Sprzedam przyczepę ROMI-23

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam musi posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę,
- zdjęcia oferowanego przedmiotu,
- namiar na sprzedającego (mail, telefon).

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) domyślną formą kontaktu jest PW (czyli prywatna wiadomość tu na forum).
Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Dopuszczalne jest również zamieszczenie linku do ogłoszenia zamieszczonego na portalu ogłoszeniowym/aukcyjnym.
Wieca

Sprzedam przyczepę ROMI-23

Postautor: Wieca » środa, 28 sie 2019, 13:34

Z żalem muszę wystawić do sprzedaży przyczepę ROMI-23, poprzednika n-126. Jedną z 570-ciu wyprodukowanych sztuk. Przyczepę mojego dzieciństwa.

Przyczepa jest z roku 1971. Cały czas zarejestrowana. Od wielu lat stoi pod wiatą, chroniona przed deszczem, aczkolwiek wiek dał się jej trochę we znaki.

W komplecie z przyczepą oryginalny przedsionek i prawie oryginalne materace. W przyczepie wymieniony jest jeden panel laminowany - niestety oryginalny zgnił jeszcze w latach 80tych. Przyczepa była w użytkowaniu jeszcze 15 lat temu - sam ją ciągałem na Mazury. Niestety - nie jestem wielbicielem karawaningu, a rodzice już od kilku lat nie są w stanie sami jeździć ze względu na stan zdrowia. Dlatego wspólnie z ojcem podjęliśmy decyzję o sprzedaży jego ROMI. Pojawiały się propozycje odkupienia jej, ale ze względu na ogromny sentymentalny bagaż wspomnień z nią związanych, nie pozwolę by trafiła na budowę jako baza dla murarzy czy ochroniarzy. Szukam kogoś kto przywróci jej dawny blask i będzie się cieszył przyczepą co prawda zabytkową, ale całkiem wygodną i dodatkowo - bardzo rzadko spotykaną. A ja będę miał świadomość że nie zmarnuje się coś z czym łączy mnie tyle wspomnień.

Przyczepa jest w stanie 95% oryginalnym. Tak jak pisałem - wymieniony jest tylko jeden panel. Wnętrze zapewne wymaga (naprawdę) lekkiego odświeżenia, na laminacie pojawiły się przebarwienia ale do spolerowania. Do wymiany zapewne opony - stoi nieruszana od kilkunastu lat. Cena - powiedzmy 3 tys. zł zapewne do negocjacji. Ewentualnie mogę rozpatrzyć zamianę na łódź żaglową. Przyczepa stoi na działce w okolicy Kołbieli - można umówić się na ogląd.

Uwaga - pomimo podparcia kołkiem, łapy są sprawne, tylko ojcu nie chciało się ich rozstawiać.

Na życzenie mogę przesłać zdjęcia w pełnym wymiarze. Link do ogłoszenia ze zdjęciami : https://polskicaravaning.pl/ogloszenia/ ... nikat,2753

W razie pytań kontakt do mnie : Marcin - 602393834

Wróć do „Sprzedam”