Na miejscu okazało się, że obiekt jest całkiem nieźle zorganizowany.
Jest bardzo czysto, teren jest w nocy oświetlony, obsługa wykonuje nocne patrole rowerowe, dwa węzły sanitarne sprzątane kilka razy na dzień,
gorąca woda przez całą dobę. Jest możliwość skorzystania z pralek (na żetony i suszarki).
Jest miejsce do zrzutu nieczystości, oraz opróżniania toalet chemicznych.
Prostokątne miejsca postojowe, ponumerowane, wyposażone w przyłącza energetyczne, powydzielane za pomocą krzaczków.
Każdy placyk zacieniony (to bardzo ważne przy tamtejszym słońcu) odpowiednio przyciętymi drzewkami.
Na miejscu jest sklepik, a przed bramą restauracja (polecam włoską pizzę), również przed bramą znajduje się przystanek autobusu wahadłowego kursującego między plażą i przystanią "tramwajową". Bezpłatne bilety (na autobus, nie "tramwaj") dostaje się w recepcji.
W recepcji pożyczyć można (bezpłatnie) parasol plażowy. Można też wypożyczyć rowery (5 Euro/dzień).
Komunikacja miejska w kierunku Wenecji i w samym mieście odbywa się na wodzie - pływają "tramwaje".
Bilety 12h/24h/36h/48h/7dni można nabyć również w recepcji.
Za pobyt czteroosobowej rodziny, bez pobierania prądu zapłaciłem 42 Euro/dzień.
Obsługa mówi po włosku, niemiecku i angielsku.
W razie, gdyby ktoś wybierał się w tamte strony - polecam.
n126e + Skoda Roomster



Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości