Farby jachtowe po malowaniu niewiadówki

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam musi posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę,
- zdjęcia oferowanego przedmiotu,
- namiar na sprzedającego (mail, telefon).

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) domyślną formą kontaktu jest PW (czyli prywatna wiadomość tu na forum).
Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Dopuszczalne jest również zamieszczenie linku do ogłoszenia zamieszczonego na portalu ogłoszeniowym/aukcyjnym.
Lech Ścibor-Rylski

Farby jachtowe po malowaniu niewiadówki

Postautor: Lech Ścibor-Rylski » piątek, 30 sie 2019, 18:58

Sprzedam farby i rozcieńczalniki, które zostały mi po malowaniu przyczepki Niewiadów. Są to materiały jachtowe wysokiej jakości firmy TEKNOS-OLIVA: www.farbyoliva.pl.
Wszystkie puszki są fabrycznie zamknięte, a niektóre zawinięte do transportu jeszcze w sklepie JASSKOR, gdzie je w tym roku kupiłem: www.jasskor.com.pl.

1. Farba nawierzchniowa EMAPUR MARINA, biała (RAL 9003) po 0,74 l - 4 sztuki po 50 zł - 200 zł.
2. Farba podkładowa EPINOX BOSMAN 54, biała (RAL 9010), 0,73 l - 1 sztuka - 50 zł.
3. Rozcieńczalnik 564 po 0,5 l - 2 sztuki po 15 zł - 30 zł.
4. Rozcieńczalnik 433 po 0,5 l - 4 sztuki po 15 zł - 60 zł.
Razem 340 zł.

EMAPUR MARINA - data ważność 19.01.2020 r.
EPINOX BOSMAN 54 - data ważności 02.01.2021 r.
Rozcieńczalniki ważne do 2023 r.

Na zdjęciu moja pomalowana niewiadówka.

e-mail lech.scibor.rylski@gmail.com

Wróć do „Sprzedam”