"pod mostem" szklarska poręba

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

"pod mostem" szklarska poręba

Postautor: dworek » poniedziałek, 11 sie 2014, 10:11

w obrębie Szklarskiej Poręby jest tylko jedno czynne pole namiotowe (na mapie są jeszcze dwa ale zamknięte :( )-położenie w centrum miasta nad brzegiem rzeki Kamienna zachęca do pozostania na kilka dni, niestety ma więcej wad niż zalet :? a oto one:
1. TOALETY! -dwie kabiny (damska i męska) podczas trzydniowego pobytu nie zauważyłem aby ktoś je sprzątał, wymiocinami cuchnęło...
2. PRYSZNIC -jedna kabina wciśnięta między ubikacje a ścianę domu, 5zł za 10 minut ciepłej wody z dyszy średnicy igły -kobiety włosów nie mogły spłukać...brudno
3. UMYWALNIA/ZMYWALNIA to podwójna retroumywalka, zimna woda o znikomym ciśnieniu
to wszystko w pomieszczeniu jakby po garażu przydomowym
4. HAŁAS -i już nie chodzi o odgłosy miasteczka do 21-22 to można zrozumieć ale do 1-2 w nocy krąg adoracji wodza (właściciela pola) pili i chichotali co przy małym rozmiarze pola było bardzo uciążliwe
5. KUCHNIA -a raczej jej brak -zadaszenie z ławkami i murowanym grillem od godzin popołudniowych do późnej nocy okupowane przez podchmielone towarzystwo

podsumowując: położenie kapitalne ale zaplecze poniżej najskromniejszych oczekiwań...

turyści z namiotami (takich była zdecydowana większość) i dziećmi uciekali po jednej nocy nie mogąc się spokojnie umyć a dzieci bały się wejść do toalety.

jednak posiadając własną kuchnię toaletę i łazienkę da się przeżyć

ceny (za 1 dobę):
8 -dziecko do 7 lat
12- osoba od 7 lat (wg wodza mój dwunastoletni syn już jest dorosły :lol: )
10 -mały namiot,przedsionek, samochód osobowy
15- duży namiot lub przyczepa
15 - prąd :!:
wódz jest skory do opuszczania z ceny, mi nie liczył za przedsionek, za prąd wziął dychę i na koniec zaokrąglił cenę na moją korzyść -za siebie, czworo dzieci (6,12,13,15) mondeo, zapiekankę, przedsionek i prąd za trzy doby zapłaciłem 270 PLN
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: reflexes » poniedziałek, 11 sie 2014, 11:11

270 PLN

Ło matko buzka :)
Za takie warunki jak opisujesz to raczej kosmiczna cena. W zeszłym roku w Jeleniej Górze za 2+2 płaciłem coś między 50-60 za dobę. Warunki zdecydowanie przyzwoite (dużo kibelków, pryszniców, zrzut WC, umywalnia naczyń, cisza, spokój) chociaż nie sterylne ale za to na kempie były baseny co w ówczesne upały było nie bez znaczenia.

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 995
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: dmb5 » poniedziałek, 11 sie 2014, 19:53

to nad morzem taniej na lazurowym
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: dworek » poniedziałek, 11 sie 2014, 22:32

stawałem już za mniejsze i za większe pieniądze, ceny podałem dla dopełnienia informacji
...choć tanio nie było to jednak NIE CENA ZAWAŻYŁA NA MOJEJ OPINII :!:
w Szklarskiej Porębie nie ma już innego działającego pola czy kempingu, można ewentualnie gdzieś przy domu na ogrodzie ale zapomnij wtedy o klimacie kempingu -poczujesz się raczej jak biedny kazio z oficyny :?
To napisałem ja, dworek 8-)

ZPT
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 22 sie 2013, 12:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: ZPT » czwartek, 14 sie 2014, 22:59

Kiedyś było pole "Pod ponurą malłpą" - jakoś na wjeździe do szklarskiej, nie istnieje już :?: :(

grzesiek0

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: grzesiek0 » wtorek, 21 cze 2016, 12:05

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: "pod mostem" szklarska poręba

Postautor: DIZZY » wtorek, 21 cze 2016, 12:29

dworek pisze:w obrębie Szklarskiej Poręby jest tylko jedno czynne pole namiotowe (na mapie są jeszcze dwa ale zamknięte :( )-położenie w centrum miasta nad brzegiem rzeki Kamienna zachęca do pozostania na kilka dni, niestety ma więcej wad niż zalet


Będąc tak blisko może warto było skorzystać z kempingu w Harrachowie, lub niewiele dalej w głębi Czech.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Dolnośląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości