gdzie nad polskie morze?

szam-anka
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 15 cze 2014, 10:33

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: szam-anka » czwartek, 9 lip 2015, 15:48

My już 3 rok z rzędu będziemy wakacjować - tutaj : http://polesztutowo.obitur.pl/
za 2 dorosłe osoby , 2 dzieci (6 lat) i psa zapłacimy ok 80 zł. nie ma zbytnich luksusów- wadą jest 1 kabina prysznicowa damska i 1 męska na cale pole, ale jest cisza spokój niedaleko (300m) do morza, po drodze kilka sklepików i żarło-dajni, więc majatku nie stracimy na dzieciowe duperele. pole jest w lesie, obok sporo szlaków rowerowo- spacerowych. typowo dla amatorów spokojnego wypoczynku. do tego całkiem niedaleko do Krynicy albo do Gdańska jakby ktoś zatęsknił za miastem. obsługa miła cały czas ktoś pilnuje obiektu, kręci sie sprzątaczka lub ktoś z obsługi więc można czuć sie w miarę bezpiecznie. takie raczej rodzinne pole. :D jedziemy ok 15 lipca więc jakby ktoś też w tym czasie tam zawitał to zapraszamy na "herbatkę" :twisted:

niebieski-n2
Posty: 299
Rejestracja: czwartek, 1 sty 2015, 10:32
Lokalizacja: Łomianki/Warszawa

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: niebieski-n2 » czwartek, 9 lip 2015, 22:12

Fakt, pole jest najlepsze na mierzei. Nie byłem tam, ale byłem w ośrodku za płotem.

Awatar użytkownika
fif91pl
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2015, 16:25
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: fif91pl » poniedziałek, 20 lip 2015, 16:39

Polecam Łukęcin pole Zachodniopomorskiego Uniwersytety Technologicznego w Szczecinie, cisza, spokój, właściwie pole w samym środku sosnowego lasu, ceny niewygórowane. Dla lubiących zgiełk nadmorskich miejscowości oddalone o 3 km Pobierowo, śmiało można przejść plażą. Warunki na polu bardzo dobre, dużo stacji poboru prądu, łazienki czyste, sprzątane na bieżąco w ciągu dnia, obsługa bardzo konkretna i miła. Na to pole jeździłem od 3 roku życia z dziadkami teraz sam tam jeżdżę :)
Škoda Fabia Combi 2017
n126e 1991


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości