Niewiadów n121

Regulamin forum
Dział sprzedam funkcjonuje na zasadzie portalu ogłoszeniowego, co oznacza brak możliwości odpowiadania w wątkach. Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać ze sprzedającym przez kontakt podany w ogłoszeniu. Ogłoszenia publikowane są po weryfikacji i akceptacji moderatora.

Każde ogłoszenie w dziale sprzedam musi posiadać:
- krótki opis przedmiotu,
- cenę,
- zdjęcia oferowanego przedmiotu,
- namiar na sprzedającego (mail, telefon).

W przypadku osób, które nie chcą ujawniać na forum swoich danych kontaktowych (telefon, mail) domyślną formą kontaktu jest PW (czyli prywatna wiadomość tu na forum).
Oczywiście z wiadomych względów nie jest to możliwe w przypadku Ogłoszeniodawcy wysyłającego ogłoszenie bez rejestracji i logowania na forum.

Dopuszczalne jest również zamieszczenie linku do ogłoszenia zamieszczonego na portalu ogłoszeniowym/aukcyjnym.
Awatar użytkownika
kaiman
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Niewiadów n121

Postautor: kaiman » środa, 4 wrz 2019, 22:55

Tak jak wspominałem w wątku remontowym, nadszedł czas na wyższy poziom karawaningu.

Z wielkim bólem serca jestem skłonny sprzedać namiotówkę n121.
Jest to pierwsza wyprodukowana przyczepa z serii prototypowej (wyprodukowano ich tylko 14 egzemplarzy na zamówienie firmy z Hiszpanii) z 1993r. Służyła najprawdopodobniej na początku jako przyczepa pokazowa producenta.

Jestem jej 3 właścicielem i podałem ją gruntownemu remontowi. Laminat nie był w najlepszej kondycji dlatego został oczyszczony, pajączki naprawione a wszelkie elementy zostały rozmontowane. Jedynie nie oddzielałem pokrywy dolnej od ramy (sama rama w bardzo dobrym stanie w oryginalnym ocynku bez wad). Przyczepa została odtworzona niemal do oryginału.
Ze zmian jakie wprowadziłem to:
- przeniesienie światła przeciwmgielnego pod ramę (otwór w ramie oryginalny),
- dołożenie lampy światła wstecznego, które służy mi za oświetlenie przedsionka na kempingu,
- dołożenie gniazda przyłączeniowego prądu CEE 230V, zamontowane na boku kufra. Gniazdo w przewodem długości ok. 3m (tak aby sięgało aż do przedsionka) i wtyczką „klasyczną”.

Laminat został odmalowany, wymieniona została instalacja elektryczna (7pin), wymienione wszystkie lampy, odblaski, zamki (zamki pokrywy czy zamek kufra), śrubki, podkładki itp. Bagażnik próbowałem ratować ale ostatecznie wykonałem nowy (na wzór łącznie z podporami) ze stali nierdzewnej.

Stelaż namiotu (wmontowany w laminat) w dobrym stanie pozostał bez zmian. Wszystkie pozostałe podpory oryginalne.

Namiot (materiał) również oryginalny został umyty i poddany drobnej naprawie w Łodzi – wymiana zamków, siateczek w oknach, folii w dolnej części namiotu. Jak na swoje lata w jest w dobrej kondycji. Do kompletu nowe linki i śledzie.
Odkąd jestem w posiadaniu przyczepy nie miałem w wyposażeniu materiału (kabiny) sypialni, także tego niestety nie ma na wyposażeniu.

Są też mankamenty, tj. na pokrywie kufra pojawił się jeden pajączek (do poprawy), klapa przyczepy była bardzo pokrzywiona, udało się ją zreperować i naprostować jednak ideału nie ma.

Dwa komplety kluczy do zamków pokrywy i do kufra.

W zestawie oddam również:
- wszystkie oryginalne lampy, odblaski, zamki,
- oryginalny bagażnik,
- oryginalny klucz do podpór,
- dwa materace 140x190cm, nowe używane dosłownie przez parę dni,
i myślę, że znajdzie się jeszcze parę gratisów, np. tabliczka aluminiowa „PL”.

Więcej szczegółów w tym przebieg całej renowacji można oglądnąć w wątku remontowym n121 by kaiman

Cena wyjściowa to 6500zł do negocjacji.
Telefon do kontaktu 608-702-531 (najlepiej po 18) lub poprzez PW.
Załączniki
IMG_20190815_164041 (Large).jpg
IMG_20190816_102918 (Large).jpg
IMG_20190816_102943 (Large).jpg
IMG_20190816_150306 (Large).jpg
IMG_20190817_092534 (Large).jpg
IMG_20190817_105117 (Large).jpg
IMG_20190817_114428 (Large).jpg
IMG_20190817_162638 (Large).jpg

Wróć do „Sprzedam”